Вправи для схуднення спини | Вправи

Вправи для схуднення спини | Вправи Вправи для схуднення спини

Рейтинг статті – 82/100. всього відгуків – 38

Для того щоб хода була летить і привабливою, щоб йти і відчувати на собі захоплені погляди, варто приділити часу для нарощування м’язового

корсета. Навіть у не дуже повних людей часто на спині спостерігаються складки. Проблеми, найчастіше, спостерігаються і у верхній третині спини. Щоб позбавиться від таких косметичних недоліків, треба почати робити вправи для схуднення спини.

З правильною підготовкою вправи для схуднення спини будуть ефективніше

Тренери відзначають, що починати заняття найкраще вранці, на голодний шлунок, обов’язково з гарного настрою і віри в успіх. Спочатку провітріть кімнату, вимкніть всі телефони, щоб не відволікатися. Придбайте необхідний спортивний інвентар: гімнастичну палицю, еспандер. Одягніть зручний одяг. Не забудьте приготувати пляшку з водою обов’язково зі «спортивним» клапаном, щоб між вправами випивати кілька маленьких ковточків. Випивши багато води, ви не зможете якісно продовжувати тренування.

Всі вправи виконуйте в спокійному темпі, і як тільки відчуєте біль або просто дискомфорт – припиняйте.

Виконувати вправи для схуднення спини, найкраще чергуючи з днями відпочинку, але не забуваючи про регулярність.

Вправи для схуднення спини – комплекс від postroineem. ru

1.Ложітесь на підлогу, на живіт. Вигніть спину назад, руки вперед. Помах правою рукою і лівою ногою – вдих, потім, ліва рука, права нога – видих. Рухайтеся плавно, як у воді. Виконуємо від 5 до 15 разів.

2.Лежім на животі. Видих – підняли плечі, руки випрямлені вперед. Робимо коло руками, згинаючи їх у ліктях і зводячи лопатки. Вдих – повернення у вихідне положення. Під час вправи, намагаємося не рухати тіло нижче пояса, а голову тягнути вперед. Виконувати від 3 до 15 разів.

Гимнастическая палиця

Стоїмо, ноги на ширині плечей. Палка ззаду, на лопатках. Кистями рук тримаємо палицю, в напрямку, від спини вперед. Походимо на місці 10 хвилин. Дихання спокійне.

Встали на коліна. Випрямили руки. Опустимося на ліве стегно, одночасно, руки відводимо в праву сторону на вдих. Потім, на видих – робимо на правому стегні, відводячи руки вліво. Повторюємо вправу 4 – 10 разів.

Лежимо на животі. Ноги на ширині плечей. Руки зігнути і лягти на кисті чолом. На видиху – вигинаємося назад, піднімаючи ноги і плечовий пояс, руки і голову, при цьому лоб лежить на руках. Вдих – розслабляємося, лягаємо на підлогу. Повторюємо 4 – 10 разів.

Стоїмо, ноги на ширині плечей. Заводимо праву руку зверху назад за голову, а ліву, знизу, тому за спину, намагаючись з’єднати, як можна ближче пальці рук. Міняємо руки. Вправу слід виконувати дуже плавно, по 2 рази на кожній позиції, але повторювати цю вправу слід кілька разів на день.

Городнє лякало

Ноги стоять разом. Руки розведені в сторони. Повертаємо торс то вправо, то вліво. Дуже важливо при виконанні цієї вправи не поспішає, так щоб бічні м’язи добре розігрілися. Повторюємо 4 – 10 поворотів. Регулярно виконуючи запропонований комплекс, ви позбудетеся від складок на спині, фігура стане стрункішою, виправиться постава, а хода придбає легкість. Ще ряд рекомендацій, як прибрати складки на спині ви можете прочитати в іншій статті на postroineem. ru.

Починаючи робити вправи для схуднення. не прагнете до великої кількості повторів. М’язи повинні отримувати наростаючу навантаження. Закінчивши виконувати вправи для схуднення спини, розітріть спину джгутом, згорнутим з рушника. Розтираємо спину спочатку по діагоналях, потім по горизонтальних лініях, і закінчуємо по діагоналі. Розтирання триває хвилин. Після тренування і розтирань приймете прохолодний душ.

Можна використовувати також вакуумний масаж в домашніх умовах. його також добре робити вже після тренування, щоб тіло було розігрітим.

Ще статті, які будуть вам корисними:

Comments are closed!