Харчування для збільшення зростання

Харчування для збільшення зростання Харчування для збільшення зростання

Горіхи Риба Яловичина Сир Картопля Мигдаль Курка Сіль

Печінка Червоне м’ясо Яблука Банани Натуральні соки Каші 6-8 склянок води на день.

Озбройтеся ручкою і листком паперу для складання нового

плану харчування . ці прекрасні продукти стануть його основою.

1. Елементи, які допоможуть стати вище

Білок Білок необхідний при формуванні кісток і хрящової тканини. Білки складаються з двадцяти двох амінокислот, чотирнадцять з яких наш організм виробляє самостійно. Інші ж необхідно отримувати ззовні. Ось деякі з них: – триптофан; – Лейцин; – Ізолейцин; – Лізин; – Валін. Білок міститься у великій кількості в курячому м’ясі, яйцях, сирі, молоці і т. д. Кальцій Цей елемент вкрай необхідний для росту кісток. Ще при нестачі кальцію скелет стає крихким, а це не дуже сприяє тренувань. Один з найголовніших гостей на вашому столі. В основному він міститься в молочних продуктах (особливо в сирі і сирі), а також в кунжуті, халву, сливах і пшеничних висівках. Фосфор Фосфор, як і кальцій, необхідний для кісток. А так, як багато читачів сайту «Ідеально тіло» здатні стати вище за рахунок подовження кісток, важливо не обділяти цей мікроелемент увагою. Фосфор міститься в рибі, сирі, яєчному жовтку, печінці, насінні (зверніть особливу увагу на гарбузові) і у волоських горіхах. До речі, недолік фосфору може загрожувати серйозними погіршенням здоров’я. Залізо Залізо бере участь в обмінних процесах в організмі, також воно необхідне для імунітету. Міститься в червоному м’ясі, яйцях, чорносливі, печінки, крупі і т. д. Мідь Мідь потрібна не тільки для виготовлення дроту, в нашому організмі вона необхідна для обміну речовин і засвоєння ряду елементів. Здебільшого, всі продукти ті ж самі: риба, м’ясо, печінка, гарбуз і хліб. Подивіться самі, начебто це прості нехитрі страви, зате як вони корисні! Джерело вітамінів. Магній Ще один необхідний елемент для зростання. Міститься в мигдалі, бананах, моркви, молоці, апельсинах, чорносливі, яблуках і родзинках. Цинк Цинк відіграє значну роль в організмі, відповідаючи за зростання, обмінні процеси і нормальне функціонування багатьох систем. Міститься в насінні, злаках, м’ясі, яєчних жовтках, овочах та рибі. Йод Щитовидна залоза, без нормального функціонування якої людина не зможе стати високим, потребує достатньої кількості йоду. Причому невисокий зріст – це далеко не найстрашніше наслідок проблем з нею! Додайте сюди людей, страждаючих розумовою відсталістю, безпліддям, неповноцінних новонароджених дітей і дітей з проблемами в розвитку. Мені здається, це вагомі доводи на користь вживання їжі з таким важливим мікроелементом. Багаті йодом морська риба, креветки і капуста (теж морська). Загалом, постарайтеся їсти більше морепродуктів. Також йод міститься у волоських горіхах і гречаної каші. План харчування слід складати з урахуванням того, щоб організм отримував достатню кількість вищеперелічених елементів. Як бачите, велика частина продуктів доступна для покупки. До того ж, багато людей зможуть істотно заощадити свої фінанси, скоротивши витрати на шкідливі покупки. Про це зараз і поговоримо.

2. Скажіть «Ні»!

Якщо ви вирішили стати вище, доведеться відмовити собі в ряді шкідливих звичок, інакше успіху не домогтися. Ніколи не міг зрозуміти людей, добровільно травяна себе. – Відмовтеся від куріння; – Відмовтеся від алкоголю; – Ніколи не пробуйте наркотичні речовини. Якщо у людини не вистачить сили волі відмовитися від вечірньої банки пива або куріння, то на збільшення росту волі теж не вистачить. А навіть якщо і вистачить, то буде дуже мало шансів домогтися гарних результатів. Так що задумайтеся, юні курці і любителі спиртного. Про наркоманів я взагалі не говорю, навряд чи їм прийде в голову вдосконалювати себе. Особисто я вирішив закурити в три роки. Дід мій курив, а мені було цікаво спробувати, і одного разу, коли він закурив, я теж попросив. А це вам не «Вінстон», це була самокрутка з справжнім сильним тютюном! Погано пам’ятаю, що було після затяжки, але більше ніколи в житті я не курив. Та й дід кинув через кілька років. Молодь повинна розуміти всю згубність шкідливих звичок, тільки масова культура не сприяє цьому. У фільмах кращих показують з красивих ракурсів, дами випускають незвичайні клуби диму, грайливо наливають собі вина і коктейлі. Але на практиці все це невідворотно веде до отупіння і деградації, хоча сама людина може вважати інакше. У кожного знайдуться десятки прикладів. Сказавши «НІ» перерахованим на початку розділу речам, ви зможете зберегти чимало грошей, на які краще купити харчування або вітаміни. Але найголовніше – ви зможете зростати.

3. Очищення

Подібно до того, як чистять різні механізми, щоб вони краще працювали, наш організм також потребує періодичної «очищенні». Адже тіло ми моєму, дотримуємося правил гігієни, а от про травної системі не задумаємося. А там скупчуються шлаки, від яких краще іноді позбавлятися. В результаті і зайві кілограми підуть, і живіт стане менше, якщо у вас є з цим проблеми. Я не буду давати ніяких порад щодо виведення шлаків, про це краще поговорити з лікарем, так як тільки він зможе дати кращі рекомендації, що враховують особливості вашого організму і стан здоров’я. Самостійне очищення може бути небезпечно порушенням мікрофлори кишечника, що може спричинити різні проблеми. Як пов’язано очищення кишечника за збільшенням зростання? Справа в тому, що організм почне краще засвоювати живильні речовини і всі необхідні мікроелементи будуть доставлені за призначенням у самому краще вигляді. Я б рекомендував замислюватися про цей пункт лише після того, як ви налагодите здорове харчування і почнете виконувати всі рекомендації для зростання.

4. Правила харчування

1) Їжте в певні години. Не пропускайте прийоми їжі. 2) Обов’язково снідайте. Причому починайте день з щільного сніданку, щоб набратися сил і заповнити витрачені за ніч поживні речовини. 3) Не поспішайте, добре пережовувати їжу. 4) Віддавайте перевагу вареній їжі, так як при такому способі приготування втрачається найменше число поживних речовин. 5) Уникайте всіляких тістечок, цукерок, чіпсів і газованих напоїв. Вони практично не мають ніякої цінності і навіть шкідливі для організму. 6) Наш організм потребує солі, але в дуже невеликих її кількостях. Тому їжте якомога менше солоної їжі. 7) Їжте більше сирих овочів і пийте свіжі натуральні соки. Кращий хліб – з цільної пшениці. 8) Випивайте від 6 до 8 склянок води або соку без цукру на день. Також не забувайте про молоко – це один з найважливіших напоїв для бажаючих вирости. 9) Купіть в аптеці хороші вітаміни, так як не завжди можна отримати всі необхідні речовини з їжі. 10) Після кожного прийому їжі потрібно відпочити. Не приступайте до роботи або тренувань відразу ж після їжі. Неправильне харчування може позначитися самим негативним чином на зростанні. Якщо ж ви приведете його в норму, то вважайте півсправи зроблено! Залишиться тільки почати виконувати вправи і навчитися правильно спати. Вся інформація, викладена в цій статті, носить ознайомчий характер. Перед складанням плану харчування бажано проконсультуватися з лікарем.

Comments are closed!