Вправи Обухівського – Ігор, схуднення, рекомендації

Вправи Обухівського – Ігор, схуднення, рекомендації Вправи Обухівського

Ігор Обухівський – відомий український фітнес тренер, суперник Аніти Луценко по телепроекту «зважені і щасливі». Цей енергійний і привабливий молодий чоловік заряджає оптимізмом і вірою в свої сили, напевно, саме тому йому вдалося допомогти стільком людям знайти довгоочікувану стрункість. Вправи Обухівського користуються великою популярністю. За словами самого Ігоря, для успішного схуднення головне – бажання. Той, хто дійсно хоче скинути зайву вагу, шукає спосіб це зробити, а той, хто не хоче, шукає причину цього не робити.

Вправи від Ігоря Обухівського можна виконувати у себе вдома . Достатньо невеликого клаптика вільного місця, де ви могли б постелити килимок. Бажано розташуватися перед екраном телевізора чи монітором комп’ютера, щоб виконувати всі рухи, дивлячись на відео приклад. У мережі легко відшукати відео ролики, які демонструють вправи Обухівського. Тренер доступно пояснює кожен рух і підбадьорює вас під час тренування. Ігор перефразував відомий олімпійський девіз «швидше, вище, сильніше» на свій лад: «ти хочеш, ти можеш, ти робиш». Так він намагається зайвий раз підкреслити, що шлях до успіху починається з вашого щирого бажання.

Ігор Обухівський: вправи для схуднення

Однією їх самих проблемних зон жіночого тіла завжди були стегна і сідниці. Кожна друга дівчина скаржиться або на зайву повноту своїх стегон, або на целюліт. Тому сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з вправами Обухівського, призначеними саме для тренування сідничних і стегнових м’язів. Перед початком занять тренер рекомендує зробити п’ятнадцятихвилинну розминку. Позаймайтеся на велотренажері, потанцюйте або зробіть пробіжку підтюпцем навколо будинку. Отже, ось вправи від Ігоря Обухівського для стегон і сідниць:

  Перша вправа Обухівського: поставте ноги трохи ширше плечей і розгорніть стопи приблизно на сорок п’ять градусів назовні. Здійснюючи вдих, присядьте, при цьому відводите таз назад, щоб він став паралельний поверхні підлоги, а корпус, відповідно, нахиляйте вперед. Здійснюючи видих, підніміться, але не до кінця, нехай коліна залишаться трохи зігнутими. Виконайте присідання ще три рази і тільки потім повністю поверніться у вихідне положення. Таких підходів по чотири присідання потрібно зробити не менше п’ятнадцяти; Друга вправа Обухівського можна назвати нахилами на одній нозі . Поставте ліву ногу трохи вперед і перенесіть на неї всю вагу тіла, а права нога нехай стосується підлоги лише носком і знаходиться трохи позаду. Випряміть спину і зберігайте її в такому положенні весь час. Здійснюючи вдих, нахиліть корпус вперед і доторкніться правою рукою до підлоги. Здійснюючи видих, поверніться у вихідне положення. Виконайте цю вправу для кожної ноги по п’ятнадцять разів; Третя вправа Обухівського виконується лежачи, і призначене воно не тільки для м’язів стегон, але і для черевного преса. Лежачи на спині, заведіть руки за голову і підніміть плечі над поверхнею підлоги, а спина нехай залишається притиснутою. Зігніть ноги в колінах і притягну їх до грудей. Здійснюючи вдих, опустіть ноги так, щоб вони ледь торкнулися п’ятами статі. Здійснюючи видих, знову притягну зігнуті в колінах ноги до грудей. Після трьох-чотирьох таких підходів розпряміться на підлозі і передохніте пару секунд. Повторіть вправу п’ятнадцять разів; Четверта вправа Обухівського також задіє м’язи преса, а також сідничні м’язи . Початкове положення таке ж, як в попередній вправі. Але на видиху необхідно распрямлять ноги і тягтися до них руками, а потім на вдиху знову заводити руки за голову, а ноги згинати і притискати до грудей. Весь цей час спина повинна бути притиснута до підлоги, а голова і плечі не повинні його стосуватися. Ця вправа також потрібно повторити не менше п’ятнадцяти разів.

Як каже сам Ігор Обухівський, вправи для схуднення потрібно виконувати регулярно, щодня. Такий комплекс не відніме у вас багато часу, а результат перевершить всі ваші очікування. Вже через пару місяців ваша фігура перетвориться: сідниці підтягнуться, стегна схуднуть, черевний прес стане більш міцним і пружним.

Рекомендації по правильному харчуванню від Ігоря Обухівського

Привабливий автор популярних вправ Обухівський не без усмішки розповідає про тих звичках . які заважають більшості сучасних людей підтримувати себе в хорошій фізичній формі. Можливо, в цьому списку нехороших звичок ви побачите і свої власні:

  Ми не встигаємо поснідати, оскільки поспішаємо на роботу. А прийшовши в офіс, запихає в себе здобні булки або печиво, запиваючи все це чашкою солодкого кава. Гострий голод і брак глюкози провокують нас з’їдати набагато більше, ніж потрібно. Але вже через дві години ми знову хочемо їсти, оскільки в борошняних виробах повно легко засвоюваного цукру, але зовсім немає білків, що забезпечують відстрочену ситість; В обід ми перекушуємо фаст-фудом в найближчому кафе, знову отримуючи дозу порожніх калорій за рахунок солодкої газованої води або коктейлів. До цього додаються жир і канцерогени, що містяться в картоплі фрі та гамбургери; Пізно ввечері ми вечеряємо в колі сім’ї, насмажити сковорідку картоплі і заїдаючи її м’ясом: сосисками, сардельками, відбивними і так далі. Така вечеря гарантує, що за ніч наш організм запасе ще кілька грамів жирових відкладень. Вправи Обухівського безсилі при такому харчуванні, особливо якщо ця картина повторюється щодня.

Вправи Обухівського обов’язково допоможуть вам привести себе у форму . проте, крім регулярного фізичного навантаження, для успішного схуднення необхідний правильний раціон. Слід поміняти звички, навчитися відрізняти хороші вуглеводи від поганих, а також бачити приховані жири в продуктах. Читайте етикетки, цікавтеся складом страв, що замовляються в кафе, тоді вправи Обухівського допоможуть вам схуднути. І, нарешті, важлива рекомендація від Ігоря Обухівського: строго обмежте споживання цукру і солі. Кожен день можна дозволити собі лише одну чайну ложку солі і вісім чайних ложок цукру.

ласка, оцініть цю статтю:

 • ігор обуховський комплекс для схуднення відео
 • вправи від І ОБУХОВСЬКОГО
 • вправи для похудання від Обуховського
 • ігор обухівський вправи для схуднення фото
 • ігор обуховський комплекс для схуднення
 • ігор обуховський вправи для спини
 • безшумні вправи для схуднення від і обуховського фото
 • безшумна гімнастика для похудання
 • Безшумну тренування для ідеальної фігури від ігоря обуховського випуск 565 читати
 • вправи від ігоря

Comments are closed!