Харчування і тренування ендоморфа | Будь у формі

Харчування і тренування ендоморфа | Будь у формі Тренування ендоморфа

Як ендоморф, ви повинні частіше виконувати аеробні тренування. Кардіо вправи відіграють важливу роль у програмі тренувань класичних ендоморфов. Ендоморфи, які тільки починають тренуватися, повинні будувати свою програму тренувань на вправах для всього тіла і кругових тренуваннях. з часом можна переключиться на вправи для малих груп м’язів. Ендоморфи повинні часто змінювати свою програму тренувань і починати саме тренування з вправ для преса. Ваша мета – підвищити метаболізм і проявити м’язовий рельєф шляхом зниження відсотка жиру в організмі.

Кардіо тренування ендоморфа

Кардіо і аеробні вправи є ключовим фактором у програмі тренувань всіх ендоморфов. Ви повинні виконувати кардіо вправи. які обмежують навантаження на суглоби, наприклад: еліптичний тренажер, бігова доріжка, степпер, ходьба і т. д. Ви повинні виконувати аеробні тренування 3 рази на тиждень, в перебігу 10 – 20 хвилин. Також не забудьте про 5 хвилинну розминку і заминку після тренування.

Силове тренування ендоморфа

Ендоморфи повинні виконувати вправи високої інтенсивності з мінімальними періодами відпочинку між підходами (60 секунд або менше). Коли ви виконуєте силові вправи, використовуйте помірний вагу і відносно велика кількість повторень (9-12 на верхню частину тіла і 12-25 для нижньої частини тіла). З метою досягнення максимальної м’язової маси використовуйте наступні техніки тренувань:

    Суперсети (виконання двох або більше вправ на різні групи м’язів, без перерви або з мінімальною перервою між ними) Принцип «печіння» (відпрацювавши вправу до відмови, скорочуючи амплітуду руху, продовжуйте виконувати сет до повного виснаження і печіння в робочій м’язі) Принцип постійної напруги (всі вправи виконувати плавно, в чітко повільному темпі, м’язи повинні знаходиться в постійній напрузі) Принцип ізоляції навантаження (тренуючи одну групу м’язів, намагайтеся повністю виключити з роботи всі інші)

Відновлення ендоморфа

У ендоморфов від природи відносно низький рівень метаболізму, вони потребують меншої кількості сну для повного відновлення організму після тренувань. Побудуйте свій режим сну на рівні 7 – 7.5 годин на добу.

Харчування ендоморфа

Збалансоване, здорове харчування є дуже важливим для ендоморфов. Часті прийоми їжі невеликими порціями необхідні для збереження високого рівня метаболізму і для зниження надмірного апетиту. У раціоні харчування ендоморфов повинні переважати продукти з високим вмістом білка і низьким вмістом жиру.

Для того, щоб уникнути переїдання, їжте повільно, уникайте нездорової їжі і нічних перекусів. Для перекусів протягом дня використовуйте продукти з низьким вмістом жирів: фрукти, овочі, знежирені молочні продукти і т. д. Єндоморфам також необхідно пити багато води. яка допомагає підтримувати високий метаболізм, збільшує дефіцит калорій і виводить токсини з організму.

Comments are closed!