Все про здоровий спосіб життя – Дієта без стресу

Все про здоровий спосіб життя – Дієта без стресу Дієта без стресу

Серед величезної кількості систем для схуднення, деяким особнячком стоїть система SLIM-data (SD), спеціально розроблена дієтологами з Франції та Японії. Треба сказати, що дана система досить специфічна і що характерно, вона не обіцяє швидкого результату. А ось що точно гарантує – так це тривалий ефект. Але що особливо приємно, що дана дієта не передбачає суворих заборон і обмежень. Тобто харчуватися можна всім чим завгодно, але при цьому головне – правильно поєднувати продукти і не переїдати.

Дана система наказує поділ продуктів за чотирма колірних групах і по 3-м факторам, серед яких:

– легке засвоювання їжі

– час перетравлення продукту в організмі

– кількість калорій у продукті

Виходячи з цих факторів, всі продукти отримують індекс від 0 до 100. Чим більше індекс, тим вище ймовірність набору ваги при вживанні того чи іншого продукту.

Найбільш низький індекс у «зелених» продуктів і становить він 0-35 одиниць. Вживання таких продуктів дійсно сприяє зниженню ваги, а все тому, що такі продукти легко перетравлюються в організмі. До таких продуктів відносять м’ясо нежирних сортів, яйця всмятку, рибу, житній хліб, висівки, вишню, цитруси, айву, журавлину, мінеральну негазованих воду, морквину, чай без цукру.

У «помаранчевих» продуктів індекс становить 40-55 одиниць. Ці продукти допомагають підтримувати певну вагу в нормі. Тобто якщо вага нормальний і цілком влаштовує людину, то йому рекомендується вживати ікру, сир, макарони, буряк, оливки, бобові, кешью, яблука, кава без цукру.

А ось що стосується «червоних» продуктів, то вони сприяють набору зайвої ваги. Індекс таких продуктів складає 60-80едініц. Звичайно, повністю відмовитися від вживання даних продуктів не можна, однак і вживати частіше ніж пару раз на тиждень, теж не рекомендується. До продуктів даної групи відноситься свинина, масло, сметана, картопля, вершки, сухарі, білий хліб, випічка, гарбуз, цукор.

Але самої шкідливою для фігури, та й для всього організму в цілому вважається «фіолетова» група продуктів, індекс якої перевищує 80 одиниць. Ці продукти з’явилися відносно недавно, а причиною їх появи стала нова технологія виробництва продуктів харчування. Дані продукти дозволяється їсти не частіше 2-х разів на місяць і лише потроху. До них відносять ковбаси, білий рис, сніданки швидкого приготування, чіпси, попкорн, цукерки, пиво, шоколад.

За кожний прийом їжі бажано з’їдати не менше 3-х продуктів. Якщо мимоволі довелося з’їсти що-небудь з «червоної» групи продуктів, то треба обов’язково додати до неї і трохи «зелених» продуктів. Наприклад, шматочок сиру з листом зеленого салату в цілому дасть показник середнього значення. А це означатиме, що фігура буде поза небезпекою.

  • дієти для поступового схудненя
  • дієти коли широка кістка

Comments are closed!