Харчові добавки для схуднення – допомога самої природи » Формула краси | журнал для фахівців індустрії краси

Харчові добавки для схуднення – допомога самої природи » Формула краси | журнал для фахівців індустрії краси Харчові добавки для схуднення – допомога самої природи

Ще в античності були відомі корисні властивості деяких речовин, якими люди додавали щоденний раціон. Однак причини їх благотворного впливу довгий час залишалися загадкою. Перші рецепти були дуже примітивними: у склянку вина додавали залізо або жували черешки вишень.

У наш час стали зрозумілі механізми дії вітамінів, мінеральних солей, амінокислот та ін Результатом подібних досліджень стало створення нового виду речовин – харчових добавок, які допомагають нам досягти гармонійного розвитку організму.

Часто ми переслідуємо ще одну мету – скинути ненависні зайві кілограми. І харчові добавки можуть зіграти важливу роль у боротьбі за красу і здоров’я. Звичайно, будь-яка програма схуднення заснована на точному проходженні виробленому харчового режиму і на виконанні спеціальних процедур. У той же час різні харчові добавки, представлені сьогодні на ринку, можуть послужити прекрасним доповненням до програми зниження ваги. Саме про це їх властивості і піде сьогодні мова.

Харчові добавки.

Під харчовими добавками розуміють « продукти, призначені для доповнення поточного режиму харчування з метою заповнення реальної або передбачуваної недостатності щоденного раціону ». Це визначення дещо відрізняється від директиви ЄЕС з гармонійного розвитку, де сказано наступне: «Харчові добавки розглядаються як продукти, мета яких – доповнити збалансований режим харчування і які представляють собою концентрований джерело корисних речовин, що роблять один або кілька поживних чи фізіологічних ефектів ». Таким чином, харчові добавки не є лікарськими засобами. Тому вони реалізуються самими різними способами – від аптек до супермаркетів, і від них не слід чекати негайного лікувальної дії або зникнення будь-яких симптомів. На етикетці має бути перерахований склад харчових добавок з точним зазначенням кількості кожного з інгредієнтів.

Якщо говорити про схуднення, то існує 4 типи харчових добавок:

– засоби для зниження апетиту,

– сжигатели калорій,

– сжигатели жиру

– дренирующие кошти.

Харчові добавки представлені, як правило, в галеніческой формі – капсулах, ампулах, таблетках або порошках, які слід розчиняти у воді і пити протягом дня.

Засоби для зниження апетиту

Як випливає з назви, ці кошти стримують апетит, знижують відчуття голоду і перебивають бажання «перекусити».

? Хром

Хром – це необхідний мікроелемент, який відіграє основну роль у розподілі цукру в організмі. Крім своєї здатності регулювати рівень інсуліну, що дозволяє послабити потяг до солодкого, він також обмежує накопичення жирів в організмі.

? Харчові волокна

Харчові волокна мають властивість утримувати воду. У процесі перетравлювання вони набухають в шлунку і викликають відчуття ситості, знижуючи споживання жирів і цукрів. Деякі рослини і водорості містять дуже багато харчових волокон: фукус, морська водорість з підвищеним вмістом альгинатов, морський салат, який, як гелем, вистилає шлунок, плоди цератоніі, яблучний пектин. До цієї ж групи харчових добавок можна віднести хітозан – екстракт панцира ракоподібних, похідне хітину.

? Деякі молочні білки і пептиди підсилюють природне відчуття насичення, то ж можна сказати про деякі білках і пептидах сої.

Сжигатели жиру

? Кон’юговані лінолеві кислоти

лінолевої кислоти у великій кількості містяться в олії сафлору і в соєвому екстракті. Їх дія полягає в зниженні активності ферменту, який відповідає за відкладання жирів.

? Фруктові олігосахариди

Олигосахариди, багаті біфідогеннимі волокнами, допомагають боротися з газоутворенням в кишечнику і зі здуттям живота.

Сжигатели калорій

Ряд натуральних речовин збільшують швидкість спалювання калорій. Так, кофеїн і теїн здатні підвищити рівень базового метаболізму до 10%.

? Гуарана. зерновий продукт з Амазонки, багата кофеїном, що активізує спалювання жирів. Крім того, вона надає загальне стимулюючу дію на організм.

? Зелений чай також багатий на флавоноїди, які перешкоджають відкладенню жиру на стінках судин.

? Мате родом з Португалії. Він дуже корисний для схуднення, так як діє одночасно як спалювач жирів і модератор апетиту.

? Екстракти цитрусових.

Дренірующіе кошти

Деякі рослини і екстракти володіють діуретичними властивостями. Їх дренувальна дію допомагає боротися із затримкою рідини в організмі і сприяє виведенню токсинів.

? Екстракт укропного кореня застосовується для поліпшення виводить функції нирок і щоб уникнути затримок рідини.

? Ортосифон. або нирковий чай – це рослина-діуретик, яке сприяє виведенню рідини, сечовини, хлоратов і сечової кислоти.

? Таволга вязолистная відрізняється високим вмістом речовин, що розбивають інфільтрати в целлюлитной тканини.

? Селера стимулює функцію нирок.

? Вишневі черешки. багаті солями калію і танинами, допомагають боротися із затримкою рідини.

Цей список, зрозуміло, не повний, оскільки ресурси рослинного світу воістину невичерпні і рослини в різних поєднаннях утворюють оригінальні комплекси для всебічного підходу до питань схуднення.

  • дієтичні добавки для схуднення

Comments are closed!