Вправи для схуднення: Вправи проти “вушок” на стегнах

Вправи для схуднення: Вправи проти “вушок” на стегнах Вправи проти “вушок” на стегнах

Вправи проти “вушок” на стегнах

Ідеальні стегна

«Зараз ми будемо виконувати вправи від« вушок » на стегнах », – попередила нас інструктор з фітнесу. І на долю секунди

я подумала, що недочула. Що таке «вушка» на стегнах? А потім до мене дійшло, і я з полегшенням зрозуміла, що тепер для мене ці «вушка» точно не загроза…

Зміст:

Ви завжди були задоволені своєю фігурою, адже у вас тонка талія, стрункі ноги, красиві груди. І не було необхідності худнути або виснажувати себе спортом. Ви вели звичайний спосіб життя, іноді прагнули навіть до здорового харчування. І ось одного разу, вирішивши купити нові літні брюки, ви дивитеся на себе і не розумієте: адже «п’ята точка» зовсім не гладка, так чому ця область така широка?

Виявляється, на розмовній мові таке явище називають «вушка» на стегнах. І це, не що інше, як відкладення підшкірно-жирової клітковини. Це проблема чисто гормонального характеру. Так вже влаштований жіночий організм, що жир накопичується в зоні стегон і сідниць. Поки ви молоді, у вас відмінний обмін речовин, і ви цього не помічаєте. Але у схильних осіб, тобто тих жінок, у яких гормональний дисбаланс, або за наявності зайвої ваги, такі зміни починаються навіть у молодості.

Тож не будемо забивати голову теорією, потрібно переходити до дії. Якщо є жир, то його потрібно спалити. І тут головне, впливати на нього з усіх боків. Так він буде йти швидше, а результат потім закріпитися.

Починаємо працювати по всіх напрямках

перше, впливати потрібно зсередини. Так як наш організм – це єдине ціле, то всі проблеми потрібно вирішувати комплексно. Не забудьте, що потрібно регулярно відвідувати лікаря і стежити за своїм здоров’ям. Якщо у вас дійсно гормональні зрушення, і порушений обмін речовин, то, скільки б ви не сиділи на дієті, проблемні зони худнути не будуть. Або тільки після того, як впадуть щоки, обвисне груди і живіт, і почнуться проблеми зі здоров’ям.

Видима різниця

Коли ви залагодили всі нюанси зі здоров’ям, і проблем, крім зайвого шару підшкірно-жирової клітковини, немає, то тоді починаємо худнути! Якщо ви не маєте конкретних проблем із зайвою вагою, а є тільки побажання підкоригувати фігуру, то вам достатньо трохи «розвантажити» свій організм.

Немає необхідності в дотриманні суворих дієт, і вже тим більше в голодуванні. Обмежте споживання солодкого, випічки і продуктів з пшеничного борошна. Страви готуйте на пару або запікайте. Поменше вживайте в їжу смажене, жирне, копчене. А краще взагалі всі ці шкідливості виключити. Останній прийом їжі має бути за пару годин до відходу до сну.

А якщо у вас зайвий жир рівномірно розподілений по всіх проблемних місць, то, звичайно є сенс підібрати дієту для ефективного схуднення.

друге, потрібно впливати на підшкірно-жирову клітковину зовні, тобто з боку шкіри. Щоб жир розплавити, його потрібно підігріти. Для цього можна ходити в сауну або лазню, робити після цього масажі і пілінги. Посилюючи приплив крові, а значить мікроциркуляцію, ми покращуємо і прискорюємо виведення зайвої рідини. А вода, як відомо, це один з кінцевих продуктів розпаду жиру.

Закріпити процедури по спалюванню жиру можна кремом або гелем проти целюліту. Вони бувають охолоджуючі або зігріваючі, їх можна використовувати як після масажу, так і для щоденної боротьби з жировими відкладеннями. По-третє, без чого ні дієти, ні місцеві процедури не будуть ефективні в боротьбі проти «вушок» на стегнах – це спорт. Вправи проти «вушок» на стегнах можна виконувати і вдома, і в фітнес центрах. Звичайно, працюючи вдома, потрібно не лінуватися і опрацьовувати всі групи м’язів, включаючи ноги, прес, м’язи сідниць. Не забуваємо також груди, спину і руки. Але так, як ми розбираємо тему «вушок», то зупинимося детальніше на вправах для бічної сторони стегон.

Прості вправи

Комплекс вправ

  Присідання – це базове і найпростіше вправу. Воно може використовуватися в якості розминки. Вправа виконується з положення стоячи. Ноги на ширині плечей, руки на талії (можна взяти по гантелі в кожну руку для ускладнення). Спина повинна залишатися рівною, дихання вільним, рівним, без затримок. Присідаємо до самого низу, і без затримки повертаємося у вихідне положення. Неповні присідання відрізняються глибиною опускання корпусу. Початкове положення те ж. На видиху опускаємося наполовину, затримуємося на частку секунди і повертаємося у вихідне положення. Випади вперед і назад просто ідеальні вправи для «вушок» на стегнах. Вони виконуються знову ж з положення стоячи. Робиться крок однією ногою, наприклад, вперед, і опускається корпус максимально вниз. Кут передньої ноги повинен становити мінімально 90 градусів, а в наступні тренування потрібно прагнути його зменшувати, опускаючись нижче. Задня нога може стояти на носку, коліно прагнемо розігнути. При випадах назад крок робимо відповідно тому. Руки тримаємо на талії. Для ускладнення можна взяти по гантелі. Махи з положення стоячи виконуються по черзі назад, у бік, потім, всередину. Можна комплексом, а можна спочатку опрацювати один напрямок, потім інші два. Триматися в домашніх умовах найзручніше за стілець. Спина залишається прямою, не потрібно робити нахилів в сторону, протилежну напрямку помаху. Носок стопи потрібно тягнути на себе вперед, щоб стопа була по відношенню до гомілки під кутом в 90 градусів. Махи ногою, лежачи на боці, виконуються вгору верхньої ногою, а потім нижньої. Для першого варіанту ноги лежать один на одному, голова – на зігнутою в лікті руці. Потрібно стежити, щоб корпус не нахилявся вперед або назад. Ногу не обов’язково піднімати дуже високо, досить до 45 градусів по відношенню до другої нозі.

Присідання для корекції стегон

Не прагніть робити швидко, набагато ефективніше опрацьовуються м’язи, коли ви робите вправи в спокійному темпі, а в кінці можна затримати ногу на висоті і зробити пару коротеньких махів туди-назад (не опускаючи ногу на місце).

Для виконання махів нижньої ногою, верхню ногу кладемо на підлогу перед собою. Рухи не повинні бути ривками, тому не прагнете сильно підняти ногу. Носок натягуємо на себе, щоб м’язи ноги були в тонусі.

Потім стаємо на карачки, руки ставимо на лікті (так легше для спини), або долонями впираємося в підлогу. Робимо махи спочатку зігнутою в коліні ногою, потім випрямленою. Після опрацювання задніх м’язів обох ніг, працюємо над зовнішніми поверхнями стегон.

Для цього одну руку трохи наближаємо до іншої, протилежну ногу випрямляє в сторону. Носок тягнемо на себе, щоб додати тонусу м’язам. Робимо махи вгору і вниз, намагаємося підняти ногу вище, дихати спокійно.

Всі вправи робляться по 7-8 разів по черзі з кожного боку. Всього виконуємо 2-3 повтору. Якщо ви відчуваєте, що для вас це занадто велике навантаження, то кількість повторів зменшуємо. Після вправ обов’язково зробіть розтяжку. Для цього виконуємо нахили вперед (можна сидячи), намагаємося притиснутися тілом до ніг, руками притягуємось до гомілок. Стоячи на одній нозі, візьміть двома руками другий за щиколотку, зігнуту в коліні за спиною. Стривайте в цьому положенні пару секунд, відчуваючи, як розтягуються м’язи стегна.

Крім вищевикладених вправ для стегон дуже корисне плавання, особливо «по-жаб’ячі». Тобто ноги згинаємо в колінах, і, розводячи в сторони, розгинаємо і зводимо разом. Ще можна їздити на велосипеді, бігати і стрибати на скакалці. У кожному разі, стегно потрібно зміцнювати з усіх боків, адже підшкірно-жирова клітковина з часом піддається дистрофії і з’являється ознаки целюліту.

Тільки стежачи за своїм харчуванням, роблячи косметологічні процедури і вправи, «вушка» на стегнах будуть стрімко зменшуватися. А якщо заняття фітнесом щільно увійдуть в ваш звичний спосіб життя, то тіло завжди залишатиметься міцним, підтягнутим і красивим.

 • легкі вправи для схуднення
 • вправи для схуднення в стегнах
 • вправи вид лишнього жиру на животи стегон видио
 • вправи для схуднення ніг више колін
 • вправи від вушок
 • вправи від вушок на ключицях
 • вправи для схуднення вушок
 • вправи на вушка
 • вправи проти вушок
 • комплекс вправ для схуднення ведмежі вушка

Comments are closed!