Вправи для схуднення спини: силові і кардіо, відгуки

Вправи для схуднення спини: силові і кардіо, відгуки Вправи для схуднення спини

Ефективні вправи для схуднення спини цікавлять багатьох чоловіків і жінок. Жирові відкладення на спині псують зовнішній вигляд фігури, і йдуть в останню чергу, якщо ви займаєтеся вправами і сидите на дієті. Однак спеціальні рухи можуть

допомогти вам побудувати м’язовий каркас і спалити жир. Головне – не працювати на м’язи спини в ізоляції, включати комплексні вправи і рухи, які будуть зачіпати м’язи-антагоністи – прес і грудні м’язи. Крім того, необхідно виконувати кардиоупражнения, щоб витрачати більше калорій. А ще вони допоможуть підтягнути силует і зменшити обсяги тіла.

Вправи для схуднення спини: силове тренування

Встаньте на коліна, покладіть на підлогу перед собою гантель вагою 2 кг. Втягніть живіт, відіжміться від підлоги, розгортаючи лікті в сторони. Потім, залишаючись в упорі на колінах, візьміть гантель правою рукою і приведіть її до поясу, повторіть віджимання, і виконайте тягу з іншого боку. Один підхід вправи становить 10 тяг з кожної руки і 20 віджимань. Виконайте 3 підходи вправи

Вправа 4. Плавання

Ляжте на підлогу на живіт, відірвіть плечовий пояс, і ноги від підлоги. Руки витягніть вперед, носочки відтягніть. Імітуєте руху плавця, коротко виконуючи махи руками і ногами в площині, перпендикулярній підлозі. Виконуйте «плавання» протягом 60 секунд, відпочиньте і повторіть 2-3 рази.

Вправа 5. Повний зворотне скручування

Прийміть положDня упор лежачи, вийдіть в позу Планки. Потім підтягніть коліно правої ноги до живота і трохи прогните поперек. Повторіть з лівої ноги. Один підхід – 20 повторів з кожної ноги, повторіть 2-3 рази.

Повторіть всі вправи як зазначено в плані. Тренуйтеся 2-3 рази на тиждень, чергуючи дні тренування з днями відпочинку.

Вправи для схуднення спини: кардіо

Для того, щоб посилити процес схуднення, потрібно додати кардиотренировки до вашого плану. Виконуйте їх або відразу після силового комплексу, або в дні відпочинку. Ідеальне кардіо для Вас – заняття на еліптичному тренажері, і робота в гребний машині. У тренажерах працюйте по півгодини-сорок хвилин. Один раз на тиждень виконуйте інтервали – по п’ять хвилин займайтеся в середньому темпі на еліптичному або гребному тренажері, потім виконайте по 150 стрибків на підлозі. Після цього поверніться в тренажер і виконайте 5-10 таких циклів.

Групові заняття для схуднення спини – це тай-бо, фітбокс та інші бойові мистецтва. Ці тренування дозволяють задіяти найширші м’язи і м’язи попереку, крім того вони допомагають витратити 600-900 ккал всього за годину.

Якщо ж ви хочете схуднути, і не маєте бажання займатися силовим тренінгом. запишіться в басейн, і додатково займайтеся йогою – асани начебто собаки мордою вниз, трикутників, нахилів в сторони відмінно зміцнюють і підтягують м’язи спини. Харчуйтеся помірно, і ваше схуднення буде більш успішним.

Фітнес-тренер Олена Селіванова – спеціально для http://www. AzbukaDiet. ru/.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00519 sec