Вправи для схуднення: Вправи для схуднення ляшек

Вправи для схуднення: Вправи для схуднення ляшек Вправи для схуднення ляшек

Вправи для схуднення ляшек

Жінки намагаючись скинути зайву вагу зовсім забувають або залишають без уваги той факт, що худнучи в талії, вони зовсім не худнуть в ногах. Часто буває таке, що шикарна і худенька з вигляду жінка, має товсті ляшки, це виглядає як мінімум не красиво і псує ваш зовнішній образ. Але цей мінус забрати набагато простіше, ніж прибрати звисає живіт, який не як не давав вам спокою. Саме для цих цілей ви можете використовувати вправи для схуднення ляшек . які допоможуть Вам знайти прекрасні стрункі ноги!

Давайте докладніше розберемо всі вправи для схуднення і негайно приступимо до їх виконання, оскільки вони не віднімуть у нас багато часу, зате приведуть в прекрасну форму, про яку ви могли тільки мріяти.

Розглянемо кілька вправ для схуднення ваших ляшек:

1. Потрібно лягти на лівий бік, на тверду поверхню. Після того як ви приймете зручне положення лежачи, вам необхідно зігнути ліву ногу в коліні, а правою робимо погойдуються пружинисті руху паралельно лівій нозі. Потім поміняйте боки і ноги.

Вправа на кожному боці займає небагато часу і досить десяти повторень. На перший погляд, здається, що це складно, але спробуйте на практиці зробити все як написано і ви здивуєтеся, як це все просто робиться;

2. Підійдіть до стільця і??опера правою рукою на його спинку, тепер піднімаємо праву ногу вгору на 90 градусів, потім починаємо розгойдувати її вперед назад. Після того як ви зробите вправу з одного боку, поверніться іншою стороною і виконайте теж саме іншою ногою;

3. Останнім у нас буде присідання, адже саме вони є прекрасним вправою для боротьби із зайвою жиром на стегнах. Для цього поставте руки перед собою, випрямити спинку і починайте присідати.

Здавалося б такі легке вправу, зате ефект від них не змусить себе довго чекати! Але колись не забувайте про те, що вправи потрібно робити постійно, а не кілька разів на місяць і говорити собі та іншим про те, що ви займаєтеся будинку. Не обманюйте саму себе і робіть все як годиться, адже схуднення ляжек це ваша мета, а вправи всього лише засіб для її досягнення!

Comments are closed!