Вправи для схуднення спини

Вправи для схуднення спини Вправи для схуднення спини

Жир рідко починає відкладатися з області спини, зазвичай зайву вагу на спині це вже наслідки загального ожиріння організму. У такому випадку треба зосереджувати увагу на загальному скиданні ваги, але при цьому обов’язково пам’ятати

що на спині розташована величезна кількість скелетної мускулатури і якщо її правильно задіяти в тренуваннях для скидання ваги то результат буде більш помітним і швидким.

Для того щоб зменшити жирові відкладення в області спини і допомогти організму схуднути треба під час тренувань дотримуватися певних правил. Давайте з їх вивчення і почнемо тренування для скидання ваги в області спини і всього організму.

Правила виконання вправ для схуднення спини

1. За допомогою одних, навіть дуже інтенсивних тренувань важко добитися стабільного скидання ваги, щоб процес схуднення просувався простіше і легше треба звернути увагу на своє харчування.

2. У тиждень треба виконувати 3 – 4 тренування тривалістю 30 – 40 хвилин.

3. Намагайтеся щоб під час всього тренування у вас було прискорене дихання і підвищений пульс.

4. Для отримання перших результатів налаштуйтеся на місяць регулярних тренувань.

5. Кількість скинутих кілограмів строго індивідуально тому не настроюйтеся на строго певний результат.

6. Треба обов’язково давати організму повноцінно відпочивати, щоб не накопичувалася втома в організмі.

Ефективність вправ для схуднення в області спини ще сильно залежить від уявної концентрації на виконуваних вправах, що б було це легше робити згадаємо як влаштовані м’язи спини.

М’язи спини. Поверхневі м’язи спини – трапецієвидна і найширша м’яз – рухають лопатки, шию і плече, опускають руки вниз. Розташовані глибше ромбовидна, верхня і нижня задні зубчасті м’язи рухають лопатки, а також піднімають і опускають ребра при диханні. Глибока крижово-остиста м’яз розгинає спину й підтримує вертикальне положення тіла.

Техніка виконання вправ для схуднення спини

Ми опишемо вправи які можливо виконувати в домашніх умовах без додаткових тренажерів. Якщо ви будете тренуватися у фітнес центрі то перелік вправ може істотно відрізнятися від запропонованого нами.

Лежачи на спині, руки в сторони. Напружити м’язи шиї, підняти голову і одночасно потягнути шкарпетки на себе. Потримати напруга 5 – 15 секунд. Повторити 3 – 15 разів.

Сидячи на стільці, руки за голову, прогнутися, напружити м’язи спини, потримати напругу 3 – 10 секунд. Повторити 3 – 10 разів.

Лежачи на спинному валику, руки за голову. Прогнутися і на 2 – 5 секунд зафіксувати положення, напружуючи м’язи спини. Повторити 5 – 10 разів

  • як схуднути на спині
  • як похудати в спині
  • вправи для схуднення спини
  • вправи для похудання спини
  • вправи для схуднення в області спини
  • Як схуднути в спині та плечах?
  • як швидко зхууднути на лопатках
  • як схуднути в спині
  • схуднути на спині
  • як схуднути в області спини

Comments are closed!