Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць | NeoSports. Ru

Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць | NeoSports. Ru Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць

Зміст:

Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць

Як правильно виконувати присідання з тренажером

для схуднення стегон

Красиві форми сідниць і стегна традиційно вважаються однією з найбільш приваблюють уваги частин людського – і чоловічого, і жіночого. Не дивно, що піклуються про свій зовнішній вигляд люди, які прагнуть виглядати привабливо, приділяють значно увагу тренуванні стегон і сідниць. У заняттях фітнесом для досягнення цих цілей зазвичай застосовують вправи на тренажерах, на м’ячі, а також присідання – як зі штангою, так і без неї.

Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць

Вправи на тренажері для схуднення стегон і сідниць

Вправи на тренажерах ефективні тим, що дозволяють зосередитися на навантаженні безпосередньо на необхідних частинах тіла, так як в цьому випадку немає необхідності крім виконання руху стежити також за координацією рухів і утриманням рівноваги. Це зручно не тільки для новачків, але і для більш досвідчених займаються, так як таким чином можна збільшити навантаження.

Найбільш популярний тренажер для стегон і сідниць для їх підкачування – це тренажер Гаккеншмидта. З його допомогою можна виконувати ряд вправ.

1. Г акк-присідання . ефективно впливають на потрібні зони. Сідничні м’язи отримують оптимальне навантаження при жимі ногами під кутом 45 градусів і жимі ногами сидячи у вертикальному положенні.

2. Для гомілки ефективно вправу підйом на носки – як сидячи, так і стоячи. Для задніх м’язів стегна зазвичай рекомендується жим ногами під кутом 45 °, згинання ніг лежачи, сидячи, а також жим ногами сидячи вертикально. Для внутрішньої сторони стегон застосовують жим ногами під кутом 45 градусів.

Вправи на м’ячі

3. Вправи на м’ячі . або як його ще називають – фитболе, дуже ефективні для формування всієї фігури, в тому числі і м’язів стегон і сідниць. Такі заняття проходять в більш щадному режимі, ніж тренування з обтяженнями на тренажер для внутрішньої поверхні стегна. проте вони також досить ефективні. Тому якщо з якихось причин у вас немає можливості працювати з обтяженнями, або є будь-які медичні протипоказання, фітбол зможе результативно замінити їх.

Як правильно виконувати присідання з тренажером для схуднення стегон

Як правильно виконувати присідання

Присідання – це простий, але й основний елемент вправ для стегон і сідниць. Ефективні як прості присідання, так і присідання з обтяженнями – з гантелями або штангою.

Вправи зі штангою краще виконувати на силовому тренажері для схуднення стегон, що дозволить давати на м’язи стегон і сідничні м’язи концентровану навантаження, не відволікаючись на утримання рівноваги. Якщо ж все-таки ви працюєте з вільними вагами, слідкуйте уважно за правильністю виконання вправ. У будь-якому випадку є певні рекомендації, яких необхідно дотримуватися для підвищення ефективності тренувань.

Присідати потрібно якомога глибше, практично сідаючи на п’яти, при це стегна повинні стосуватися литок. Штангу необхідно брати хватом зверху. Фіксуйте положення спини під час присідань. Слідкуйте за диханням – вправи повинні виконуватися на “вдих-видих”. Кількість повторень залежить від фізичної форми займається, проте стежте за тим, щоб не перевантажити м’язи – хворобливі відчуття не сприяють регулярності занять.

Як і у всіх заняттях спортом, заняття на корекцію м’язів стегон і сідничних м’язів будуть ефективні при дотриманні принципу регулярності і правильному збалансованому харчуванні. Дотримуючись цих правил, ви вже в короткий час зможете досягти залучають стороннє увагу результатів.

  • тренажер для похудання свдниць
  • форми сидниць
  • яке навантаження брати на сідниці

Comments are closed!