Харчові Добавки для схуднення. Як вибрати. Консультація обов’язкове

Харчові Добавки для схуднення. Як вибрати. Консультація обов’язкове. Харчові добавки для схуднення: види, які краще купити, натуральні без шкоди.

В 21 столітті люди все більше страждають від надмірної ваги. Через дискомфорту викликаного повнотою вони все частіше шукають ефективні засоби для схуднення

.

Дуже популярні на ринку всілякі пігулки і порошки, різні добавки до їжі, які викликають зниження ваги. Зустрітися з головними складовими цих продуктів і їх впливом на процес схуднення.

Основну групу серед біоактивних добавок для швидкого схуднення займають блокатори апетиту.

Всі чули про микрокристаллической целюлозі, подрібненому насіння льону або подорожника, морських сушених водоростях, ламінарії, хітині і т. д.

Такі добавки необхідно запивати великою кількістю сирої води, тоді то і відбувається однотипне вплив: перебуваючи в кишечнику, добавки вбирають в себе воду, розбухають і створюють видимість насичення, рецептори які відповідають за розтягнення, посилають в мозок сигнал про наповненість шлунка їжею, тому апетит на час блокується.

Такі харчові добавки не тільки покращують діяльність всього шлунково-кишкового тракту, але добре адсорбують зі стінок кишечника шлаки. Але не все в цьому процесі добре, як здається.

Справа в тому, що почуття ситості залежить не тільки від сигналу розтягнутих стінок шлунка. А також мозок людини відгукується на утримання рівня глюкози в крові.

Харчові добавки для схуднення – як вибрати

Якщо крім целюлози, що не є іншу їжу, то відчуття ситості швидко проходить, і через короткий час, настає почуття голоду, і так ти постійно в пошуку їжі.

До того ж набрякла клітковина зовсім не несе в собі поживних речовин, для шлунка, тому почуття голоду стає постійним, а органи і системи органів голодують, недоодержуючи, ні вітамін, ні мікроелементів.

Дуже важливо подбати, під час прийому харчових добавок, блокуючих апетит, включити в свій раціон хороший вітамінний комплекс.

Іншу групу засобів, ефективних для швидкого схуднення, представляють природні стимулятори, вони не просто прискорюють обмін речовин і енергії, але до всього створюють відчуття надзвичайної легкості, і підсилюють життєвий тонус.

Зовсім недавно, такі добавки з природних стимуляторів, займали лідируюче положення. Ще тонус піднімає контрастний для схуднення і навіть допоможе позбутися целюліту.

Найчастіше, головною складовою стимуляторів, була ефедра – ма хуанг, яку в медичних цілях використовували більше п’яти тисячоліть. Вона прийшла до нас із Стародавнього Китаю. Всім відомий препарат ефедрин, що містить активний елемент ефедри, часто використовують для хворих на астму, що б полегшити напади задухи, а також при сильних застудах і закладеності носа.

З наукової точки зору давно доведено прекрасне дію ефедри на процес схуднення, припускають, це відбувається за рахунок активного ферментативного розщеплення жирів, за принципом дії інших природних стимуляторів, типу кофеїну. Хоча точний механізм впливу ще в процесі досліджень.

Останнім часом, неконтрольована продаж препаратів з вмістом ефедри . заборонена у багатьох країнах. Оскільки виявлена??взаємозв’язок з побічними явищами, що впливають на підвищення кров’яного тиску.

А у людей з надмірною вагою, і так виникають надмірні навантаження на серцево-судинну систему. Тому без лікарського контролю застосування таких препаратів збільшить гіпертонічні напади, і може привести до інсультів, або викличе збої в серці.

Навіть застосування ефедри. цілком здоровими людьми, протягом довгого часу, викличе проблеми зі здоров’ям. Схожим негативним дією володіє препарат сибутрамін, популярний для швидкого схуднення. Безконтрольне, постійне його застосування, як добавки для корекції фігури, вплине негативно, не тільки на серцево-судинну систему, але і на нервову.

Часто це призводить до нападів нервозності, дратівливості і безпричинної тривожності. Тому, деякі вибирають більш ексклюзивний метод гіпноз для схуднення.

Потужні стимулятори, для схуднення пропонуємо замінити більш мягкодействующей аналогами. Дуже невинне засіб на основі гуарани . яку культивують в Бразилії. Її насіння містять багато кофеїну, і з давніх пір застосовують їх як афродизіак, тобто стимулятор, не тільки сексуальних можливостей людини, а з метою досягнення гармонії організму.

Речовини, які зміцнюють організм, природного походження, надають тонізуючу дію на нього, це – елеутерокок, женьшень, ехінацея . також надають дію сприяє схудненню. Якщо все правильно вивчити і підібрати за складовими, то навіть хліб для схуднення можна їсти.

Наступна група продуктів, що сприяє схудненню, складається з речовин, які прискорюють розщеплення жирів.

Для цього вони активізують роботу ферментів, які беруть участь у метаболізмі ліпідів. До таких речовин належить бромелайн, складова частина екстракту ананаса . а також папаїн з екстракту папайї . стали доступні нашим споживачам.

Бромелайн і папаїн діють без побічного ефекту на інші органи, більш вузьконаправлено, та в відміну від препаратів з ефедри, не руйнують психіку і не потребують постійного застосування, тобто не викликають залежності.

До наступної групи природних біодобавок, які відповідають за гарну фігуру, можна віднести такі елементи, що впливають на прискорене всмоктування речовин у кишечнику.

Вони ж надають прекрасне жовчогінний і діуретичну дію, налагоджують щоденний стілець, завдяки чому виводиться надлишок і рідини і шлаків з організму.

Такими корисними активними речовинами володіють: фенхель, квіти липи, крушина, петрушка і т. д. Такі добавки дуже нешкідливі, але їх недолік, саме в тому, що вони діють поступово і вважаються низькоефективними, для швидкого позбавлення від великої ваги.

Запам’ятайте! Не важливо яку біодобавку ви виберете, їх ефект продовжується, поки ви її регулярно приймаєте, а після припинення вживання цих стимуляторів, вага може повернутися, і навіть з надлишком, крім того самі добавки не завжди виправдовують очікування, адже ми не знаємо який збій в організмі призвів до порушення обміну речовин! Причиною надмірної ваги можуть бути генетичні проблеми.

Але зовсім відмовлятися від вживання біодобавок не варто, а для підвищення ефективності їх впливу, і більше довгого результату, допоможе ведення активного способу життя, та здорове харчування.

Також корисно підібрати вітамінно-мінеральний комплекс для усунення побічного впливу на організм одноманітною їжі, наприклад, однієї клітковиною. Дуже хороша добавка муміє для схуднення. воно вважається більш натуральним і нешкідливим.

І найголовніше, приймаючи рішення про схуднення, особливо при вираженій нирковій недостатності, серцево-судинних порушеннях або перед тим як стати мамою, або під час годування грудьми малюка, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і дієтологом.

Нехай вони визначать, яку біологічно активну добавку вам вибрати, що б мати гарну фігуру, але і не втратити здоров’я, а поліпшити його.

  • Біодобавки для схуднення порошки

Comments are closed!

_0.32MB/0.00741 sec