Вправи для схуднення спини і рук

Вправи для схуднення спини і рук Вправи для схуднення спини і рук

У людському тілі завжди знайдеться, що вдосконалювати. Тільки прибрали подвійне підборіддя, на черзі стегна, талія, груди. Закінчили з ними, з’являється нова задача. Для того щоб володіти досконалою фігурою, жінки сидять на дієтах

і, треба визнати, найчастіше це себе виправдовує. Але не коли справа стосується рук або спини. На них дієта, на жаль, не діє. І для відповідності ідеальному животику або талії, потрібно робити вправи для схуднення спини і рук.

Вправи для спини

Жирові складки на спині виглядають далеко не апетитно. Нам хочеться, щоб спинка була витонченою і красивою. Щоб його прибрати, потрібно спочатку опрацювати м’язи спини. Виконуйте вправи і через місяць вас зі спини не впізнають.

    Лягайте на підлогу на спину, руки розведіть в сторону. Напружуючи м’язи шиї, одночасно піднімайте голову і тягніть стопи на себе. Затримайтеся секунд на 10-15 і повільно розслабтеся. Кількість повторів – не більше 15. І. П. – Те ж, руки стуліть за головою. Під спину покладіть валик або скручений рушник. З зусиллям прогніться і затримайтеся в даному положенні. М’язи спини напружені. 5-15 повторів. Перевернувшись на живіт, витягніть руки і ноги. Прогніться в попереку наскільки комфортно, відірвавши при цьому ноги і руки від підлоги. Ця вправа називається «Золота рибка». Зафіксуйте положення і повільно розслабтеся. Намагайтеся не підніматися ривком, повинні працювати м’язи спини. Кількість повторів 5-7. Вправа схоже на попереднє, але відриваємо від підлоги черзі праву руку – ліву ногу, потім ліву ногу – праву руку. Рухи подібні з плаванням. І. П. – Таке ж. На вдиху піднімаємо верхню частину корпусу вгору, спираючись на руки. Руки повинні підтримувати тіло, а не бути важелем. Піднімайтеся, напружуючи спину. Зафіксуватися у верхньому положенні і повільно повернутися назад. 5-12 повторов. Еслі рівень тренування дозволяє, робіть попередню вправу без допомоги рук. І. П. – Стоячи на колінах, спираємося на стілець руками. Робимо прогин спини. Затриматися в нижньому положенні на декілька секунд. 5-12 повторів. Ця вправа для косих м’язів спини виконується стоячи на колінах. Опускаючись на праве стегно, відводимо руки в ліву сторону. Піднімаємося. Те саме – в інший бік. 5-12 повторів у кожну сторону. З’єднання рук за спиною дозволить і розслабитися трохи і пропрацювати спину. Ліву руку заводимо тому зверху, а праву – знизу. Намагайтеся з’єднати пальці в замок. Кількість повторів необмежено. Але краще зробити протягом дня кілька підходів. Повороти в сторони. Стоячи, руки підніміть в сторони. Повертайте корпус вліво і вправо. Не поспішайте. Зробіть по 5-12 поворотів у кожну сторону.

Порада: не робіть велика кількість повторів. Ви повинні злегка втомитися. Після вправ покатайте спиною баскетбольний м’яч, щоб розслабити м’язи або просто розітріть спину рушником. Прийміть контрастний душ.

Для більшої наочності – відео з вправами для схуднення спини і рук.

Вправи для рук

«Руки, як у лебідоньки». Хочете, щоб ваші руки теж були такими ж красивими, а не схожими на крила кажана? Починайте робити вправи для схуднення спини і рук вже зараз, щоб до літа володіти досконалою фігурою. Адже талія і стегна у вас вже в порядку, сподіваємося.

Для досягнення швидкого результату знадобляться гантелі або пластикові пляшки, наповнені водою. І розімніться перед тренуванням, щоб суглоби не хрустіли і не хворіли, а були гнучкими і рухливими.

    Віджимання. Віджиматися можна на витягнутих ногах або стоячи на колінах – як вам зручніше. Головна умова – попові не піднімаємо і тримаємо спину рівною. Робимо від 10 до 18-20 разів. Для більш тренованих дам ускладнене вправа – ноги ставимо на підставку. Це може бути степ-платформа, стопка книг, диван.

Для наступних вправ знадобляться гантелі або пляшки. Щоб не розвивати біцепси і трицепси, гантелі не повинні бути важкими – максимум 1,5-2 кг.

    Стоячи на підлозі, руки опустіть вниз. Повільно піднімайте їх вперед. Руки не згинайте. Затримайтеся і так само повільно поверніться в початкове положення. Зробіть 10-12 разів. Те ж вправу, тільки руки піднімаємо через сторони вгору до прямого кута. 10-12 разів. Те ж вправу, тільки піднімаємо руки в сторони, затримуємося, потім вгору, затримуємося і плавно опускаємо їх вниз. 10-12 разів. Руки з гантелями тримаємо над головою (можна одну гантель тримати двома руками). Згинаючи руки в ліктях, опускаємо руки за голову і піднімаємо їх. 10-12 підйомів. Стоячи, руки опустіть вниз. Виконуємо підйом рук з гантелями до плечей. 10-12 повторів. Лежачи на підлозі, руки розводимо в сторони. Не кваплячись, піднімаємо їх через сторони вертикально вгору. Повільно опускаємо. Зробити 10-12 підйомів.
  • вправи для похудання в спині
  • Вправи для схудниня рук швидко
  • як скинути жир із спини

Comments are closed!