Вправи для схуднення живота для чоловіків | Як за тиждень прибрати живіт |

Вправи для схуднення живота для чоловіків | Як за тиждень прибрати живіт | Вправи для схуднення для чоловіків

Так як схуднути в домашніх умовах хотілося швидко, я став займатися спортом, спочатку це був біг на біговій доріжці. Бігав я вранці та ввечері,

сильно себе не вимотували, займався в своє задоволення.

Ходити в спортзал не було бажання, і я купив гантелі. Вантаж був невеликий – вони накручувалися, і максимальна вага становив 8 кг, я працював з 2. Теж в своє задоволення: позанимался, а як набридло – поклав. Але займався, зазвичай по 10 хвилин на день обов’язково. На четвертий тиждень вага мій знизився на 2 кілограми, і це мене тішило.

Я став збільшувати навантаження, став займатися вже і вдень, якщо перебувало час. У вільні дні виходив на вулицю, це замінювало бігову доріжку, та й свіже повітря теж на користь.

Для більш стійкого і тривалого результату на додаток до дієтичного харчування і чоловікам, і жінкам корисно вести активний спосіб життя – плавати, займатися фітнесом, гуляти, відвідувати сауну або лазню, робити самомасаж та інші процедури для схуднення.

Вправи для схуднення живота для чоловіків

Вправи для схуднення живота для чоловіків

На допомогу тим, хто губиться в численних методиках, що підкажуть, як швидко схуднути, існують спеціально розроблені вправи для схуднення живота, які під силу виконувати навіть в домашніх умовах. Тільки тренування неодмінно повинні бути регулярними, а їх тривалість – не менше 20 хвилин на день.

Вправи для схуднення живота для чоловіків 1.

Сядьте на підлогу, ноги обіпріть в нерухомий стійкий предмет і робіть нахили в сторони, назад і вперед, при цьому прибравши і рівно випрямивши руки за головою. Це своєрідна розминка, яка дозволить підготувати м’язи до подальшої роботи.

Вправи для схуднення живота для чоловіків 2.

Лежачи на підлозі, піднімайте обидві ноги під кутом 90 градусів. Коліна не повинні згинатися, а верхня частина тіла відриватися від землі. Темп виконання вправ – досить інтенсивний, але всі рухи не повинні бути змащеними. Кількість повторів – починаючи від 15 (з кожним днем??додавайте по 2-3 підйому).

Вправи для схуднення живота для чоловіків 3.

Ляжте на підлогу. Тягніть у напрямку один до одного зігнуте праве коліно і лікоть лівої руки, потім випрямтеся і виконайте те ж з лівим коліном і правим ліктем. Такі вправи потрібно виконувати не менше 20 разів на кожну позицію.

Вправи для схуднення живота для чоловіків 4.

Ляжте на підлогу, випрямтеся, ноги злегка зігніть в колінах і піднімайте таз на максимально можливу висоту, зафіксуйте на 10 секунд і повільно опустіться. Повторіть 15 разів. Ця вправа не тільки підтягує живіт, а й зміцнює м’язи сідниць і ніг.

Вправи для схуднення живота для чоловіків 5.

У положенні лежачи ноги злегка зігніть в колінах, спина і ноги – на одній прямій лінії, руки плавно заведіть за голову і піднімайте верхню частину тіла. В ідеалі грудьми ви повинні стосуватися зігнутих колін. Починати вправи потрібно з 8 разів, поступово збільшуючи кількість до максимально для вас можливого, що не викликає неприємних або хворобливих відчуттів.

Дієта і харчування для чоловіків

Якщо ви хочете зменшити обсяги свого живота, то перед тим, як приступати до тренувань, необхідно сісти на дієту. Фізичні вправи прокачають ваш прес, ви отримаєте сильні м’язи, які ніхто не побачить під шаром жиру! Для початку перегляньте свій раціон.

Під забороною . борошняні, смажені продукти, ковбаси різного виду та консерви, їжа швидкого приготування і фаст-фуд, шоколад, цукор, мед, варення, енергетики та алкоголь, в тому числі пиво.

На заміну: звичні молочні та кисломолочні продукти замініть знежиреними; червоне м’ясо замініть м’ясом птиці.

Повинно бути: морепродукти і риба, овочі (особливо свіжі), горіхи, яйця, молочні продукти, зелений чай.

Харчуватися необхідно невеликими порціями 5-6 разів на день. Якщо ви виконуєте всі рекомендації правильно, то вже через 2 тижні помітите поліпшення. Після цього включайте в свій розпорядок дня фізичні вправи.

Для схуднення кращим способом вважається аеробне навантаження, коли пульс частішає на тривалий час. Не бійтеся вибирати на перший погляд традиційні жіночі види фітнесу – аеробіку, степ, танці. На цих заняттях з вас дійсно зійде сім потів і результат не змусить себе чекати. Коли погода дозволяє, здійснюйте пробіжки або велопрогулянки на свіжому повітрі. І, природно, додавайте в свою програму вправи на прес; їх необхідно робити 2-3 рази в тиждень.

Вправи для схуднення живота для чоловіків

У моєму випадку: харчування залишалося колишнім, на обід, наприклад, я з’їдав кілька яблук і кілька сирних сирків або рибу, іноді були креветки (я їх не дуже люблю), якщо є хотілося сильно то їв круглу варену картоплю.

Іноді дозволяв собі бутерброди. З м’яса залишив тільки ковбасу (в бутербродах), тому що я все ж займався спортом, хоча м’язи боліли тільки після найперших занять.

Ось пройшов місяць з того моменту, як я зайнявся схудненням в домашніх умовах. За цей час я скинув 4 кілограми! Не знаю як вам, а для місяці мені це здавалося малим. Хоч я і був радий хоч якимось успіхам, все одно хотілося схуднути швидше, і я ще більше урізав свій раціон, в ньому залишилися тільки фрукти і риба.

Збільшив біг спочатку на пів години, а потім і на годину. Я став втомлюватися, та й при цьому мій емоційний стан погіршувався: збільшувалася бажання не працювати, і кинути взагалі це заняття, хоча розумом я розумів, що худнути треба. Зробив собі вихідний раз в тиждень, коли я нічого не робив, але і їв менше. Але це теж мало чим допомогло.

Став більше гуляти на свіжому повітрі, і поступово мій стан став поліпшуватися. З занять вдома залишилися тільки гантелі, а бігову доріжку для мене замінила вулиця. Харчування залишалося колишнім, і я став помічати, як фігура моя все більш стає нормальною.

Зупинятися на досягнутому мені не хотілося, і тому я став качати прес. Спочатку я робив 10-15 підйомів, потім це число збільшилося вдвічі. Справа дійшла до 50, а потім мені стало ліньки, за непотрібністю, і я вирішив не збільшувати навантаження, але залишити їх колишніми для підтримки форми.

Усе тривало в такому ж ритмі. З навантажень зрідка тільки збільшував біг, на пару хвилин, і все. Міг звичайно ще трохи більше потягти гантелі, і то тільки тому, що час я не засікав або просто не помічав його хід.

Ближче до другого місяця худнути я став активніше, напевно тому, що вже давно не харчувався так як раніше, плюс до цього фізичні навантаження.

Я спеціально не вставав на ваги, тягнув до першого числа. І от коли воно нарешті настав, ваги показали 78 кг!

Я позбувся живота і схуд в домашніх умовах на 22 кілограми.

Природно, я не зупинився на досягнутому. Збільшив навантаження, харчування залишалося приблизно таким же. Думаю, писати далі немає сенсу, тому робив я все те ж саме.

Сподіваюся, моя історія схуднення для чоловіків виявиться вам корисна, ви візьмете з мене приклад, і теж почнете працювати над своєю фігурою. Чоловіки теж повинні бути стрункими! А прості вправи для схуднення живота для чоловіків вам допоможуть.

  • вправи для пресу для чоловіків
  • вправи для живота для чоловіків
  • як похудати в животі для чоловіків
  • відео які потрібно робити вправи для того щоб похудати в ногах і вживоті
  • вправи на прес для чоловіків
  • вправи для схуднення для чоловіків
  • вправи для схуднення вдома чоловіку
  • як похудати на 15 кг за 2 місяці чоловіки
  • як похудати в домашніх умовах для чоловіків
  • вправи для схуднення живота для чоловіків

Comments are closed!

_0.32MB/0.00581 sec