Вугілля активоване для схуднення

Вугілля активоване для схуднення Вугілля активоване для схуднення

Активоване вугілля з давніх часів застосовують як універсальний засіб для схуднення. Чи можливо схуднення без спеціальних дієт за допомогою активованого вугілля? Можливо ви скажіть немає, але ми розвіємо ваші сумніви!

Вугілля активоване для схуднення

У більшості жінок, які страждають проблемою ожиріння, є свій власний список випробуваних дієт, але всі вони, як правило, дуже виснажують організм. Деякі використовують спеціальну йогу, решта влаштовують розвантажувальні дні. Але більшість методів завдає шкоди здоров’ю людини. Адже люди, страждаючи великим бажанням схуднути, практично гублять свій організм виснажливими дієтами, а то й того гірше, вживають спеціальні таблетки для схуднення, які згубно впливають на травну систему.

Вугілля активоване для схуднення – дієта з ним є найбезпечнішою, швидкої і дешевої. Зараз ми розповімо, як його правильно використовувати.

Розрізняють два способи схуднення за допомогою цього універсального сорбенту:

Перший спосіб відноситься до експрес методам, він більш дієвий, але менш рекомендований. Сподіваюся всім відомо, що активоване вугілля слід приймати в розрахунку таблетка на 10 кілограм ваги. Розрахуйте кількість таблеток для своєї ваги і приймайте кожен раз перед їжею. Увага! Вугілля рекомендується приймати перед грунтовним прийомом їжі, тобто перед сніданком, обідом і вечерею. Якщо приймати таблетки перед усіма прийомами їжі (чай, кава, сік з булочкою і т. д.), то доза виявиться занадто великою. Другий спосіб відноситься до менш дієвим, але більш рекомендованим. Дана схема передбачає приймати всього 10 таблеток на день. Тобто на кожен грунтовний прийом їжі припадатиме приблизно по 3-4 таблетки. Другий спосіб, більш щадний і дасть плавний рівномірний ефект. Зменшення холестерину і омолоджуючі властивості:

Дослідження показали, що активоване вугілля знижує кількість тригліцеридів і холестерину в крові, а це в свою чергу сприяє збільшенню тривалості роботи печінки, серця і головного мозку. Застосовують його для профілактики та лікуванні серцево-судинної системи. Так само при постійному вживанні даного адсорбенту сповільнюється розвиток клітинних змін і поліпшується функціональність печінки, наднирників та нирок. У слідстві чого, збільшується тривалість життя.

Як же саме діє активоване вугілля? Із зайвою вагою він, звичайно ж, не бореться, а всього лише допомагає вивести зайві гази, токсини, шлаки і отрути. Але ж саме різного роду шлаки гальмують обмін речовин в організмі, а, позбувшись від них жирові відкладення, не стануть відкладатися в організмі. Активоване вугілля – свого роду клізма, але набагато безпечніше, приємніше, та й простіше в застосуванні.

Comments are closed!