Харчування Йоркширського тер’єра. Поради по годівлі від розплідника “Міні-Шоп”

Харчування Йоркширського тер’єра. Поради по годівлі від розплідника “Міні-Шоп” “МІНІ ШОП”

ПИТАННЯ: Яка дієта потрібна при підготовці до вагітності, під час виношування і під час вигодовування цуценят?

ВІДПОВІДЬ: В’язати можна тільки ту собаку, яка знаходиться

в хорошому стані. В’язка передбачає величезну психологічне навантаження, і собака має бути добре підготовлена??до неї. Перед в’язкою переведіть собаку на більш концентрований корм, наприклад на Pedigree Advance Energy. При цьому раціон собаки повинен забезпечувати підтримка нормальної ваги. Ожиріння може викликати проблеми під час в’язки і при пологах.

Підтримуйте звичайний раціон на протязі перших 5ти тижнів вагітності, а потім поступово збільшуйте його на 15 відсотків на тиждень, щоб забезпечити енергією внутрішньоутробний розвиток плодів. Після народження цуценят калорійність раціону собаки повинна становити 160 відсотків від нормального.

Поступово збільшуйте раціон годуючої собаки аж до третього – четвертого тижня годування, коли обсяг раціону може становити 300-400 відсотків від нормального. У цей момент найбільш інтенсивного годування їжу можна на вимогу тварини.

ПИТАННЯ: Моя сука скоро повинна ощенитися. Коли слід відлучати цуценят від молока і чим тоді їх годувати?

ВІДПОВІДЬ: Коли у цуценят відкриваються очі, вони починають досліджувати навколишнє середовище, і у віці трьох-чотирьох тижнів можна починати відлучення. На цьому етапі материнське молоко і раніше залишається найважливішим джерелом поживних речовин. Однак чотири рази на день цуценятам потрібно давати трохи гранул, добре розмочених в теплій воді. Кількість гранул потрібно поступово збільшувати, а змочувати їх потрібно все менше і менше. Повне відлучення від материнського молока настає у віці 6-8 тижнів.

У процесі відлучення не слід давати цуценятам додаткове молоко або молочні продукти, оскільки високоякісний корм для цуценят містить всі необхідні їм речовини у збалансованій формі. Більш того, коров’яче молоко може викликати у маленьких цуценят серйозні харчові розлади.

ПИТАННЯ: Я завжди готую своєму собаці тільки свіжу їжу (курку, рис і т. д.). Невже готовий корм може бути краще?

ВІДПОВІДЬ: Курка – відмінне джерело білка, а рис – прекрасне джерело добре засвоюваних вуглеводів. Однак дієта, яка складається тільки з курки і рису, навряд чи може дати собаці всі необхідні жири (особливо якщо курка очищається від шкіри). Крім того, якщо не додавати в раціон собаки деяких вітамінів і мінералів, цей раціон не буде збалансованим.

Проблема з добавками вітамінів і мінералів полягає в тому, що дуже часто їх надлишок може бути так само шкідливий, як і їх недолік, і тому необхідно чітко стежити за об’ємом добавок, який до того ж залежить від конкретних інгредієнтів, і з яких складається продукт.

Повноцінний збалансований готовий корм для тварин повністю гарантує правильний баланс ВСІХ поживних речовин, необхідних Вашому собаці. Продукти Pedigree ADVANCE Formula проходять ретельні випробування на всіх етапах виробничого процесу з тим, щоб Ваша собака отримала найякісніші продукти харчування.

ПИТАННЯ: Скільки корму слід давати собаці?

ВІДПОВІДЬ: Кількість корму залежить від ваги собаки. Не будуйте припущень, а просто зважте свою собаку і скористайтеся інструкцією, надрукованій на упаковці, для розрахунку денного раціону.

Різним собакам потрібна різна кількість калорій, тому Вам доведеться змінити результат розрахунку залежно від рівня активності Вашої собаки і деяких інших факторів.

Якщо собака набирає вагу, скоротіть обсяг раціону; і навпаки, якщо Ваш собака дуже активна і при годуванні в рекомендованому обсязі поступово втрачає вагу, раціон слід дещо збільшити.

Обсяг щоденного раціону цуценят і зростаючих собак заснований на передбачуваному вазі дорослої тварини, загальних правилах годування і вазі цуценя.

ПИТАННЯ: Чи корисний сухий корм?

ВІДПОВІДЬ: Повноцінний і збалансований сухий корм є найкращою їжею для Вашої собаки. Він не має жодних протипоказань і цілком може використовуватися для годування.

ПИТАННЯ: Моя собака не любить сухий корм. Що робити?

ВІДПОВІДЬ: Якщо собака не хоче їсти сухий корм, перевірте стан її зубів і ясен, подивіться, не заподіює їй біль розгризання гранул корму. Сухий корм можна розмочити водою, а якщо собака все ще вередує – підливою із запахом м’яса. У цьому випадку сухий корм зазвичай їдять навіть самі примхливі тварини. Пам’ятайте, що розмочений сухий корм швидко псується, тому не слід залишати його в мисці більше 1-2 годин.

ПИТАННЯ: Мені подобається давати ласощі моєму собаці. Скільки ласощів можна давати собаці за один день?

ВІДПОВІДЬ: Між собакою та її господарем складаються особливі відносини, які неможливо ігнорувати. Всі господарі час від часу балують своїх улюбленців. Однак такі частування можуть викликати ожиріння. Крім того, постійні ласощі можуть сильно розбалансувати раціон тварини.

ПИТАННЯ: Чи можна доповнювати сухий корм вітамінами і мінералами?

ВІДПОВІДЬ: НІ!

Такі доповнення можливі тільки під наглядом ветеринарного лікаря. В іншому випадку Ви завдасте собаці шкоду.

Надлишок часто так само шкідливий, як і недолік. Особливо небезпечний надлишок жиророзчинних вітамінів (A, D, E і K), який може досягати токсичного рівня, і надлишок більшості мінералів (так, наприклад, надлишок кальцію і фосфору в організмі цуценят, або порушення співвідношення між цими мінералами може призвести до сильних порушень при формуванні скелета).

Повноцінний і збалансований корм містить всі поживні речовини, необхідні для Вашої собаки.

ПИТАННЯ: Що сприяє здоров’ю вовни і шкіри тварин?

ВІДПОВІДЬ: Якісна збалансована дієта (тобто дієта на основі продуктів, подібних Pedigree Advance Formula дасть Вашій собакевсе поживні речовини, необхідні для підтримки її здоров’я. Однак якщо собака вагітна, вигодовує цуценят молоком або піддається сильним фізичних навантажень, їй необхідний корм Pedigree ADVANCE Energy з підвищеним вмістом жирів і підвищеною калорійністю.

До складу всіх продуктів ADVANCE входять ретельно підібрані рослинні жири, мікроелементи та вітамінні добавки, що активно підтримують здоровий зовнішній вигляд шкіри та вовни.

ПИТАННЯ: Скільки разів на день потрібно годувати собаку?

ВІДПОВІДЬ: Цуценят у віці від 3 тижнів до 3 місяців потрібно годувати не менше 4 разів на день (а по можливості навіть частіше); у віці від 3 до 5 місяців цуценят годують три рази на день, а з 5 місяців до повного дорослішання денний раціон розбивається на дві частини. Дорослу собаку досить годувати один раз на день, проте цілком можна розподіляти денний раціон (не збільшуючи його!) На 2-3 годування.

Детальніше про харчування собак дивіться тут:

  • перші пологи йоркширського тер єра за скільки годин розроджуєтья
  • вага йоркширського терєра
  • до скількох років можна вязати собак
  • йоркширський тер\єр вагітність
  • на який день тер\єри відкривають очі
  • на який день у щенків йорка відкриваються очі
  • проносне для собак йоркський терєр
  • роди йокшерського терєра відео
  • Скільки собаки тер\єри виношують цуценят
  • харчування для австралійського терєра

Comments are closed!

_0.32MB/0.01087 sec