Харчування годуючої мами – Грудне вигодовування – Дитяче харчування – Материнство

Харчування годуючої мами – Грудне вигодовування – Дитяче харчування – Материнство Харчування годуючої мами

Відразу після пологів молодій мамі необхідна легка їжа, і для того, щоб налагодити роботу травної системи, слід вживати кефір, нежирний сир і страви з нього – сирники і запіканки. На другий день після пологів можна їсти м’ясо, варене або тушковане.

(Деті. ру)

Новий рік – свято, улюблене якщо не всіма, то, принаймні, багатьма. І відзначається більшістю людей, в число яких входять також і молоді мами. Але як же їм буває прикро, коли з усього різноманіття страв на столі вони можуть собі дозволити тільки саму малість з побоювання завдати шкоди маляті.

(журнал “Роди. ru”)

Про необхідність дотримання під час вагітності та грудного вигодовування певної дієти знають всі майбутні мами. Більшість з них дійсно дотримуються найсуворіших правил харчування. Однак далеко не завжди правильний набір продуктів супроводжується вживанням потрібних напоїв.

(Дінка прощається з дитинством)

Це суто індивідуально. В ідеалі можна їсти все. Буквально все, крім марихуани. На ділі, у багатьох дітей сьогодні (ну, екологія, то се, ви знаєте.) Буває чутливість до якоїсь їжі, або навіть натуральна алергія.

(Центр “Веселка”)

Не існує ідеальної абсолютної дієти годуючої матері, тому що всі діти різні, всі мами різні, у всіх різна мікрофлора в кишечнику і, отже, всмоктуються різні речовини з однієї і тієї-ж їжі. Крім того, у всіх різна имунная система і, отже, різний імунний відповідь на реакцію антиген-антитіло, тобто на алергени.

Шалені матері, які відмовляються від тваринної їжі, можуть завдати серйозної шкоди розумовому розвитку дитини. Американські лікарі з Центрів з контролю захворювань і профілактики розповіли в своєму щотижневому виданні про два випадки порушень розвитку у малюків, матері яких були вегетаріанками. Пов’язано це було з дефіцитом вітаміну B12.

Вміст білка в грудному молоці практично не залежить від кількості білка, що з’їдається мамою, а от вміст жиру, вітамінів і мінеральних речовин дійсно може коливатися залежно від материнського раціону. Саме тому харчування годуючої мами має бути повноцінним і здоровим.

Comments are closed!