Харчування гімнастки – Форум

Харчування гімнастки – Форум

Я б не сказала, що сироїдіння це методика схуднення, швидше за все це спосіб життя. І якщо ви правильно вивчіть дану тему, то це може стати харчуванням для дитини на кожен день. Там навіть є і наукове обгрунтування, але тільки не з точки зору медецини. Медицині

не потрібні здорові люди.

Відомі сироїди і вегетаріанці

Є звичайно й інше:

Приклад раціону для спортсменок, що займаються художньою гімнастикою

Досягнення спортивного результату вимагає від спортсмена докладання всіх зусиль, у тому числі дотримання правил харчування і ретельного дотримання меню для спортсменів. Для них потрібен окремий раціон, який відрізняється від того, що можуть дозволити собі їсти звичайні люди.

Підбираючи харчування гімнасток, меню завжди складають індивідуально – воно включає в себе виключно корисні продукти, які зміцнюють м’язи і зв’язки і дають достатньо енергії на весь день при мінімальному вмісті калорій. Для тих спортсменок, які займаються художньою гімнастикою, питання правильного харчування має особливе значення, так як вони повинні одночасно поєднувати в собі струнку фігуру і залізні м’язи.

Сніданок

Слід пам’ятати, що будь-яке жирне м’ясо знаходиться під забороною для вживання в ранковий час. Також необхідно строго обмежити вживання яєць, можна не більше 1 шт за ранковий прийом їжі. Сніданок повинен обов’язково включати «напій бадьорості» з води, соку лимона і меду, зате від великої кількості води краще відмовитися. Раціон сніданку повністю залежить від того виду діяльності, яким людина буде займатися протягом дня.

Зразок меню гімнасток на сніданок:

Варіант 1

? склянки вівсяної каші доповнити горіхами і невеликою кількістю меду, з’їсти бутерброд з маслом і сиром, дозволений солодкий чай.

Варіант 2

? склянки вівсяної каші без нічого, 1 варене яйце, шматочок червоної риби (бажано несоленой) з маслом і хлібом, солодкий чай і 1 печиво.

Варіант 3

Варена риба, овочевий салат з сиром, солодкий чай з шматочком хліба і медом.

Якщо вівсяна каша не підходить, її можна замінити на рисову. Через 3-4 години після сніданку бажано влаштувати невеликий перекус, який складатиметься з несолодкого йогурту, фруктів, гіркого шоколаду.

Обід

Як правило, меню для спортсменок становить лікар-дієтолог, який краще знає, які саме продукти підійдуть конкретній людині, тому прислухатися до його рекомендацій таки варто. Обід найкраще проводити за 2 години до початку тренування, тоді їжа ще встигне правильно розподілитися.

Варіант 1

50 г овочевого салату, який заправлений соком лимона або оливковою олією, 150 г відвареного м’яса, 100 г перлового супу, чай або вода з лимоном.

Варіант 2

180 г гречаної каші з м’ясною підливою, 1 помідор, несолодкий компот з натуральних ягід, шматочок лимона.

Варіант 3

100 г щей, приготована на пару котлета і кольорова капуста, компот, лимон.

Будь-яке меню гімнасток обов’язково буде включати в себе лимон, його можна скасувати тільки в разі наявності алергії на цей цитрус.

Вечеря

На вечерю харчування спортсмена, меню якого складається відразу на кілька діб, передбачає вживання не надто «важких» продуктів і мінімальна кількість жирів.

Варіант 1

200 мл йогурту, овочі і фрукти не обмежені.

Варіант 2

Овочевий салат з кальмарами, яблучний компот.

Нежирна сиркова маса, лимонний чай.

Варіантів страв для спортивного раціону може бути безліч, головне стежити за корисністю таких страв і вмістом в них калорій. Хоча подібне меню може здатися мізерним, насправді його цілком достатньо для забезпечення всіх потреб дорослого організму, в крайньому випадку, можлива індивідуальна корекція раціону.

  • що можна їсти гімнастці?

Comments are closed!

_0.31MB/0.01913 sec