Вправи для схуднення спини | Фітнес і бодібілдинг

Вправи для схуднення спини | Фітнес і бодібілдинг Вправи для схуднення спини

На нашому тілі є кілька ділянок, на яких з’явилися жирові відкладення прибираються з працею, тому, щоб впорається з цим завданням, потрібен комплексний підхід.

Однією з проблемних зон, зокрема,

є верхній відділ спини, тому йому в першу чергу будуть корисні вправи для схуднення спини

Пряма спинка або млява постава

Багато жінок схильні думати, що чоловіків найбільше приваблює в жінках стрункі ніжки або розкішний бюст. У цьому є частка істини, але безперечно, що гордою поставою, прямою спиною і легкою ходою захоплюються, як чоловіки, так і жінки. Але спина нагадує горб верблюда навряд чи може стати коли-небудь предметом гордості. Потворна повнота, складки на спині, це не що інше, як наплювацьке ставлення до самого себе, байдужість до свого здоров’я, а про прагнення добре виглядати і говорити не доводиться. Поява на спині жирових відкладень відбувається найчастіше після того, як жир відклався у всіх «зручних» для нього і «звичних» місцях, якими є руки, живіт і стегна. Про занедбаності ситуації з жировими відкладеннями свідчить поява жирових складок на спині. Прийшов час подумати про зміну стилю життя, змінивши режим харчування і почавши виконувати такі потрібні для схуднення спини вправи. Є ще один спосіб, сісти на дієту, і можна досить скоро побачити результат, але якщо ви раніше так любили себе, ні в чому собі не відмовляючи, то «дієтичні» борошна здадуться вам тяжким випробуванням. До того ж, немає ніякої гарантії, що з часом ці спотворюють вас складки не з’являться знову.

Чимало сил і часу доведеться витратити, що отримати саме той результат, в який не викличе ні тіні сумніву. За калорійністю і видів їжі харчування має бути збалансованим. Але основне все, ж це фізичні навантаження, наприклад, вправи для схуднення спини.

М’язовий корсетом повинна володіти будь-яка з нас і носити його з гордістю. І варто сказати, що цей корсет не примха моди, а нагальна потреба, оскільки він формується, завдяки тренованим, накоченим м’язам. Красива і правильна постава, яка не має жиру струнка фігура, все це наш м’язовий корсет.

Сформуватися остаточно м’язовий корсет не зможе, якщо ми будемо лінуватися робити вправи для схуднення спини. Це може стати причиною проблем з хребтом і загального нездужання, а також призвести до появи жирових відкладень і складок на спині. Тому в комплексному підході до питання позбавлення від складок жиру важливу роль відіграють вправи для схуднення спини.

Крила за спиною роблять ходу летить

Справді, виконуючи деякі з вправ можна зробити ходу красивою і легкою, відчути крила у себе за спиною. Завжди варто пам’ятати, що, тільки маючи велике бажання стати стрункою можна змусити себе робити вправи для схуднення спини, знаходячи для цього силу і час. Одним із значущих аспектів у наполегливому бажанні прибрати складки зі спини є психологічна установка на схуднення. Давайте розглянемо декілька вправ для схуднення спини, які зможуть вам допомогти знайти крила.

Ваша спина швидко позбудеться складок, якщо «крила» будуть рости і розвиватися, допоможуть цьому вправи для схуднення спини при їх виконанні не обійтися без еспандера. Не варто з самого початку давати організму надмірне навантаження, займаючись щодня. Цілком достатньо робити вправи за тиждень два рази. Тільки не забувайте дотримуватися ритму, виконуйте вправи регулярно в один і той же час.

Ось приблизний комплекс вправ

1 вправа «Паличка-виручалочка»

В стартовій позиції встаньте прямо.

Починаємо виконувати вправу. Заводимо гімнастичну палицю за спину, закинувши за неї руки, притискаємо до себе. Дуже важливо, щоб при цьому м’язи не були напружені, розслабленому стані перебували руки і плечі. Тримаючи за спиною палицю, слід походити по кімнаті 15 хв.

2 вправа «Замок»

В стартовій позиції встаньте прямо. Плечі розслаблені, руки опущені.

Починаємо виконувати вправу. Піднімаємо праву руку вгору, згинаємо в лікті і заводимо за голову. Ліва рука при цьому опущена вниз. Потім ліву руку слід зігнути в лікті і завести за спину. Потрібно постаратися руки за спиною з’єднати разом. Ця вправа повторювати потрібно по кілька разів на день. І пам’ятайте, що рухи при виконанні цієї вправи не повинні бути різкими.

3 вправа «Плавання кролем»

В стартовій позиції лягаємо на живіт. Руки витягнуті вперед і розведені на ширину плечей. Ноги прямі, розведені на ширину тазу.

Починаємо виконувати вправу. Глибоко вдихніть, роблячи видих, підніміть одночасно ліву руку і праву ногу, намагайтеся підняти їх максимально високо. Далі при вдиху виконайте аналогічні рухи правою рукою і лівою нагий. Рухи повинні бути плавними, не робіть ривків. Долоні рук повинні бути повернені до підлоги, голову тягнемо вперед. Виконувати цю вправу слід 3 рази на день, повторюючи рухи за 10 разів. При виконанні вправи, задіюються м’язи-розгиначі спини і дельтовидні м’яз плеча.

4 вправа «Плавання брасом»

Стартова позиція залишається колишньою. як в попередній вправі.

Починаємо виконувати вправу. Глибоко вдихніть, роблячи видих, підніміть плечі і починайте виконувати кругові рухи руками. При цьому лопатки спини притисніть до хребта. Далі роблячи вдих, поверніться у вихідне положення. Рухи повинні бути плавними, не робіть ривків. голову тягнемо вперед, ноги і стегна повинні залишатися нерухомими. Виконувати цю вправу слід 3 рази на день, повторюючи рухи за 15 разів. При виконанні вправи, задіюються м’язи-розгиначі спини і м’язи широкої спини.

5 вправа «Все одразу»

В стартовій позиції лягаємо на живіт. Ноги прямі, розведені на ширину тазу. Голова лежить на кистях зігнутих в ліктях рук.

Починаємо виконувати вправу. Глибоко вдихніть, роблячи видих, підніміть одночасно плечі і ноги. Далі роблячи вдих, поверніться у вихідне положення. Рухи повинні бути плавними, не робіть ривків. Голову, не піднімаючи, тягнемо вперед, Виконувати цю вправу слід 3 рази на день, повторюючи рухи за 12 разів. При виконанні вправи, задіюються всі м’язи спини.

6 вправа «Рибка»

В стартовій позиції лягаємо на живіт, поклавши під нього валик із згорнутого рушники. Руки витягнуті в сторони, долонями догори. Ноги прямі, розведені на ширину тазу.

Починаємо виконувати вправу. Робимо спробу виконати розтяжку, для цього голову тягнемо вперед, а ноги тягнемо тому. При цьому груди, руки і голову піднімаємо вгору, торкаючись кистями рук по черзі таза і потилиці. Слідкуйте, щоб при цьому сідниці і м’язи ніг не були напружені. Виконувати цю вправу слід 3 рази на день, повторюючи рухи по 8 разів.

  • стб все буде добре вправи для схуднення
  • стб все буде добре найефективніша йога для схуднення ютуб
  • ліниві вправи длЯ стрункої фігури з передачі все буде добре
  • передача все буде добре вправи для схуднення
  • aspbxys dghfdb dsl dct elt lj ht
  • все буде добре на стб для схуднення
  • все буде добре схуднення для рук
  • дієти для позбавлення позаду складок на спині
  • фітнес комплексні вправи фото
  • як позбутися цилюлиту з передачею все буде добре

Comments are closed!

_0.32MB/0.00691 sec