Вправи для схуднення стегон: рекомендації фахівців, відгуки, відео | стройнеем разом!

Вправи для схуднення стегон: рекомендації фахівців, відгуки, відео | стройнеем разом! Вправи для схуднення стегон: рекомендації фахівців + відео

Чоловіки і жінки повніють по різному типу – якщо у чоловіків основна зона для накопичення жирової клітковини – це живіт, то у жінок страждають, перш за все, талія і стегна.

Займаючись схудненням важливо пам’ятати, що просто скинути вагу – недостатньо, потрібно знайти спосіб прибрати жир саме з тих місць, які цього потребують. Саме тому більшість фахівців з схудненню кажуть, що запорука стрункої і красивої фігури – це правильно підібрана система харчування. поєднана з регулярними спортивними тренуваннями. спрямованими на позбавлення найпроблемніших ділянок тіла від накопиченого жиру.

Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно підібрати вправи для схуднення стегон і наскільки інтенсивної повинні бути навантаження для досягнення видимого результату.

Прості вправи для схуднення стегон

Навіть у тому випадку, якщо у вас з якоїсь причини немає часу на виконання складного комплексу вправ для схуднення стегон, не впадайте у відчай є декілька секретів, що дозволяють прибрати жир з цих проблемних зон, не відволікаючись від повсякденних справ.

Найперший і простий спосіб – це підйом по сходах. Всього 10 хвилин на день, витрачених на ходіння по сходах вже через 3-4 тижні дадуть видимі результати – зменшиться кількість жиру на стегнах, покращиться тонус м’язів. Для посилення ефекту стоїть за один крок долати не одну, а дві сходинки, але якщо ваша фізична форма поки залишає бажати кращого, не варто старатися – ходите по сходах як звичайно.

Ще один секрет, що дозволяє підвищити тонус м’язів внутрішньої сторони стегон і прибрати звідти жир, полягає в створенні тривалої навантаження на цю проблемну зону. Домогтися цього можна досить простим способом: під час перегляду телевізора, занять на комп’ютері, загалом, в будь-який момент, коли ви сидите, затискайте між стегнами важкий предмет – дволітрову пляшку води, велику книгу, гантель. Продовжуйте при цьому займатися своїми справами, але не розтискайте стегон як мінімум 20 хвилин – і вже дуже скоро ви відчуєте, наскільки покращиться тонус м’язів.

Вправи для схуднення стегон: найефективніший комплекс

Фахівці в області фітнесу і силових навантажень рекомендують все ж не обмежуватися мінімальними навантаженнями, створюваними нескладними вправами. За їх словами, вони дозволяють прокачати далеко не всі м’язи стегон, що може призвести до нерівномірного схудненню. Найкраще освоїти комплекс з декількох вправ для схуднення стегон, розроблений для ретельного опрацювання і розігрівання всіх груп м’язів, що відповідають за стрункість і привабливий вигляд цієї частини тіла.

Вправа 1 . Початкове положення – на лівому боці, упор – на ліве передпліччя. Праву ногу піднімаємо максимально вгору, напружуючи при цьому м’язи живота, і фіксуємо вільної правою рукою в зручному положенні. Ліву ногу піднімаємо так, щоб вона стикнулася з правою ногою, потім трохи відводимо убік і знову піднімаємо. Кількість повторів – 10 разів на одній нозі і 10 раз на інший.

Вправа 2 . Початкове положення – лежачи на лівому боці з упором на передпліччі, прямі ноги витягнуті злегка попереду корпусу. Піднімаємо обидві ноги на максимально можливу відстань, потім ліву ногу опускаємо вниз, не торкаючись при це статі, і знову піднімаємо до правої ноги. Зробіть 10 повторів на оправою стороні і стільки ж на лівій.

Вправа 3 . Початкове положення – таке ж, як у вправі 2, тільки ноги складають одну лінію з корпусом. За допомогою м’язів живота відриваємо ноги від підлоги і залишаємо їх на вазі. Не дозволяючи лівій нозі торкнутися підлоги, правої робимо махи вгору. Кількість повторів – по 10 разів для кожної ноги.

Вправа 4 . Початкове положення – лежачи на спині, руки відведені в сторони. Обидві ноги одночасно піднімаємо таким чином, щоб вони склали з корпусом прямий кут. Розводите і зводите ноги 15-20 разів.

Вправа 5 . Початкове положення – див вправу 4. Підняті під прямим кутом ноги розводимо в сторони, а потім схрещуємо, намагаючись при цьому напружувати м’язи черевного преса. Кількість повторів – 15-20.

Вправа 6. Початкове положення – сидячи. Максимально широко розводимо ноги, упор на руки, що знаходяться за корпусом. Праву ногу злегка піднімаємо і намагаємося відвести ще далі, до тих пір, поки не відчується печіння в м’язах стегон. Потім проробляємо те ж саме з лівою ногою. Кількість повторів – 10 для кожної ноги.

Нижче ви можете подивитися вправи для схуднення стегон на відео

Вправи для схуднення стегон: рекомендації професіоналів

Жир з стегон йде досить повільно, тому кількість повторень для всіх вправ повинно бути максимальним. Якщо у вас слабка фізична підготовка, починайте з 10 повторень, щотижня додавайте ще по 10-15, поки загальна їх кількість не досягне 50-60 повторень.

Якщо після перших занять у вас болять м’язи, зробіть перерву, але не більше ніж на 1 день, інакше досягти результату буде дуже складно.

Мати стрункі стегна і відмінну фігуру не так і складно – досить освоїти декілька нескладних вправ і не забувати про правильне харчування.

А які вправи для схуднення застосовуєте ви? Поділіться ними з нашими читачами.

Comments are closed!