Вправи для схуднення живота

Вправи для схуднення живота Вправи для схуднення живота

Для більшості жінок, що не задоволених своєю фігурою, найбільші проблеми викликає зона живота. Саме тут накопичується найбільша кількість зайвого жиру. Причому з проблемою позбавлення від зайвої животика часто стикаються досить худі люди. Пов’язано це з тим, що в повсякденному житті м’язи живота рідко знаходяться в тонусі, на відміну від рук або ніг. Тому однієї дієти для позбавлення від жирових складок мало. На допомогу прийдуть вправи для схуднення живота . регулярно виконуючи які можна домогтися появи осикою талії і підтягти в’ялі м’язи.

Отримати бажаний плоский животик допоможуть вправи на тренування глибоко лежачих м’язів. Ці вправи важливі не тільки для дівчат, що мріють про гарну фігуру. Глибоко лежать м’язи живота повинні тримати внутрішні органи малого таза і захищати плід при вагітності, тому так важлива їх міцність і еластичність. До того ж тренування цієї групи м’язів буде перешкоджати порушенню кровообігу яєчників і матки.

Пряма, поперечна і косі м’язи живота утворюють передню черевну стінку. Зміцнити пряму м’яз можна, піднімаючи таз і ноги при зафіксованому положенні сидячи або лежачи на спині.

Мрія всіх жінок – тонка талія, це не просто красиво, але й необхідно. Тонка талія врівноважує широкий таз, забезпечує тілу гнучкість, рухливість і легкість при русі. Точена жіноча фігурка, яку вважають досконалістю сучасні чоловіки, не може обійтися без осикою талії. Ідеалом вважають талію, об’єм якої дорівнює величині зростання в сантиметрах мінус сто. Вправи, які дозволяють довести талію до досконалості, не тільки зменшують жирові складочки, завдяки їм збільшується гнучкість хребта, зменшується відкладення солей, а так само мінімізується ризик розвитку захворювань хребта, а саме середнього і нижнього його відділів.

Тим, хто продовжує мріяти про плоский живіт, можна порадити тільки почати діяти. Існуючі вправи для схуднення живота досить прості і не вимагають відмінної фізичної форми. Водночас регулярні заняття допоможуть наблизити здійснення цієї мрії.

Варто обмовитися, що виснажливі дієти і виконання спеціальних вправ не відразу призведе до відмінних результатів. Людське тіло не схильне швидко розлучатися із запасами жиру, особливо з розташованими в області живота, де вони грають захисну роль. Навіть тоді, коли спеціальні вправи робляться направлено і постійно, накопичений жир з найбільш проблемних місць буде йти в останню чергу і найповільніше.

Не варто робити вправи тільки на зменшення живота. Є ризик не позбутися зайвого жиру, а зміцнити м’язи, за рахунок чого обсяги тільки збільшаться, і про тонку талію доведеться знову тільки мріяти.

Ідеальним варіантом фізичного навантаження стануть заняття з тренером два-три рази на тиждень. Професійний тренер підбере правильну і ефективну техніку занять, а так само простежить, щоб вправи виконувалися точно. Перед заняттями варто звернутися за консультацією до лікаря, особливо це важливо у випадках наявності захворювань хребта.

І все ж заняття з тренером можливі не для всіх. Комусь це просто не по кишені, а у когось немає часу ходити у фітнес-центр за розкладом. У цьому випадку можна виконувати комплекс вправ вдома. Виконання вправ, наведених нижче, допоможе скинути зайву вагу і підтягнути живіт. Для того щоб результат був максимальним, потрібно чергувати вправи з різною амплітудою, щоб організм не встигав звикати до навантажень.

Комплекс вправ для схуднення живота.

Перед виконанням вправ, як і перед будь-якими фізичними навантаженнями, тіло необхідно розігріти. Для цього встаньте прямо, підніміть руки на вдих, гарненько потягніться, потім опустіть руки до підлоги, одночасно видихаючи повітря. Повторіть п’ять разів.

1. Для виконання першої вправи необхідно лягти на спину, зігнути ноги в колінах, руки повинні знаходитися за головою. Стопи поставте на підлогу на ширині плечей, коліна направлені вертикально вгору. Необхідно на видиху відірвати плечі і лопатки від підлоги, зафіксувати положення, затримавшись на секунду, потім знову опустити на вдиху. Слідкуйте при цьому, щоб лікті були розправлені, а поперек не відривалася від підлоги слідом за верхньою частиною корпусу. Починайте з 10 повторень вправи, з часом довівши їх число до 50.

2. Перша вправа підготувало нас до другого. Початкове положення залишається той же. На видиху потрібно відірвати плечі від підлоги, виводячи руки вперед між колін. Тягнутися за руками. Знову зафіксувати положення, потім на вдиху повернутися до вихідного. Вправа так само повторювати 10-50 разів.

3. Для виконання третього вправи продовжуйте лежати на спині. Прямі перехрещені ноги підняті вертикально вгору, руки лежать на підлозі під сідницями. Ноги повільно опускаються вниз, в ідеалі мало-мало не торкаючись підлоги. Затримавшись на секунду в цьому положенні, підніміть ноги знову вгору. Важливо, щоб під час виконання вправи поперек не прогиналася. Якщо зробити правильно не вдається, краще опускати ноги лише до того рівня, на якому поперек продовжує бути притиснутою до підлоги. Кількість повторів повинно бути від 4 до 16.

4. Четверте заняття так само виконується лежачи на спині. Руки знаходяться під головою, зімкнуті ноги зігнуті в колінах під прямим кутом і підняті вгору. Піднімайте плечі вгору, при цьому виводите руки вперед і тягніться за ними. Ноги повинні залишатися нерухомими. Чи не притискайте підборіддя до грудей. Кількість повторів поступово збільшується від 10 до 100.

5. Початкове положення повторює положення в попередній вправі. Усі м’язи шиї і голови залишаються розслабленими. Напружуйте м’язи нижньої частини преса, піднімаючи таз і притягаючи стегна до грудей. Зафіксуйтеся. Потім поверніться до початкового положення. Вправа слід повторювати 10-20 разів.

Варто виконувати вправи для схуднення живота раз на два дні і дуже скоро побачите позитивний результат.

Худніть, будьте здорові.

  • для чого потрібна гнучкість при схудненні
  • що зробити щоб був широкий таз

Comments are closed!