Вправи на велотренажері для схуднення

Вправи на велотренажері для схуднення Вправи на велотренажері для схуднення

Здавалося б, що може бути простіше: сиди собі на велотренажері і крути педалі, мрій про те, що м’язи ніг зміцнюються і підтягуються, фігура набуває стрункість і рельєфність, серцево-судинна

система зміцнюється, покращується кровообіг, витривалість збільшується і т. д. Але, як виявилося, всі ефективні вправи на велотренажері вимагають дотримання деяких правил і прямування спеціальними програмами.

Основні правила занять на велотренажері

1. Розминка спрямована на розігрів м’язів, розминка суглобів і зв’язок і т. д. Для неї підійдуть звичайні вправи: обертання руками, ногами і головою у всіх напрямках, легкі присідання, неспішний біг підтюпцем, нахили тулуба вперед і в сторони. Головне, відчути, як організм запустив в роботу всі системи життєдіяльності.

2. Перші кілька хвилин від початку тренування не слід крутити педалі в інтенсивно, але поступово темп повинен наростати.

3. Уважно прислухайтеся до організму, яка йому потрібна навантаження. Не потрібно відразу «рватися в бій», досить почати з 20-хвилинного тренування, але, ні в якому разі не зупинятися на досягнутому результаті, тренування повинні ускладнюватися.

4. Мотивація – це один з найважливіших факторів для досягнення оптимального результату від вправи на велотренажері для схуднення. Представляючи, як тіло під час тренування наливається силою, стегна і живіт стають пружними, з’являється здоровий рум’янець і т. д. можна домогтися неймовірного ефекту.

5. Частота пульсу для кожного вираховується індивідуально: від 220 віднімається вік у роках, отриманий результат буде визначати максимальний пульс під час тренування на велотренажері, для інтенсивного схуднення потрібно дотримуватися частоту пульсу приблизно 70% від максимального.

6. Кількість тренувань для новачків не повинно перевищувати 4 на тиждень, і обов’язково чергуватися з періодами відпочинку.

Програма тренування на велотренажері

Нескладний комплекс вправ на велотренажері для новачків включає наступні етапи:

1-3 хвилина – розминка;

4-6 хвилина – швидкість 15 км / год, опір – 20%;

6-9 хвилина – швидкість збільшується до 20 км / год, а опір до 40%;

9-12 хвилина – не зменшуючи швидкості підняти стегна над сидінням, опір – 50%;

12-16 хвилина – повернути стегна ні сидіння і виконати кілька вправ з гантеллю;

16-19 хвилина – швидкість збільшити до 25 км / год, опір залишається колишнім;

– остання хвилина – швидкість інтенсивно знижується до первинних 15 км / ч.

Ефективними вправи на велотренажері для сідниць будуть, якщо встановити сидіння вище, в цьому випадку інтенсивніше «працюють» стегна і зона галіфе, якщо сидіння встановлено на нижньому рівні навантаження більше йде на гомілку, коліно і щиколотки. Також сідниці набувають ідеальні форми, якщо під час тренування на велотренажері піднімати стегна над сідлом, зміщувати центр ваги по черзі в сторони, напружувати сідничні м’язи під час руху.

Після тренування потрібно обов’язково виконати комплекс вправ на розтягування м’язів, щоб зняти напругу з них.

Заняття на велотренажері повинні бути регулярними, виконуватися з задоволенням і дотриманням всіх правил і тоді організм віддячить міцним здоров’ям і ідеальними формами.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • комплекс вправ на велотренажері

Comments are closed!

_0.31MB/0.00953 sec