Вправи для схуднення живота, боків, талії

Вправи для схуднення живота, боків, талії

Статті за темою “Тренування для скидання ваги”

Вправи і тренування для схуднення (скидання ваги) в області талії, живота, боків і низу спини

Виконуючи спеціально підібрані вправи можна відкоригувати фігуру і позбутися від зайвих сантиметрів

і кілограм в області живота, боків і низу спини. Під час виконання вправ напружуються м’язи, для цього потрібна енергія, ось цю енергію організм і черпає, розщеплюючи крапельки жиру запасені в жирових клітинах.

З плином часу запас жиру в жирових клітинах зменшується і це стає видно вже візуально і ваги починають показувати втрату кілограмів.

Для того щоб напевно схуднути за допомогою вправ в районі живота і боків треба дотримуватися кількох правил, вивчіть їх уважно і тільки якщо ви готові їх виконувати можна починати і планувати тренування для схуднення в області талії і низу спини.

1. Як би активно ви не тренувалися і які б ефективні вправи не використовували, якщо ви не будете звертати увагу на своє щоденне меню, то ефективність від таких тренувань буде мінімальна. Пам’ятайте, за допомогою фізичних вправ ми спалюємо калорії і якщо з харчуванням цих калорій надходить більше, то, ні про яке схуднення не може бути й мови. Чи не ускладнюйте собі процес скидання ваги харчуйтеся різноманітно, але без надмірностей.

2. У тиждень бажано робити від 2 до 4 тренувань тривалістю як мінімум 30 хвилин.

3. Під час всього тренування у вас має бути прискорене дихання і серцебиття – це важлива умова для спалювання жиру.

4. Кількість втрачених кілограм за місяць строго індивідуально, перед початком систематичних тренувань треба обов’язково зважитися й обмірити основні параметри тіла.

5. Пам’ятайте про те вам треба займатися спеціальними вправами кілька місяців, тому не форсує події і не намагайтеся за рахунок сильно довгих та інтенсивних тренувань прискорити процес скидання ваги на животі й боках. Успіху досягне той, хто без фанатизму, але регулярно буде виконувати тренування.

6. Щоб не зіпсувати поставу, бажано чергувати вправи для м’язів живота з вправами для м’язів спини.

Трохи необхідної теорії, яка підвищить результативність тренувань. Всі фахівці радять не просто механічно повторювати вправи, а візуально представляти, що відбувається під час виконання руху в організмі, які м’язи напружуються і скорочуються, а які навпаки розтягуються. Тому прочитайте уважно, як влаштована область талії, боків і низу живота з точки зору м’язового будови, так як під час виконання вправ ми напружуємо м’язи то треба знати, як вони влаштовані в цій області тіла людини.

М’язи живота. Передня і бічні стінки живота утворені косими, поперечної і прямої м’язами живота. Ці м’язи разом називають черевним пресом, тому що, при одночасному їх скороченні вони тиснуть на органи черевної порожнини. М’язи живота також нахиляють тулуб вперед і в сторони, повертають його вправо і вліво, а крім того, беруть участь у дихальних рухах.

М’язи спини. Для ефективного скидання ваги в області живота і низу спини нас цікавлять довгі м’язи спини, які тягнуться вздовж усього хребта і прогинають тулуб назад або підтримують його у вертикальному положенні.

Техніка виконання вправ для схуднення (скидання ваги) живота, боків і низу спини

1. Ляжте на спину, бажано на гімнастичний килимок. Руки покладіть на потилицю. Ноги повільно зігніть в колінах і підтягніть до грудей. Підніміть ноги вгору, потримайте їх під прямим кутом до тулуба, рахуючи до 5 і повільно поверніться у вихідне положення. Зробити 10 – 15 повторень.

2. Початкове положення те ж. Зігніть ноги в колінах. Втягуйте живіт під час активного видиху. Це дозволить розробити правильне дихання з використанням черевного преса. Таке дихання необхідно для розвитку м’язів живота. Подихайте таким чином кілька хвилин, але без зайвої напруги.

3. Початкове положення те ж. Руки витягніть уздовж тулуба, ноги злегка підніміть трохи зігніть в колінах і розведіть в сторони. Схрестіть ноги, злегка піднявши голову, поверніться у вихідне положення. Не старайтесь піднімати ноги занадто високо, вправа більш ефективно, якщо тримати ноги ближче до підлоги. Виконати 10 – 15 повторень.

4. Початкове положення те ж. Як можна повільніше одночасно піднімайте злегка зігнуті в колінах ноги вгору і опускайте їх у тому ж темпі. Потім виконайте те ж саме кожною ногою. Зробити 10 – 15 повторень.

5. Початкове положення те ж. Не згинаючи ноги в колінах підійміть їх заведіть за голову і торкніться підлоги. Закрийте очі і подихайте діафрагмою 4 – 6 разів. На видиху разгибайтесь так, щоб хребці торкалися підлоги один за іншим. Не поспішайте, щоб не травмувати спину. Зробіть глибокий вдих і на видиху повільно опустіть ноги на підлогу. Повторіть вправу 5 – 10 разів.

6. Початкове положення те ж. Не згинаючи ноги в колінах, торкніться носками підлоги спочатку за головою, а потім ліворуч і праворуч від голови. Поверніться у вихідне положення. Повторити 5 – 10 разів.

7. Початкове положення – лежачи ні спині. Руки витягніть уздовж тулуба. Згинаючи ноги і допомагаючи руками, сядьте, потім повільно поверніться у вихідне положення. Зробити 10 – 15 повторень.

8. Ляжте на підлогу, руки трохи відведіть від тулуба, долонями зіпріться об підлогу. Робіть ногами руху, як ніби пливете брасом, при цьому коліна повинні бути розведені, а п’яти тримайте разом. Повторити 15 – 20 разів.

9. Початкове положення – лежачи на правому боці. Пряму праву руку підкладіть під голову, ліву руку тримайте на талії. Піднімайте і опускайте ліву ногу. Потім цією ж ногою виконати велосипедні руху. Поверніться у вихідне положення. Перекиньтеся на інший бік і повторіть вправу. Зробити 10 – 15 повторень.

10. Початкове положення – лежачи на животі. Обхопіть щиколотки руками, закиньте голову і покачайтеся на животі протягом 2 – 3 хвилин.

11. Початкове положення те ж. Витягніть руки вперед, підніміть голову і ноги, покачайтеся на животі вперед і назад кілька секунд, поверніться у вихідне положення. Повторити 5 – 10 разів.

12. Сядьте на підлогу, випрямивши ноги. По черзі піднімайте вгору то праву, то ліву ногу. Ноги не згинайте. Повторити 5 – 10 разів для кожної ноги.

13. Сядьте на підлогу, руки і ноги витягніть вперед, лопатки зведіть разом, голову тримайте прямо. Походіть на сідниця вперед назад, напружуючи черевний прес.

14. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки в сторони. Робіть нахили вперед, по черзі торкаючись руками то правою, то лівою ноги. Виконати 15 – 20 нахилів.

Завдяки цим вправам вам вдасться схуднути в області талії і боків.

Із запропонованого комплексу можна вибрати ті вправи які більше подобаються і підходять саме вам, з часом має сенс міняти або доповнювати свої тренування новими вправами.

Самомасаж живота. Виконуйте масаж 2 рази на день – вранці і ввечері, обов’язково до їжі. Якщо ви робили тренування, то виконувати масаж треба після занять.

1. Виконуйте швидкі рухи, що розтирають кулаками або долонями за годинниковою стрілкою в районі живота.

2. Візьміть руками складки жиру і перебирайте їх так, ніби ви місите тісто.

3. Візьміть лівою рукою складку жиру, а ребром правої долоні «рубайте» її поперек дрібними рухами.

4. Пальцями обох рук швидко, але легко натискайте на живіт і також швидко відпускайте. Проводьте натиснення за годинниковою стрілкою.

5. Обома руками обхопіть живіт у паху і потрясіть його.

Кілька порад для тих, хто хоче мати гарний животик і струнку талію.

1. Навчіться і постійно дихайте животом, тобто, використовуючи нижній відділ легень. При диханні животом, при вдиху живіт трохи випинається вперед, м’язи черевного преса напружуються, і жир менше відкладається, що дозволяє простіше зберегти тонку талію.

2. Що зберегти красиву і підтягнуту шкіру на животі щодня розтирайте живіт шматочком льоду або поливайте прохолодним душем – спочатку від правого боку до лівого і навпаки, потім круговими рухами за годинниковою стрілкою, після чого з силою розітріть шкіру жорстким махровим рушником.

Статті з корисною інформацією

  • вправи для талії і боків
  • вправи для схуднення живота та боків
  • вправи для швидкого схуднення живота і боків
  • що робити щоб похудати в районі живота
  • як похудати в талії
  • вправи для скидання жиру з боків
  • які вправи потрібно робити щоб похудати у животі
  • як скинути живіт і боки
  • вправи як швидко скинути боки
  • вправи на скидання живота

Comments are closed!

_0.32MB/0.03551 sec