Харчові добавки для схуднення – чудова сімка. Фітнес та Бодібілдінг

Харчові добавки для схуднення – чудова сімка. Фітнес та Бодібілдінг Харчові добавки для схуднення – чудова сімка

Пару зайвих шматочків торта. Чизбургер. Келих пива. Це те, що ми любимо і ненавидимо одночасно. Зайва вага – проблема не тільки жінок,

які худнуть до стану скелета, а після цього, дивлячись у дзеркало, зітхають: «Боже, яка я товста». Зайвий жир – абсолютно реальна небезпека . яка не тільки псує ваш зовнішній вигляд, але і шкодить здоров’ю.

Ось чому тисячі людей працюють в залі, намагаючись привести своє тіло в порядок, підбирають все нові дієти, намагаються розігнати метаболізм і годинами потіють на бігових доріжках.

Якщо ви йдете війною на зайві кілограми, ви повинні бути досвідченим стратегом, який все знає про противника і методах боротьби з ним, інакше успіх обійде вас стороною.

Отже, ми прийшли до висновку, що зайвий жир – це шкідливо, негарно, і від цього потрібно позбавлятися. У статті я перерахую сім основних типів харчових добавок для схуднення, і розповім, як вони працюють, щоб ви були у всеозброєнні.

Отже, поїхали.

Термогеники

Почнемо, мабуть, з термогеников. Це – основні добавки, покликані спалювати наш зайвий жир. Зокрема, така штука, як йохимбин . перетворює жирові клітини в чисту енергію, яку ми витрачаємо на тренуваннях. Це зручний спосіб позбуватися від жиру швидко і ефективно. Працюючи в залі, ви буквально спалюєте жир, використовуючи виділяється їм енергію на те, щоб домагатися більших результатів.

Також такі термогеники, як кофеїн. буквально піднімають температуру трохи вашого тіла, завдяки чому воно починає більш ефективно спалювати калорії. Таким чином ви будете більше витрачати їх.

Стимулятори

Другим пунктом у нас будуть стимулятори. Два основних їх прикладу – це кофеїн (так-так, він не тільки термогеников, але і стимулятор, підробляє на кількох роботах, так сказати) і хвойник. Іноді стимулятори впливають на центральну нервову систему, створюючи відчуття щастя. Так що будьте акуратні, на стимулятори легко можна підсісти, а перестаратися з ними дуже просто. Поганий сон і шкідливий вплив на роботу серця – ми, звичайно, хочемо позбутися зайвого жиру, але не такою ж ціною.

Харчові добавки, які блокують вуглеводи

Наступним пунктом підуть харчові добавки, які блокують вуглеводи. Саме вуглеводи найчастіше осідають на боках і стегнах потворними складками, а особливі харчові добавки не дають організму засвоювати їх і виводять недоторканими. Таким чином ви будете злегка обманювати організм – ніби і наїлися вуглеводів, а шкоди від них ніякого. Красота!

Харчові добавки, які блокують жири

Але вуглеводами єдиними, як відомо, і тому на допомогу приходять харчові добавки, які блокують жири. Принцип дії – рівно той же самий, що і з вуглеводами. Такі добавки містять так званий хітозан – харчовий елемент, який вбирає жир і виводить його з організму. Таким чином, він не залишається у вас всередині, і не стає причиною появи нових небажаних кілограмів. Завдяки хітозану ви можете менше обмежувати себе в їжі, що не набираючи при цьому вага.

Втім, не все так райдужно, деякі дослідники грізно махають пальцем, і стверджують, що хітозан не може вивести більше 10 калорій в день, а на цю суму, як ви розумієте, не наїсися. На чиєму боці правда, науці поки невідомо. Так що доведеться знову пробувати все на собі.

Регулятори функції щитовидної залози

Ще є регулятори функції щитовидної залози. Щитовидка – це залоза, яка розташована на шиї, прямо під вашою щелепою. Вона визначає, наскільки швидко тіло спалює енергію, і управляє виробленням гормонів. Коротше, важлива шишка, яку краще мати в своїх друзях, інакше проблем не оберешся.

Адже саме гормони (зі своїм босом – щитовидною залозою) у відповіді за метаболізм і всякі інші важливі функції в нашому тілі. Чим вище метаболізм, тим ефективніше спалюється зайвий жир. Чим краще працює щитовидка, тим вище метаболізм. Просте рівняння, а результат його один: регулятор функції щитовидної залози – це прекрасний спосіб скинути пару зайвих кіло.

Харчові добавки, що пригнічують апетит

Крім того, є харчові добавки, які допоможуть вам придушити апетит. Ну тут все просто. Чим нижче ваш апетит, тим менше ви хочете їсти. Головне – не перестаратися, і не забути, що тілу потрібно з чогось черпати енергію, яка дає вам сили жити.

Харчових добавок, що пригнічують апетит, досить багато, завжди є з чого вибрати. Однак краще порадитися з лікарем, оскільки деякі з них мають неприємні побічні ефекти, з якими вам точно не захочеться зіткнутися.

Блокатори кортизолу

Ну і наостанок розповімо про таку штуку, як харчові добавки, що блокують рівень кортизолу. Кортизол – це гормон стресу. Він завжди тут як тут, коли ви стикаєтеся з цією малоприємній штукою. Крім усього іншого, Кортизол піднімає рівень цукру в крові, піднімає тиск, і, що найгірше, дає тілу дві основні команди: побільше є, і складувати зайвий жир. Тобто кожен раз, коли ви переживаєте стрес, вам хочеться їсти, а тілу не хочеться позбуватися від одержуваних калорій. Воістину смертельне поєднання. Блокатори кортизолу допоможуть уникнути цього жаху.

Попереджений – значить озброєний. Наш організм – досить тонка штука, в якій багато всього вигадливо взаємопов’язано. Знання, помножені на бажання позбутися зайвої ваги, допоможуть вам схуднути.

  • симка шкодить вашому здоровю

Comments are closed!