Вправи зі скакалкою для схуднення ніг і живота

Вправи зі скакалкою для схуднення ніг і живота Вправи зі скакалкою для схуднення ніг і живота

Ех, важка доля ваша, частка красунь! Якби хто знав, якою ціною деколи дається вам краса і з нею – прекрасна фігура! Ідеальні пропорції, підтягнуті і відточені лінії, тіло, здатне звести з розуму будь-якого

чоловіка – чи не до цього прагне кожна красуня, щодня прискіпливо яка вважає кілокалорії? Підрахунок цих самих кілокалорій ще більше посилюється, коли мова заходить про схуднення: краса вимагає жертв, а значить, необхідно максимально обмежити себе в їжі для повернення колишніх спокусливих форм.

Але жорсткі дієти хоч і здатні ефективно і швидко позбавити жінку від ненависних кілограмів, але «шлях дієт» складний і вибоїстій – ні-ні та й виникне в уяві плитка обожнюваного шоколаду або соковита ароматна піца…

І напрошується закономірне питання: навіщо мучити себе жорсткими, і навіть жорстокими дієтами, якщо можна просто приділити трохи більше уваги фізичним навантаженням? Вибір у цій галузі ані трохи не менший, ніж у списку дієт, вибирай – не хочу. Та й здоров’я заодно підкоригувати за допомогою спорту, поліпшити тонус м’язів не завадить. Більше того, є навіть можливість займаючись спортом, згадати дитинство. Як? А за допомогою старого доброго фізкультурного снаряда – скакалки!

Регулярні вправи зі скакалкою для схуднення приносять колосальну користь для організму: вони не тільки сприяють позбавленню від зайвої ваги, але і стимулюють роботу серцево-судинної системи, зміцнюють м’язи, є профілактикою застійних явищ в судинах, підвищують витривалість і координацію, поліпшують обмін речовин і виводять шлаки з організму.

Фахівці підрахували, що вправи зі скакалкою для схуднення у вигляді стрибків протягом 10 хвилин рівноцінні бігу на 1,5 кілометра, 3 кілометрам їзди на велосипеді або 12 хвилинам плавання. При цьому нічого складного у вправах зі скакалкою для схуднення немає – однозначно кожна з вас у дитинстві з цим снарядом мала справу. А значить, зараз потрібно просто відновити ще придбані в дитячому віці навички та взяти собі вправи зі скакалкою для схуднення за звичку.

[info_box]

Будь-які фізичні навантаження повинні починатися з розминки, і виконання вправ зі скакалкою для схуднення – не виняток. Розминка призначена для розігріву м’язів до наступних навантажень. Для розминки перед виконанням вправ з скакалкою для схуднення підійдуть повільні присідання з рівною спиною у позиції «ноги на ширині плечей, спина прямо, руки витягнуті перед собою зі злегка зігнутими ліктями».

Крім присідань, в якості розминки можна використовувати випади: ноги по черзі випадом виводити вперед, згинаючи їх у коліні, з положення попередньої вправи (єдина відмінність – руки в цьому випадку знаходяться на поясі). [/ info_box]

Після розминки можна приступати безпосередньо до вправ з скакалкою для схуднення. Починати слід з простих стрибків двома ногами через скакалку в середньому темпі, коліна при цьому обов’язково потрібно згинати. Поступово нарощуємо темп, кілька секунд стрибаємо в темпі прискореному, а далі знову його знижуємо. Потім можна стрибати, імітуючи біг на місці – по черзі міняючи ноги. Далі стрибаємо тільки на одній нозі – спочатку на правій, потім на лівій.

Щоб відновити дихання, знову переходимо на стрибки на двох ногах. Але скакалку при цьому прокручуємо один раз на два стрибки. Темп цю вправу припускає відносно повільний, що дає можливість трохи перепочити і налагодити дихання.

Вищим пілотажем вважається прямо протилежне вправу – коли на один стрибок припадає два витки скакалки. Ця вправа вимагає концентрированности і обережності, адже у випадку помилки можна боляче скакалкою вдариться. Зате спритність і координацію це вправа розвиває чудово.

Також можна виконувати вправи зі скакалкою для схуднення, стрибаючи тому. Хороший ефект приносить чергування вправ – стрибки поперемінно вперед і назад. За схожим принципом виконується вправу зі скакалкою для схуднення у вигляді стрибків з боку в бік: стрибати потрібно поперемінно спочатку вправо, потім вліво.

  • вправи для схуднення живота на скакалці
  • розминка перед стрибанням на скакалці

Comments are closed!

_0.31MB/0.00609 sec