Вправи для внутрішньої сторони стегна: Відгуки та рекомендації на WomenSlim. ru

Вправи для внутрішньої сторони стегна: Відгуки та рекомендації на WomenSlim. ru Вправи для внутрішньої сторони стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегна

Присідання. Початкове положення – стоячи, ноги широко розставлені, руки витягнуті вперед. Глибоко присісти на праву ногу, ліва нога при цьому стоїть на внутрішній стороні стопи. Далі, не встаючи, переміститися на ліву ногу, а праву випрямити. Вправа повторити 10-15 разів. Намагайтеся присісти якомога нижче, а спину при цьому тримайте прямо. Випади. Бажано робити цю вправу з додатковим навантаженням в руках у вигляді гантелей або обважнювачів з піском. Початкове положення – стоячи, ноги на ширині плечей. Однією ногою зробіть великий крок вперед, коліно задньої ноги повинне майже торкнутися підлоги. Потім випряміть передню ногу, і поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу до 30 разів за 2 підходи, чергуючи ноги. Вправа «ножиці». Ця вправа знайоме всім і є дуже ефективним, але для того, щоб включити внутрішні м’язи стегна, потрібно виконувати його правильно, а саме – голову потрібно притиснути до грудей, інакше буду накачуватися м’язи шиї. Лежачи на підлозі, підняти і напружити ноги, роблячи схрещували руху. Ви самі відчуєте, як напружуються м’язи. Повторювати 10-15 разів. Через пару тижнів від початку занять можна додати навантаження на ноги у вигляді обважнювачів.

З часом

можна, коли тренованість м’язів буде наростати, збільшувати число повторів вправ або робити два – три циклу. Але, виконуючи вправи для внутрішньої сторони стегна, потрібно пам’ятати ще й про загальні правила:

    Приводять м’язи легко піддаються розтягуванню, тому перед початком занять обов’язково розігрівайте їх. Не можна різко кидати навантаження, закінчувати тренування потрібно плавно, даючи пристосуватися серцево – судинній системі. Тривалість занять повинна бути не менше 30 хвилин, 5 хвилин – на розігрів, 5 хвилин – на плавний вихід з навантаження, і не менше 20 хвилин – на інтенсивну частину. Тривалі перерви між тренуваннями призводять до того, що тонус м’язів і тренованість падає, тому, щоб був ефект, займатися потрібно не рідше 2-3 разів на тиждень. Найчастішою помилкою, яку допускають – це виконання тільки локального навантаження на ноги. Це неправильно, для досягнення більшого ефекту потрібно виконувати і загальнофізичні вправи, щоб навантажується серцево – судинна система, і щоб кров розганяла по тілу. Чергуйте тренування з іншими видами навантаження на ноги, наприклад, аквааеробікою і бігом.

Як позбутися від жиру на внутрішній стороні стегна

Comments are closed!