Вправи для схуднення рук жінкам | Відео вправ

Вправи для схуднення рук жінкам | Відео вправ Вправи для схуднення рук жінкам + відео.

Часто, в гонитві за ідеальними обсягами і стрункою фігурою, ми приділяємо основну увагу тільки самим проблемних місць: сідницях, стегнах, животу, абсолютно забуваючи про плечах і руках. А адже

саме в області передпліччя в процесі схуднення виявляється абсолютно неприваблива в’ялість шкіри. Напередодні літнього сезону, коли так і хочеться вбратися в легке романтичне плаття з відкритими плечима і руками, така проблема стає особливо актуальною. У такому випадку одними дієтами не обійтися, необхідна фізичне навантаження. Вам необов’язково ходити в спеціалізований фітнес центр, вправи для схуднення рук можна легко виконувати і вдома. Завдяки раціональному поєднанню правильного харчування, активного фізичного навантаження, розвантажувальних днів, ви отримаєте струнке і підтягнуте тіло, а також хороше і бадьорий настрій.

Рекомендації жінкам з виконання вправ для схуднення рук

У процесі виконання вправ вам знадобляться гантелі (починайте з гантель самого маленького ваги, поступово збільшуйте навантаження, але не перевищуйте допустиму межу в 4 кг, інакше можна пошкодити м’язові зв’язки). Замість гантелей можна використовувати пляшки, наповнені водою або піском. Заняття повинні проходити регулярно тричі на тиждень із значним числом повторень. Виконання вправ, спрямованих лише на вирішення проблем області рук, не зовсім ефективні. Окремо взяті м’язи рук не можуть витрачати значну кількість енергії, для активізації процесу спалювання жиру необхідно виконувати комплекс рухів, спрямований на роботу всіх м’язів. Так ви підтягнете не тільки руки, а й стегна, живіт, сідниці, спину.

У процесі виконання вправ жінки повинні правильно розподіляти навантаження, берегти поперек, більше напружувати м’язи преса і сідниць. Уникнути пошкодження зв’язок допоможе злегка зігнуте положення ніг. Дихайте спокійно. Починати треба з розминки, м’язи необхідно розігріти, підготувати до подальших навантажень. Для цього виконайте такі вправи:

    піднімання колін під час ходьби на місці (3 хвилини); повороти тіла вправо, вліво і розлучення рук в різні сторони (10 разів); виконання руками широких кругових рухів назад і вперед (10 разів); віджимання (ноги спираються на диван або крісло, 25 разів).

Основна програма.

У положенні «стоячи» слід зігнути руки в ліктях, потім розвести в сторони, потім знову зігнути і опустити вниз. Повторити 15 разів. Тепер підніміть руки вгору, потім зігніть в ліктях, заводячи гантелі за голову. Знову підніміть вгору і знову заведіть за голову. Повторіть 30 разів. З положення «стоячи» потихеньку зігніть коліна, присядьте в позу «стільця» і зафіксуйте своє становище. Починайте піднімати витягнуті в бік руки з гантелями, потім опустіть вниз. Повторіть рух 20 разів, не змінюючи положення тіла, потім випрямтеся. Працюють м’язи плечей. Стоячи, одночасно підводите до живота зігнуту ліву ногу і до плеча зігнуту праву руку з гантеллю. Потім праву ногу і ліву руку. Повторіть рух з кожною стороною 20 разів. Напружений прес допоможе утримати рівновагу. Прийміть положення «лежачи» і покладіть перед собою гантелі. Зробіть 15 віджимань від підлоги, ляжте на живіт, візьміть гантелі, на витягнутих руках зробіть 15 махів назад. Напружуються м’язи рук, плечей, спини. Ляжте животом на підлогу, потім, спираючись на долоні і ступні, приподнимитесь і робіть почергові кроки: спочатку мах у бік правою рукою і правою ногою, приставляємо ліві, потім лівою рукою і лівою ногою, приставляємо праві. У кожну сторону слід зробити крок 20 разів. Сидячи на підлозі, спираючись на відведені за спину руки і на стопи, відірвіть сідниці від підлоги, займіть положення «столу». Потім, згинаючи руки, опустіть сідниці. Повторіть підйом 20 разів. Працюю м’язи рук і преса. Відео вправ для рук

Крім вищевказаного комплексу корисним може виявитися перегляд відео з навчальними програмами тренувань, наочний приклад більш зрозумілий і створює ілюзію групових занять.

Виконуйте вправи для рук регулярно три рази на тиждень, поступово ваші руки і плечі стануть привабливими, а шкіра підтягнутою і пружною.

  • неприэмни видилення у жинок
  • вправи для рук відео

Comments are closed!

_0.31MB/0.00938 sec