Вправи від вушок на стегнах: рекомендації, відгуки

Вправи від вушок на стегнах: рекомендації, відгуки Вправи проти вушок на стегнах: приваблива попа, спокусливі стегна

Деякі пані схильні до так званих «вушках» на стегнах, які особливо виразно помітні, якщо жінка стоїть до вас спиною. З віком ці «вушка» починають рости і псувати фігуру і настрій своїй власниці. Природно і очевидно,

що ніхто з нас не захоче миритися з такими дефектами тіла, а повернути формам колишню витонченість і привабливість можна завдяки вправам від вушок на стегнах.

Недостатня рухливість і слабка фізична активність, а також нераціональне харчування – ось основні причини виникнення потовщень в області попи і верхньої частини ніг. Прибрати вушка допоможуть нескладні, але ефективні вправи.

Причини появи «вушок»

Треба розуміти, що «вушка», або «галіфе» можуть з’явитися навіть у дівчат, які ведуть активний спосіб життя і ретельно стежать за своєю фігурою. Головне, не впадати у відчай і ні в якому разі не миритися з недоліками фігури, а починати боротися з ними без будь-якої пощади.

Зі шкільних уроків анатомії ви, мабуть, пам’ятаєте, що на людському тілі існує два види підшкірної прошарку жиру:

    перша – поверхнева (або по-іншому функціональна), друга – резервна (або глибока).

Невідповідність між надходять в організм калоріями і енергетичними витратами спонукає організм накопичувати жир під шкірою, що і є основною причиною утворення функціональної (поверхневої) жирового прошарку. Саме жир і формує висячі подушечки, тобто вушка, на стегнах.

Безліч дієт, а також методів і препаратів спрямовані на зменшення поверхневого жиру, проте навіть сильне схуднення може не виправити такі дефекти фігури, як галіфе. У цьому випадку на допомогу прийдуть вправи, які допоможуть їх прибрати.

Чому ж так складно прибрати некрасиві вушка? – Запитаєте ви. Справа в тому, що жирові прошарки на стегнах є природними для конституції жінки і тому вони, в певному сенсі, охороняються нашим організмом.

Методи ліквідації зайвої поверхневої жирового прошарку

Сідниці і ноги жінки завжди перебувають під пильною увагою осіб чоловічої статі – це факт, а тому вдосконалити свої нижні «дев’яносто» – справа принципу для кожної поважаючої себе дами. Представляємо вашій увазі вправи, які допомагають прибрати вушка на стегнах, і виконувати їх ви можете починати прямо зараз. Навантаження і частоту вправ треба збільшувати поступово, особливо це стосується недавно народжували.

Одним з найоптимальніших способів корекції фігури є біг підтюпцем. В ідеалі біг повинен здійснюватися по пересіченій місцевості або по похилих поверхнях.

Молодим матусям, бажаючим привести своє тіло в порядок, радимо під час прогулянок з дитиною енергійніше штовхати коляску, поперемінно напружуючи при цьому стегна.

Дамам, які у повсякденному житті не мають справу з колясками і немовлятами, а також з якихось причин не люблять або не хочуть бігати підтюпцем, радимо впритул зайнятися фізичними вправами від вушок.

Комплекс вправ для усунення «галіфе» Група вправ № 1

    Ляжте на правий бік, ноги зігніть під прямим кутом до тулуба. Голову покладіть на ліву руку. Зробіть вдих, а на видиху підніміть ліву ногу догори, натягуючи на себе носок. Опустіть ногу. Під час вправи спину і ноги тримайте прямими. Не намагайтеся з самого початку підняти ногу дуже високо, інакше буде боляче виконувати наступні руху. Підвищуйте амплітуду розмаху ноги і кількість підйомів поступово, від заняття до заняття. Спершу робіть п’ятнадцять-двадцять підйомів, а після поміняйте ноги. Після закінчення вправ виконайте розтяжку м’язів. Для цього сядьте на килим і, схрестивши ноги, зробіть «метелика». Тулуб розгорніть вліво. Поклавши праву руку на ліве стегно, натисніть на коліно.

Група вправ № 2

    Встаньте перед столом (письмовим або кухонним – не має значення) на відстані близько півтора метра від нього. Зіпріться руками об стіл так, ніби хочете від нього віджатися. Спину тримайте прямо, живіт напружте. Чи не нахиляйтеся сильно вперед. На видиху відведіть одну з ніг убік. Піднята нога повинна бути паралельна підлозі, але якщо не можете, робіть хоча б кут 45 градусів. У верхній точці підняття ноги зробіть вдих, а видихаючи, повільно опустіть ногу у вихідне положення. Виконайте вправи десять-двадцять разів кожною ногою. Через кілька днів почніть виконувати дану вправу вже більш складним способом, поклавши лікті на стіл.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00696 sec