Харчування і тренування мезоморфа | Будь у формі

Харчування і тренування мезоморфа | Будь у формі Тренування мезоморфа

Через властивою мезоморфам природної схильності до зростання мускулатури, їх організм дуже добре реагує на важкі тренування з обтяженнями і базові вправи. Різноманітність вправ є ключовим фактором в максимізації досяжних результатів мезоморфом. Проведіть

кілька тижнів свої тренування з упором на високу інтенсивність, потім такий же період з більш низькою інтенсивністю вправ. Що варіюється план тренувань найкраще підходить мезоморфам для збільшення своїх силових показників, максимізації росту і прояви м’язового рельєфу.

Кардіо тренування мезоморфа

Якщо ви володієте мезоморфним типом статури, тоді ви повинні виконувати кардіо тренування 3 (або менше) рази на тиждень, по 20-30 хвилин кожна. Також не забувайте про необхідність розминки і затримки, по 5 хвилин кожна. Інтервальне кардіо дуже гармонійно і ефективно вписується в програму тренувань мезоморфов.

Силове тренування мезоморфа

Організм мезоморфа швидко адаптується до різних програм тренувань, і отже потребує постійної зміни темпу виконання вправ. зміні числа повторень. сетів, ваги і періоду відпочинку. Поєднання «повільних» вправ, спрямованих на використання повного діапазону рухів, і силових вправ з швидкою технікою повторень, призводять до найкращих результатів серед мезоморфов. З метою досягнення максимальної віддачі від тренувань з обтяженнями, мезоморфам рекомендується використання наступних високоінтенсивних 2ехнік тренувань:

    Парні сети (Виконання двох або більше вправ на одну і ту ж групу м’язів, без перерви або з мінімальною перервою між ними) Часткові повторення (Виконання силової вправи не в повну амплітуду руху, але при цьому істотно збільште використовуваний вага обтяження) Форсовані повторення (Після м’язової відмови, «Добийте» вправу з допомогою партнера) Попереднє виснаження (Перед тим як виконувати важке базова вправа, попередньо навантажити цільову м’яз будь-яким ізолюючим вправою)

Для побудови ефективного плану тренувань – розділіть головні м’язи тіла на групи і тренуйте їх в діапазоні 8-12 повторень. Вправи для ніг мезоморфам слід виконувати як і з високим числом повторень, так і з низьким. М’язи мезоморфов добре реагують на силові вправи і тренування з обтяженнями, тому занадто часті і довгі тренування можуть привести до перетренованості.

Відновлення мезоморфа

Так як мезоморфи можуть відпрацьовувати силові вправи з великою обтяженням і більш високою інтенсивністю, тому вони повинні відпочивати порівняно багато, для належного відновлення після тренувань. Якщо ви потрапляєте під класифікацію мезоморфа, забезпечте собі 8-9 годин сну і додатковий вихідний день, у випадку якщо ви відчуваєте сильні м’язові болі. низький рівень енергії або мотивації.

Харчування мезоморфа

Для мезоморфов ріст м’язової маси не є проблемою, він відбувається досить легко. Тому харчування мезоморфа повинно містити принаймні 2 грама білка на кожен кілограм ваги тіла. Загальна калорійність раціону повинна складатися на 60% з складних вуглеводів і на 15-20% з жирів, обов’язково пийте багато води. Включіть у свій раціон – продукти харчування для росту м’язів.

  • Тренування мезоморфа

Comments are closed!

_0.31MB/0.00864 sec