Харчова сода для схуднення | Народні засоби лікування

Харчова сода для схуднення | Народні засоби лікування Харчова сода для схуднення

Багато жінок страждають проблемою зайвої ваги і намагаються будь-якими різноманітними способами від неї позбутися. Одні з них вдаються до виснажливим дієтам (які тільки посилюють проблему, тому що порушують обмінні процеси в організмі), інші купують різні дорогі медикаменти, що спалюють жир (що теж не безпечно для організму), треті взагалі використовують і перший, і другий способи комплексно.

Найчастіше все це призводить до зворотних реакцій в організмі, і набір зайвої ваги відбувається ще набагато швидше. Існує один маловідомий «чудодійний» спосіб, за допомогою якого можна ефективно боротися із зайвими кілограмами. Основою даного методу є звичайна харчова сода.

Застосування харчової соди для схуднення

Харчова сода для схуднення використовується у вигляді содових ванн, під час прийняття яких відбувається розслаблення організму, очищення його від негативної енергетики, накопиченої протягом цілого дня, і прискорюються процеси лімфатичної системи крові, за рахунок чого відбувається розщеплення підшкірних жирових відкладень, а в слідстві і зниження зайвої маси тіла.

Щоб прийняти содову ванну, необхідно набрати в неї 200 л гарячої води (38-40 градусів) і розчинити в ній 300 г харчової соди. Як видно, особливих зусиль не потрібно, а результат перевершить всі очікування. За 20-25 хвилин перебування в такому розчині можна скинути до 1,5 кг ваги!

Також, харчова сода для схуднення прекрасно поєднується з морською сіллю. Содово-соляна ванна допомагає нормалізувати водний баланс, активізувати обмінні процеси, а також сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму людини. Відповідно, за рахунок цього і відбувається природне зниження ваги.

Посилити ефект соди і морської солі можна ще ефірними маслами, які необхідно додавати буквально в кількості 2-3 крапель в содову ванну. Ефірні масла цитрусової групи (апельсин, лимон, мандарин) і хвойної (ялина, ялиця, ялівець) у поєднанні з харчовою содою дуже добре борються з целюлітом і зайвими кілограмами.

Харчова сода для схуднення: переваги використання

Содові ванни мають значну кількість достоїнств. Очищають організм, сприяють релаксаційні розслабленню всіх м’язів тіла, знімають напругу після фізичного навантаження. Більше того, крім істотного зниження зайвої ваги, содова ванна пом’якшує, очищає і заспокоює шкіру (вже після першого застосування ванни з харчовою содою можна відчути неймовірну м’якість і ніжність шкірних покривів).

Важливо знати! Харчова сода для схуднення продовжує «працювати» навіть після закінчення водних процедур. Тому після прийняття содової ванни не потрібно обполіскувати тіло чистою проточною водою. Просто промокніть тіло рушником, оберніться в теплий махровий халат і випийте чашку гарячого чаю або трав’яного відвару.

Читайте також статті:

Чим є активоване вугілля? Активоване вугілля – речовина, здатна пов’язувати різного роду хімічні сполуки, а потім виводити їх з організму. Саме на цій особливості і грунтується.

Більшість дівчат і жінок цікавить, як приймати імбир для схуднення. Але перш ніж вдаватися до безпосереднього прийому цього засобу, слід зрозуміти, що ж це за «фрукт». Імбир – азіатсько.

Сьогодні існує величезна кількість методів і способів знизити зайву вагу. Деякі діють ефективно, а деякі й зовсім не приносять ніякого результату. Серед останніх модних тенденцій в так.

  • похуданя на соди
  • чи можна за допомогою лимона і харчової соди знизити вагу
  • xarchova soda
  • водний баланс для похудання
  • сода кальцинована народне лікування діабету
  • soda xarchova
  • народні засоби зниження ваги сода
  • сода кальцинована народне лікування
  • Сода народні способи
  • як похудати народним способом соллю і содою

Comments are closed!