Вправи для внутрішньої поверхні стегна

Вправи для внутрішньої поверхні стегна Вправи для внутрішньої частини стегна

У багатьох представниць жіночої статі стегна часто є проблемною зоною, особливо їх внутрішня сторона. Тому, щоб тримати м’язи в тонусі і не давати наростати жиру необхідні правильні вправи для внутрішньої сторони

стегна.

Пропонуємо Вам комплекс з десяти таких вправи для внутрішньої поверхні стегна, які допоможуть Вам зробити ніжки привабливими до літа і подарують впевненість на пляжі в бікіні або коротких шортах.

Підйоми ніг з фіт-бол

Використання м’яча

Використання м’яча для силових тренувань – це відмінний спосіб опрацювати проблемну зону трохи більше, ніж за допомогою звичайних вправ. Але Ви повинні наполегливо працювати, щоб тримати м’яч правильно і піднімати ноги високо, тоді працюватимуть кілька груп м’язів одночасно. Така вправа для внутрішньої поверхні стегна зміцнить м’язи ніг, а також пропрацює м’язи ядра.

Ляжте на бік на килимок, схрестивши руки перед собою. Якщо це незручно, зігніть нижній лікоть і покладіть його під голову.

Помістіть великий фіт-болл між ніг і повільно підніміть м’яч вгору до стелі, використовуючи тільки м’язи стегон і сідниць. Поверніться у вихідне положення. Це вважається одним повторенням.

Виконайте три підходи по 15 повторень.

Присідання Сумо

Присідання Сумо

Багато тренерів рекомендують такі присідання Сумо (також відомі під назвою «плие») для створення струнких ніг. Зосередьтеся на внутрішній частині стегна, роблячи це вправи. Ви повинні відчувати, що м’язи цієї зони працюють.

Встаньте, ноги широко розставлені, і шкарпетки дивляться трохи назовні. Тримайте пару гантелей в руках, руки прямі, долоні вниз.

Зігніть ноги в колінах, до тих пір, поки коліна не виявляться над щиколотками, і підніміть руки в сторони трохи нижче плечей. Випрямити ноги і опустіть руки одночасно.

Виконайте три підходи по 15 повторень.

Підйоми ноги лежачи

Для внутрішньої частини стегна

Ця вправа для внутрішньої частини стегна може нагадати Вам про відео-тренуваннях Джейн Фонди з 80-х, але воно є одним з найпродуктивніших вправи для цієї складної зони.

Лежачи на боці, витягніть нижню ногу, праву ногу, зігнуту в коліні, покладіть перед собою. Підіпріть голову рукою або покладіть її на руки.

На видиху підніміть нижню ногу. Зробіть вдих, коли опускаєте її вниз. Ваше тіло повинно залишатися на місці.

Зробіть 10 повторень, потім повторіть з іншого боку.

Вузькі Присідання

Вправа з присіданням

  • стегна з проблемною зоною

Comments are closed!