Харчування і вітаміни, необхідні для здоров’я очей

Харчування і вітаміни, необхідні для здоров’я очей ХАРЧУВАННЯ І ВІТАМІНИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ГЛАЗ

У цій статті докладно розглядаються всі необхідні вітаміни для очей і для зору. До оці має надходити достатня кількість вітамінів.

Вітаміном А багаті такі продукти: морква, томати, солодкий

картопля, все листові овочі, петрушка, зелень гірчиці, морські продукти, масло риб’ячої печінки, насіння соняшнику, пивні дріжджі.

Вітамін С пов’язує клітини, при його недоліку м’язи (і очні теж) втрачають свій тонус. Поганий зір в старості обумовлено, головним чином, недоліком вітаміну С, який є унікальним серед всіх вітамінів і вимагає щоденного споживання, так як наш організм не здатний його виробляти. Нестача вітаміну С може призвести до сліпоти, руйнування тканин, пиорее, алергії і навіть безпліддя. Основні його джерела: капуста, солодкий (зелений і червоний) перець, цитруси, всі ягоди, листові овочі, цибуля, помідори, шпинат, яблука, ананаси. Мінімальна щоденне споживання вітаміну С – 100 мг, при особливої??необхідності – від 150 до 250 мг.

Вітаміни В -комплекс живлять нервову тканину ока.

Вітамін B1 (тіамін). Око – тверда маса нервової тканини, і тому повинен отримувати достатню кількість вітаміну B1 . При великій його нестачі у людини з’являються нервові розлади. Їжа, багата цим вітаміном: горіхи, цільне зерно (кукурудзи, жита, пшениці), пивні дріжджі, полірований рис і мед. Мінімальний щоденний прийом – 15 мг, при великій його недостачі – 25-35 мг.

Вітамін В2 (рибофлавін) допомагає клітинам тіла споживати кисень, за допомогою якого крохмаль і цукор перетворюються в енергію для роботи м’язів. Якщо в організмі не вистачає цього вітаміну . ви можете відчувати печіння в очах і століттях. У тканинах ока можуть лопатися дрібні кров’яні судини. Кращі джерела: зелені листові овочі, яблука, пивні дріжджі, полірований рис і пшеничні зерна. Мінімальна щоденне споживання В2 – 5 мг. При недоліку його в організмі – 15-20 мг.

Вітамін В6 . При його недоліку очі відчувають сильну напругу і часто починають сіпатися. Він природний транквілізатор. Їжа, багата цим вітаміном . капуста, пшеничні зерна, цільні жито і кукурудза, яєчний жовток і риба всіх сортів. Мінімальна щоденне споживання – 2 мг. При великій нестачі вітаміну Вб – 3-10 мг.

Вітамін В12 . Недолік його в організмі збіднює кров, що відповідно послаблює зір. Кращі джерела: виноград і чистий виноградний сік, яєчний жовток, салат, чорниця і її сік, фініки, петрушка, чорнослив, абрикоси. Мінімальна щоденне споживання – 5 мкг, при нестачі вітаміну в організмі -10-25 мкг.

Калій для м’яких тканин – те ж саме, що кальцій для кісток. Поганий зір може бути прямою причиною нестачі калію в організмі. У великих кількостях калій знаходиться в меді і в яблучному оцті. Щоденну порцію калію можна отримати наступним чином. Щоранку необхідно випити склянку води з додаванням ложки меду і ложки яблучного оцту. Крім того, протягом дня необхідно з’їсти два салати з сирих овочів з використанням яблучного оцту і рослинного нерафінованої олії. На десерт повинні бути свіжі, парені або печені фрукти.

АНОНС РОЗСИЛКИ: Харчування і вітаміни для очей.

Підписатися на розсилку :

Поліпшити зір реально!

Comments are closed!