Вправи для схуднення живота: відео, фото

Вправи для схуднення живота: відео, фото Вправи для схуднення живота в домашніх умовах

«У мене погана спадковість», «я – мати »,« на це немає часу ». Банальні відмовки тих, хто тільки мріє стати володарем плоского живота, але не знаходить у собі сили для здійснення мрії.

Вправи для живота

Комплекс

вправ для схуднення живота:

Прості та ефективні відео вправи для схуднення живота:

Гімнастика для схуднення живота

  Скручування. Лягайте, притискаючи поперек до підлоги, ноги згинає в колінах, щоб ваші ступні всією підошвою стояли на підлозі. Зробіть вдих і затримайте дихання, починайте піднімати плечовий пояс і голову. На кілька секунд затримаєтеся у верхньому положенні. Зробіть видих – займіть вихідну позицію, щоб плечі і голова були притиснуті до підлоги.

Ні в якому разі не додавайте до вправи повороти корпусу, так можна пошкодити хребет і міжхребетні диски. Руки заводите за голову, направивши лікті в різні боки. Підйом ніг. Повісніте на турніку повністю витягнувши руки. Піднімаєте трохи зігнуті в колінах ноги перпендикулярно до грудей і повільно повертаєтеся у вихідне положення. Не допускайте розгойдувань тулуба і махів ногами, тому що в такому випадку результат від вправи зводиться до нуля. Зворотне скручування. Як і звичайному скручуванні, лягайте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руки за головою, лікті – в сторони. Вдих – відриваєте лопатки і голову від підлоги, одночасно трохи піднімаючи таз. Видих – приймаємо вихідне положення. Підйом тулуба

Ця вправа є «класичним» для м’язів живота, воно має бути знайома всім ще зі шкільних уроків фізкультури. Початкове положення – як і в попередній вправі. Вдих – відриваєте корпус від статі і піднімаєте його до колін. Видих – займаємо вихідне положення.

Поступово можете збільшувати кількість повторень і підходів. Не приступайте до вправ після прийому їжі, це може серйозно нашкодити шлунку.

Правила виконання фізичних вправ в домашніх умовах Найбільш ефективно тренуватися з ранку, ще до сніданку. Або по події 2-3 годин після прийому їжі. Тоді організм набагато інтенсивніше спалює жири, не маючи «підживлення»; Не потрібно багаторазово виконувати легкі вправи для схуднення живота-це виснажливий, малорезультативну і довгий шлях. Хватит виконати 15-20 повторень однієї вправи, а потім братися за складніші. Вся ваша тренування повинна бути побудована за принципом «від простого – до складного»; Гімнастика для схуднення живота не передбачає використання обтяжень; Для досягнення хорошого результату потрібно тренуватися регулярно, не дозволяючи собі ніяких поблажок.

Але в теж час не допускайте особливого фанатизму, бо при занадто завзятому підході, ви не тільки не схуднете, але ще й збільшите свої м’язи в розмірі, ризикуючи і зовсім залишитися без талії.

Крім того врахуйте, що вправи для швидкого схуднення живота сприяють звільненню від шару підшкірного жиру в останню чергу, а от нові кілограми відразу з’являються саме тут. Будьте готові до того, що ви будете відчувати неприємні болі в м’язах після тренування.

2-3 тренувань на тиждень цілком вистачить, щоб привести вашу мускулатуру в тонус і прибрати зайвий жир з живота. За одне заняття виконуйте близько 3-4 вправ по 3 підходи, які складаються з 20 – 30 повторень. Опрацьовуйте косі м’язи преса, далі прокачивайте прямі.

Для досягнення більш гарного результату зарядка для схуднення живота повинна йти в комплексі з анаеробної, або аеробного навантаженням. Також рекомендується чергувати вправи з різною амплітудою.

І не забувайте про правильне харчування, виберіть собі дієту для схуднення живота або дієту для схуднення боків і живота.

Не варто виконувати всі перераховані вище вправи, якщо у вас є проблеми з хребтом. Обов’язково зверніться за попередньою консультацією до лікаря. Також не забуваємо про масаж, походах в басейн і дієтах, почитати про які можна тут. Тільки тоді жирові відкладення будуть повільно, але вірно йти, а на їх місці з’явиться рельєфний прес.

 • фото зарядка для схуднення
 • вправи для живота відео
 • вправи для красивого живота фото
 • вправи для плоского живота фото
 • вправи для схуднення в животі відео
 • вправи для схуднення вдома фото
 • вправи для схуднення з фото
 • вправи щоб похудав живіт зображення
 • ефективні вправи для швидкого схуднення відео
 • зарадка як схуднути в живіт і мати фігуру

Comments are closed!

_0.31MB/0.02017 sec