Вправи для схуднення щік

Вправи для схуднення щік Вправи для схуднення щік

Худеющий 24 вересня 2012 Фітнес

Не варто думати, що вправи для цієї частини тіла зводяться лише до аеробіки для обличчя. При таких заняттях необхідно слідувати основним правилам, розробленим для зниження ваги. Так, має бути не тільки цілеспрямований вплив на м’язи обличчя, а й курс вправ для всього тіла. Незайвим буде і контроль за харчуванням. Розмір порцій слід переглянути, виключивши попередньо з меню борошняні продукти та солодощі. Пріоритетною їжею будуть фрукти, овочі. Рекомендується вживати більше повноцінного білка.

Ранок буде починатися з зарядки. Крім неї ви будете робити дві додаткові кардиотренировки, спрямовані на зміцнення м’язів преса, спини, ніг і оздоровлення серця.

Ранкові вправи починаються з того, що ви протягом однієї хвилини обполіскуєте обличчя холодною водою, потім дві хвилини – теплою. Все це повторюється 2-3 рази. Ця процедура спрямована на поліпшення кровообігу і підготовку м’язів обличчя до подальших занять.

Перша вправа комплексу для схуднення щік називається «губи бантиком». Для його виконання треба втягнути щоки, витягнувши губи вперед, намагаючись поцілувати себе в дзеркалі. Після напруги м’язів розслабте зону під очима. У такому положенні треба перебувати 1-2 хвилини.

Друга вправа – вітерець. Глибоко вдихнувши носом, слід надути щоки. Виконуючи видих, зробіть губи трубочкою, через яку виводите повітря з щік. Видих повинен бути довше вдиху в 3-4 рази. Робиться до 4 повторів дихального циклу.

«Полоскання і масаж» – це третя вправа даного комплексу занять. При його виконанні треба встати прямо, вдихнути і надути живіт. На видиху слід різко виштовхнути з себе повітря і підтягнути живіт. Дихати так треба протягом трьох хвилин, протягом яких необхідно масажувати щоки, здійснюючи руками кругові рухи.

Четверта вправа полягає в тому, що вам доведеться зайняти позу жаби. Сядьте на підлогу так, щоб сідниці були на п’ятах, а гомілкостопи на підлозі. Руки розмістіть на колінах і підтягніться вгору підборіддям. В цей же час намагайтеся розтягувати все тіло, втягуйте живіт. Таку розтяжку треба тримати протягом двох хвилин.

Остання вправа полягає у вирощених головою. Необхідно встати прямо і виконати 10 кругових обертань, роблячи перекат підборіддя по грудині вліво і вправо.

  • вправи для схуднення щік
  • Вправи для похудання щік
  • вправи для щік
  • похудпння щок
  • курс вправ для схуднення
  • вправи для похудання обличчя
  • Вправи для схуднення
  • вправи для схуднення щок
  • аправи доя схуднення щік
  • вправи для дитей для похуданя

Comments are closed!