Вправи для схуднення стегон

Вправи для схуднення стегон Вправи для схуднення стегон

Вправи для схуднення стегон покликані підтримувати магічне заклинання «90-60-90» і особливо його третю частину. Найприкріше, що стегна – одна з найскладніших галузей для реалізації

плану схуднення. Саме з цим пов’язана підвищена інтенсивність занять і особливе завзятість для досягнення мети в цій області.

Хочеться відзначити, що вправи на шкарпетках і присідання тільки накачають ваші стегна, тому постарайтеся їх уникати. Настійно рекомендуємо вам придбати массажор і масажувати ваші стегна по напрямку від коліна вгору. Термін досягнення позитивного ефекту при заняттях – 1,5-2 місяці за умови постійних інтенсивних тренувань.

Пропонуємо вам кілька вправ, які дозволять вашим стегнах бути у формі.

Вправа «Велосипед».

Уявіть, що ви перекинулися на уявному велосипеді. Ляжте на спину, підніміть зігнуті в колінах ноги і крутите уявні педалі. При цьому м’язи ніг повинні бути розслабленими і швидкість крутіння повинна бути висока. Кількість доведіть до 150 разів, намагаючись поступово збільшувати швидкість.

Вправа «Ножиці».

Ляжте на спину і підніміть вгору ноги під прямим кутом. Схрестіть ноги, трохи зігнувши їх в колінах. Далі рухом стегон розведіть ноги, а потім назад схрестіть. При цьому ваші ноги повинні рухатися так, щоб права і ліва нога перебували на верху по-черзі. Вправа виконується з максимальною швидкістю по 150 разів за один підхід. Рух має виконуватися саме м’язами стегна. Інші групи м’язів повинні бути розслабленими.

Вправи для схуднення стегон, які ми вам пропонуємо далі, більш серйозні. Ви можете виконувати їх самостійно або поєднати їх з першою групою.

Вправа «Махи ногами».

Для вправи знадобиться звичайний стілець з високою спинкою. Вам необхідно стати праворуч від стільця і??спертися об спинку. Далі виконайте мах правою ногою вперед-вгору-вліво. При цьому кінцевою точкою носка вашої правої ноги повинна бути сидушка стільця. Повторіть вправу 10-15 разів.

Виконайте теж саме для лівої ноги, розташувавши стілець праворуч від себе. При цьому дихання повинно бути рівне, спина пряма, махи широкі.

Вправа для схуднення стегон «Відштовхнися від підлоги»

Ляжте на правий бік, зігніть праву руку в лікті і зіпріться на неї. Ліву долоню також упріть в підлогу. Спираючись на руки, підніміть тулуб вгору. Потім опустіться на підлогу. Повторіть вправу 10-15 разів. Після цього перекиньтеся на лівий бік і знову повторіть вправу 10-15 разів.

Вправа «Переносимо ніжки».

Початкове положення – ви сидите на підлозі, ноги зігнуті в колінах, ступні підтягнуті до сідниць, пуками спираєтесь на підлогу позаду себе. З цієї позиції повільно опускаєте коліна вправо до підлоги, а потім в ліво до підлоги. Повторюєте вправу по 15-20 разів в кожну сторону.

Вправа «Ходьба на сідницях».

Сядьте на підлогу, витягніть ноги прямо і руки перед собою. З цього положення постарайтеся піти. При цьому вам необхідно одночасно відштовхнутися правим стегном від статі і витягнути праву руку вперед. Потім те ж саме з лівою ногою і рукою. «Пройдіть» так максимально можливу відстань.

Вправа для схуднення стегон «Люлька».

Сядьте на підлогу, покладіть долоні біля ніг. Потім, не змінюючи положення і напружуючи м’язи преса, перекиньтеся на спину. При цьому у вас ноги повинні залишитися під прямим кутом до тулуба. Після цього поверніться в сидяче положення. «Качайте люльку» таким чином 15-20 разів за підхід. Кількість підходів 2-4 в залежності від ваших можливостей.

Вправа «полумостік».

Займіть положення лежачи, руки витягніть уздовж тіла. У такому положенні підніміть коліна вгору, не відриваючи ступні від підлоги, далі підійміть стегна вгору, спираючись на ступні і голову. При правильному піднятті тулуб з колінами має становити одну лінію. Потім опуститеся в початкове положення. Повторіть вправу 10-15 разів.

Вправа для схуднення стегон «Сарана».

Початкове положення – лежачи на животі відведіть голову назад, щоб ваш підборіддя уперся в підлогу. Руки повинні бути витягнуті уздовж тіла. Піднімаєте одночасно стислі в кулак руки і випрямлену в коліні ліву ногу. Все це робиться на вдиху. Опускаєте руки і ногу на видиху. Потім точно так само піднімаєте руки і праву ногу. Коли ви трохи освоїте вправу, то можете спробувати підняти обидві ноги і руки одночасно.

Всі ці нехитрі вправи для схуднення стегон допоможуть вам позбавитися від зайвих сантиметрів від в районі стегон за умови наполегливих і плідних занять.

  • уявне крутіння велосепеду
  • Як швидко схуднути саме в коліназ

Comments are closed!

_0.31MB/0.00494 sec