Вся правда про засоби для схуднення | Здорове життя | Здоров’я | Аргументи і Факти

Вся правда про засоби для схуднення | Здорове життя | Здоров’я | Аргументи і Факти Вся правда про засоби для схуднення

Чому на засобах для схуднення «сидить» весь світ?

Щоб контролювати свою вагу, як це не сумно,

є всього два шляхи. Перший – зашити свій рот, а голод це насамперед потужний метаболічний стрес і нічого доброго для здоров’я це не дає. Другий – змусити «худнути» донезмоги розтовстілого жирову клітину – адипоцит. Спробуйте це зробити зусиллям волі, якщо на те, щоб зменшити жирову клітину від 300 до необхідних 50 мікрон, потрібно від 9 до 12 місяців. За статистикою, пройти цей довгий шлях без зриву можуть не більше 10% людей. А що інші 90%? Правильно, п’ють засоби для зниження ваги.

Як вони працюють? Плюс-мінус за одним принципом. Взяти наприклад Турбослім – прискорення обмінних процесів, проносне і сечогінну дію, і контроль апетиту. Нічого нового в світі ще не придумали, так як головне завдання таких засобів – прискорення всіх фізіологічних процесів, що сприяють схудненню. Власне, в цьому і є головна цінність БАД – «Прискорення досягнення результату при збереженні комфортного якості життя», а простіше кажучи, зниження ваги без особливих страждань. Ось звідси така армія прихильників по всьому світу.

Що повинен вивчити кожен худне як отче наш?

Одне головне правило: читайте уважно на упаковці рекомендації щодо застосування. При застосуванні будь-яких біологічно активних добавок їх вкрай важливо дотримуватися, так як дозування біологічно активних речовин у складі БАД десятиліттями розроблялися світовим науковим співтовариством. В даний час у нашій країні затверджені на законодавчому – підкреслюю законодавчому – рівні адекватні (а значить ефективні та безпечні) норми споживання активних речовин. Тільки так можна добитися потрібного ефекту не нашкодивши організму.

Саме тому склад біологічно активних добавок до їжі жорстко контролюється державною експертизою. Якщо той чи інший продукт не відповідає прийнятим фізіологічним нормам вмісту активних речовин, він ніколи не з’явиться на ринку. Дотримання дозування – Ваша головна відповідальність як споживача, і якщо Ви будете ковтати їх жменями і пити відрами, то ніяка державна експертиза Вас не врятує від вашої ж дурості.

Чому всі ці кошти працюють як сечогінний і проносний?

Як це не парадоксально, коли ми знижуємо калорійність, ми активізуємо роботу адипоцитів, які відповідають за накопичення жиру. А для синтезу жиру їм необхідна вода. Регулюючи її кількість усередині клітини, ми заважаємо адипоцитів виробляти жир і клітина поступово «худне». Як тільки це відбувається, ми вже можемо говорити про нормалізацію маси тіла. Саме тому на початку курсу по зниження ваги необхідно домогтися виведення зайвої внутритканевой рідини. Найефективніший спосіб – м’який сечогінний ефект. Якщо продовжувати розбирати це на прикладі Турбосліма, то в ньому для цієї мети використовуються плодоніжки вишні – до речі, один з найпопулярніших на заході компонентів всіх засобів для схуднення. Він сприяє оновленню міжклітинної рідини, і це не дає можливості накопичуватися жиру наприклад, при низькокалорійних дієтах.

Якщо ж говорити про проносне ефекті, який викликають засоби для зниження ваги, тут все просто – в період боротьби за вагу категорично не можна допускати запорів. А ця проблема якраз з’являється у багатьох через різку зміну раціону харчування, особливо якщо Ви сідаєте на низькокалорійну або білкову дієту.

Чому при застосуванні таких засобів ми відразу втрачаємо обсяги?

Як я вже і говорив, це відбувається з перших днів саме за рахунок виведення міжклітинної та внутрішньоклітинної рідини, і що важливо, цей процес не має нічого спільного з зневодненням організму. Я не бачу в помітному зниженні обсягів нічого страшного, це природний процес – перехід організму на інший рівень метаболізму. Більш того, в цьому є дуже важливий психологічний аспект.

Так як найважче в програмах по зниженню ваги – не зірватися, то мотивація на протяжний у часі курс – одна з найскладніших завдань.

Наочне зниження обсягів у перші дні – краща заявка на перемогу, вона дозволяє подолати найважчі перші дні і увійти в новий режим харчування.

Саме цим пояснюється популярність так званих засобів експрес-схуднення, розрахованих на інтенсивний триденний курс. За рахунок одночасного спалювання жирів, придушення апетиту і сечогінного дії в короткий термін досягається бажаний заповітний ефект, і це в рази підсилює мотивацію на продовження курсу.

І, наостанок, Ваші поради худнуть – а напередодні літнього сезону ім’я їм легіон?

Перше – дробове харчування 5-6 разів на день. Тим самим Ви прискорюєте метаболізм і змушуєте організм працювати. Крім того, дробове харчування помітно знижує з’являється в перебігу дня відчуття голоду.

Друге – обов’язково контроль за випорожненням кишечника.

Третє – чітке дотримання рекомендацій при застосуванні засобів з сечогінним і проносним ефектом.

Четверте – обов’язково вживайте білок. М’ясо, рибу, білкові коктейлі та батончики – все, що дає організму необхідний будівельний матеріал для клітин.

І найостанніше питання. Які все таки засоби для схуднення найкращі?

Я не хотів би називати виробників, але загальні рекомендації очевидні – купуйте продукцію тільки великих відомих виробників, так як тільки вони можуть дозволити собі правильно обладнане виробництво та якісна сировина.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00653 sec