Харчування цвергшнауцера

Харчування цвергшнауцера Харчування цвергшнауцера

Поговоримо про наших милих вихованцях, що живуть практично в кожному будинку і кожній квартирі, собаках. Існує певна класифікація за розміром, окрасу (масті), походженням та іншим параметрам. До того ж кожна тварина має свій

певний характер, особливості та смакові пристрасті. Хочеться виділити одну з найцікавіших собак – шнауцери.

Собаки породи шнауцер

Відмінні особливості цього виду – наявність бороди, пишних брів і великої голови, шерсть володіє середньою жорсткістю.

Шнауцери можуть бути прекрасними охоронцями (сторожами), захисниками, також прекрасно беруть участь у змаганнях і само собою стануть для господаря відданим ласкавим і ніжним другом. Крім цього вони поділяються по росту, бувають як карликові, так і гігантські, ну і, звичайно ж, стандартні (середні).

Серед усього різноманіття цих милих тварин окремого обговорення і більш докладного вивчення заслуговує представник карликового типу.

Шнауцер «в мініатюрі»

Самим оригінальним і цікавим представником породи карликових (мініатюрних) шнауцеров є цвергшнауцер.

Він володіє мініатюрними розмірами (до 35 сантиметрів у холці), визнаний найменшою службової собачкою.

Особливості харчування цвергшнауцера

Людина, яка зважиться обзавестися таким маленьким вихованцем, в першу чергу повинен звернути увагу на один з найбільш важливих питань – харчування цвергшнауцера. Безумовно, що відхід, виховання та інші аспекти теж важливі, але саме від харчування залежить настрій і загальний стан песика. А тепер детальніше про раціоні. Годування маленьких цуценят (що давати, скільки і в який час) розрізняється залежно від віку.

Зовсім маленьких (від одного до двох з половиною місяців) потрібно годувати чотири рази на день, причому найважливішим (основним) годуванням вважається вечірнє, яке має бути близько 20-00.

Особливості харчування для цього віку такі:

сире м’ясо повинно бути перемішано з рослинним маслом, або з сирими овочами (натертими на тертці);

риба повинна бути тільки відварна;

в раціоні обов’язково повинні бути присутніми продукти, що містять кальцій і білки (сир, кисле молоко);

також повинен даватися жовток кілька разів на тиждень і каші, особливо геркулес.

У віці від 2 до 4,5 місяців кількість прийомів їжі не змінюється, але обсяг додаються жирів і овочів в м’ясо збільшується до однієї чайної ложки. Після чотирьох місяців їжа дається три рази на день, кількість продуктів збільшується, проте м’ясо дається лише один раз на день, в останнє годування. Після восьми місяців кількість годувань скорочується до двох, ранкове у 8 годин (можна давати все, що до цього їв щеня) і вечірній в 20 годин (дається м’ясо або риба з овочами та жирами). З харчуванням цуценят розібралися.

Чим годувати цвергшнауцера, який вже виріс і з маленького цуценятка перетворився у доросле повноцінну собаку? Раціон дорослої цвергшнауцера той же, що і у восьмимісячного цуценя. Єдине що змінюється, це введення великої кількості зелені і пророслої пшениці.

Після того як ви прочитали цю статтю, має бути вам вже захотілося мати у себе вдома такого прекрасного вихованця. Тому, дерзайте! При дотриманні всіх необхідних умов утримання та правильному годуванні ваша собака буде радувати вас день від дня!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00687 sec