Вправи для схуднення стегон і сідниць, ефективні вправа для ніг і стегон

Вправи для схуднення стегон і сідниць, ефективні вправа для ніг і стегон Вправи для схуднення стегон і сідниць. ефективні вправа для ніг і стегон

У сучасному світі не багато представниць жіночої статі, замислюються про вправи для схуднення стегон і сідниць. Саме тому, вони не можуть похвалитися витонченою фігурою, і стандартними формами. Але все ж, потяг до краси вбирається в свідомість жінки з молоком і коли-небудь настає момент, коли вона згадує про себе коханої. Так, мріючи про красиву фігуру, жінки йдуть на різні хитрощі.

Нескладні вправи для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах. Як робити вправи для схуднення сідниць і стегон дому та підтягнути стегна.

Кажуть «Щоб не було проблеми – не треба її створювати». Проблему із зайвою вагою треба рубати на корені і заздалегідь, а не чекати поки спідниця і брюки будуть розходитися по швах, а замість шиї з’явитися ненависний друге підборіддя. Тому, варто згадати про вправи для схуднення стегон і сідниць, відразу ж, як тільки зайву вагу починає давати про себе знати, особливо варто робити акцент на стегна. Починаючи товстіти, ми ніколи не звинувачуємо в цьому себе. Винні всі хто завгодно тільки не ми. А чи не варто задуматися? Може, що те, потрібно змінити в собі?

Давайте постараємося відповісти на питання, після чого нам необхідно виконувати вправи для схуднення стегон і сідниць, а так само вправи для схуднення внутрішньої частини стегна.

Причини збільшення обсягу стегон.

Неповноцінний сон, важка їжа, перекушування на ходу! Все це відбувається в результаті нашого способу життя. А жирові клітини вони не чекають! У першу чергу починають збільшуватися стегна і сідниці. Тут, тут як тут – целюліт. За ним гряде як вирок, страшний діагноз ОЖИРІННЯ! Як же бути, як допомогти собі не зіпсувати улюблену «попку» і красиві стегна? Для початку потрібно знати, що їжу і спосіб життя кожен вибирає собі сам. Комплекс вправ для себе і для схуднення своїх стегон і сідниць, потрібно вибирати не той, який допоміг сусідці, а той який підійде саме вам. Тут допомогти вам зможе тільки фахівець.

У досягненні вашої мети, можете використовувати хула – хуп. Це старий перевірений бабусин метод, який неодмінно допоможе. Працювати з обручем може кожна жінка з дитинства. Заняття з ним займають мінімум часу і сил 11-13 хвилин на день. Але, якщо крутити хула – хуп тільки на талії, то і жир буде йти тільки звідти. Виходячи з цього, не треба забувати ще й про вправи для схуднення стегон за допомогою обруча або хула – хупа. Тут варто згадати шкільні роки, коли ви у дворі з дівчатами, вихваляючись один перед одним своєю майстерністю обертання обруча, виробляли різноманітні трюки. Ці трюки, допоможуть вам зігнати зайвий жир з внутрішньої сторони стегна, якщо ви будете обертати обруч спочатку на одній нозі, а потім на іншій.

Крім стегон потрібно стежити ще й за ногами. У жінок з сидячою роботою, велике навантаження йде на ноги і поперек. При сидінні порушується кровообіг, що призводить до утворення ненависної «апельсинової кірки». У таких випадках ноги виглядають товщі. Для того щоб цього уникнути, необхідно більше ходити і проробляти вправи для схуднення стегон і ніг. При ходьбі і вправах, кров швидше циркулює, тим самим, розганяє жирові відкладення.

Також, для вправ для схуднення внутрішньої частини стегна, прекрасно підійде плавання. Плавання – це гарне тренування м’язів черевної порожнини, стегон і сідниць. При плаванні працюють всі м’язи тіла, викидаючи зайві калорії з організму, надаючи оздоровче, і загальнозміцнюючу дію на організм. Під час вправ для стегон і ніг при плаванні, ви активно працюєте ногами, в результаті чого поліпшується форма задньої і внутрішньої частини стегна. Для видимого результату вам необхідно плавати два – години на тиждень.

Є ще багато способів придбати гарну фігуру! На приклад їзда на велосипеді. При їзді на велосипеді, не тільки зміцнюються м’язи ніг і стегон, але і підвищується їх витривалість. Такі прогулянки наповнюють організм киснем, виганяють з легких, вуглекислий газ і підвищують імунітет. При їзді на велосипеді, в посиленому режимі працює серцевий м’яз, яка стимулює спалювання жиру, в області стегон, сідниць і ніг. Вправи для схуднення сідниць і стегон на велосипеді, забирають багато сил та енергії. Під час таких прогулянок часто хочеться пити. Необхідно брати з собою питну воду. Адже саме з нею виходять всі жирові відкладення з організму.

До вправ для схуднення стегон і ніг, можна віднести так само і катання на ковзанах. При даному виді спорту, працюють всі групи м’язів, а особливо ноги і стегна. Однаково корисно, як катання на роликах, так і катання на звичайних зимових ковзанах.

Далі, мова піде про комплекс вправ для схуднення стегон.

Зарадити проблемі сучасних модниць може комплекс нескладних вправ: вправи для схуднення стегон, вправи для схуднення сідниць, вправи для внутрішньої сторони стегна, вправи для ніг і стегон. Саме ця тема давно цікавить усіх дам, які хочуть виглядати приголомшливо, убиваючи наповал всіх чоловіків у своєму оточенні. Але для цього, потрібно мати гарні стегна. Як їх знайти, ми з вами й обговоримо.

З усіх м’язів в організмі людини, більшу увагу падає на стегна. Що мають не рівними пропорціями жінки, стають предметом загального негативного обговорення. Що погано відбивається на самооцінці прекрасної статі. Вправи для схуднення стегон, є ефективним засобом для додання бажаних форм. Розглянемо декілька.

Вправи для схуднення стегон і сідниць в домашніх умовах

Вправа для схуднення стегон № 1. Зберігаючи пряму поставу, встаньте біля стіни, вдихніть і повільно сповзаючи по стіні в низ. Сповзати до тих пір, поки ваші коліна не будуть зігнуті під прямим кутом. У цьому положенні треба перебувати кілька секунд. Після видихнути і повернутися у вихідну позицію.

Вправа для схуднення стегон № 2. Якщо у вас є бажання виконати цю вправу більш ефективно, то візьміть в руки що ні будь важке, все що попадеться під руку. Поставивши ноги на ширині плечей, зробіть випад вперед, тримаючи при цьому, спину прямо і опустіть тулуб вниз, згинаючи праве коліно до тих пір, поки ліве калено не впреться в підлогу. У цьому положенні потрібно перебувати кілька секунд, потім повернути на вихідну позицію.

Вправа для схуднення стегон № 3. Підніматися вгору через дві сходинки корисно не тільки для схуднення стегон, але і для підтримки їх у тонусі. Проходячи, таким чином, кожен раз повертаючись, додому, не використовуючи ліфт, ви не тільки повернете стегнах форму, але і зробите вправу для серця.

Вправи для схуднення сідниць в домашніх умовах

Ринок сучасної пластичної хірургії кишить обіцянками про те, що вас швидко позбавлять від зайвого жиру на сідницях. Але можна обійтися без операції. Вправи для схуднення сідниць – це простий спосіб надати вашим сідницях, пружну форму.

Вправа для схуднення сідниць у домащніх умовах № 1. Для правильного виконання цієї вправи вам знадобиться дві опори. Перша праворуч від вас, друга ліворуч. Поставте праву ногу на опору, а ліву “повісьте в повітрі”. Опустіть спочатку ліву ногу на підлогу, а за тим праву. З лівою ногою повторювати те ж саме.

Вправа для схуднення стегон і сідниць № 2. Прекрасна вправа, яке допоможе тримати м’язи сідниць в тонусі. Для нього вам знадобиться тренувальний м’яч. Ляжте на лопатки, п’яти покладіть на м’яч, руки притисніть до підлоги. Спираючись на м’яч, відірвіть сідниці від підлоги якомога вище. І повільно опустіться в низ. Проробляйте кілька десятків разів.

Вправа для схуднення сідниць № 3. Відмінне вправу, для того щоб підтягнути сідниці. Потрібно сісти на підлогу, випрямивши спину, і підняти голову вгору. Злегка зігнувши руки в ліктях, зробіть поворот, а ногами потрібно зробити вертикальні ножиці. Повторити потрібно 10-16 разів.

Для того щоб був результат помітний, не варто забувати і про вправи для ніг і стегон.

Дієти та голодування вам не допоможуть, а тільки погіршать ситуацію. Вправи для ніг, варто підбирати дуже ретельно, тому що можна пошкодити зв’язки і порвати капіляри.

Ефективні вправа для ніг і стегон

Вправа для ніг і стегон № 1. Треба взяти в руки, небудь важке: пляшки з водою, гантелі. Руки на ширині плечей, сильно втягнути живіт, випрямити спину, не відриваючи п’яти від підлоги. Треба присісти так, щоб стегна були паралельні підлозі. У такому положенні протримайтеся 3-4 секунди, повністю випрямтеся і повторіть знову. Вправа повторити 15-16 разів.

Вправа для ніг і стегон № 2. Ця вправа просте у виконанні, але дуже ефективне. Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей, і поставте шкарпетки так, щоб вони дивилися в різні боки. Витягніть руки вперед на рівні плечей, трохи присядьте, тримаючи спину прямо. Повторюйте вправу для стегон 30 разів на день, збільшуючи швидкість.

Вправа для ніг і стегон № 3. Дана вправа корисно не тільки для ніг, але і для м’язів живота. Для його виконання вам знадобитися височина висотою 40-50 сантиметрів. Тримаючи спину прямо, зробіть крок на вашу височина, сильно стиснувши сідниці. У цій же послідовності поверніться назад. Не забудьте так само і про другій нозі. Виконати таку вправу необхідно 16-19 разів.

Так само, не варто нехтувати правильним харчуванням, здоровим способом життя. Якщо ви всерйоз стежите за своєю фігурою, то відвідування лікаря дієтолога вам не уникнути. Але, є безліч інших способів підтримувати себе в хорошій формі. Можна зайнятися бігом, спортивною ходьбою. Відвідування масажного кабінету і сауни – непоганий спосіб позбутися зайвих складок, в тому числі і від жирових відкладеннях на стегнах.

До і після виконання вправ для схуднення сідниць і стегон будинку

Приступаючи до виконання вправ в перший раз, необхідно спочатку розігріти м’язи. Не намагайтеся в перший же день виконати саме максимальну кількість всіх вправ для схуднення сідниць і стегон, інакше на завтра ви не зможете навіть встати з ліжка. До речі ні в якому разі після занять спортом або фітнесом не можна відразу сідати або лягати. Прийміть душ, походіть по будинку або навіть підметіть підлоги – так ваші м’язи поступово прийдуть в норму. Влітку комплекс вправ для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах можна урізноманітнити поїздками на велосипеді або крутінням Халахуп. Худніть з користю не тільки для тіла, але і для душі!

  • Bправи для беремених
  • вправа для ніг
  • вправи для беремених в домашних умовах щоб трошки схуднути
  • вправи для беремених щоб трошки схуднути в домашних умовах
  • вправи для похудання сідниць і стегон
  • вправи для схуднення бедер і сідниць
  • вправи дя схуднення в домашних умовах
  • для схужнення бедер та сідниць
  • проблеми стегон
  • Чи допоможуть ролики при схудненні бедер

Comments are closed!