Вправи для схуднення рук в домашніх умовах, за 1 тиждень

Вправи для схуднення рук в домашніх умовах, за 1 тиждень Вправи для схуднення рук.

Добре допомагає надати форму рукам незначна навантаження. Не варто боятися, додаткову вагу допоможе легше скинути зайві сантиметри, зайво «накачаних» м’язів ви при таких тренуваннях не отримаєте. Але вправи з гантелями

для рук – дуже ефективні. Ні гантелей? Підійдуть пластикові пляшки, об’ємом в півлітра, в які засипаний пісок. Вага кожної (для початку), не повинен перевищувати півтора кілограма. Коли рухи стануть впевненими, м’язи звикнуть до навантажень – насипаємо пісочку побільше, щоб вправи для рук жінок, були ефективніше. Але вага гантелей, не повинен перевищувати чотирьох кілограмів, щоб не ризикувати связочку.

1. Щоб відчути ефект цієї вправи з гантелями для рук якнайшвидше, вам знадобляться гантелі вагою по півтора кілограма. Встаємо, руки з гантелями гілочками верби, висять вздовж тулуба. Вільно висять? Руки – вгору, зігнувши їх в ліктях, потім ручки розводимо по сторонам. Опускаємо їх через сторони вниз. Робимо вправу десять разів.

2. Тепер нам знадобляться гантелі вагою по 2 кілограми. Стоїмо рівненько, руки з гантелями – прямо перед грудьми, відводимо рученьки за голову, як тільки зможемо. І не лінуватися – руки повинні бути відведені назад так далеко, як тільки можна. Потім – руки вгору. І – у вихідну позицію. Ручки стануть красивіше, якщо зробити вправу тридцять разів. Щоб вправи з гантелями для рук не були нудними – не забудьте поставити улюблену енергійну музику.

3. Для цієї вправи, потрібні гантелі до двох кілограм. Лягаємо, розводимо в сторони руки з гантелями, ручки повинні бути зігнуті в ліктях. Потім з’єднуємо руки попереду і, повертаємося у вихідну позицію. Вважаємо кожне виконане вправу. Дорахували до тридцяти? Досить. Ну як вам вправи з гантелями для рук? Чи не втомилися?

4. Рівне стоїмо? Добре! Руки з двокілограмовими гантелями опускаємо паралельно тулубу. І раз – розводимо руки в сторони. І два – у вихідну позицію. Вважаємо кожну вправу. Тридцять? Відпочиваємо!

5. Знову стоїмо, рівно тримаємо спинку. Не забули, що потрібно напружувати м’язи сідниць і живота? Добре! Ручки з гантелями опускаємо паралельно тулубу. Раз – руки вперед, два – повертаємося у вихідну. Тридцять разів. І не лінуватися! Вправи з гантелями для рук з незвички даються нелегко. Втомилися – обтрусіть ручки. Продовжуємо далі.

6. Рівніше стоїмо! Ноги тримаємо як нам зручно. Тримаємо гантель в лівій руці, піднімаємо її вгору, лікоть біля вуха, а кисть – трішки вивернулася від себе? Все правильно. Повільно згинаємо ручку, переміщаємо її за голову, опускаємо гантель до правого плечики. Права рука – підтримуюча, підтримуємо нею лівий лікоть, бережемо связочку. Зробили вправу двадцять разів? Підтримуючи ліктик, розправляємо ручку, перекладаємо гантель в іншу руку і знову – вправи для рук жінок, тільки іншою рукою.

7. Щоб ви могли призвести ці вправи для рук жінок, беремо стілець. Встаємо праворуч від нього, ліву ногу посуваємо вперед, а праву відводимо назад. Праву ручку, озброєну гантеллю, потрібно зігнути в ліктях, під прямим кутом, що не відводимо тулуба від ручки. Нахил – вперед, долоню лівої руки опускаємо на стілець. Стежимо – тулуб, шия і голова становлять пряму лінію, паралельну підлозі. Не кваплячись розміщуємо праву руку уздовж корпусу, долонька повинна виявитися на рівні сідниць. Потім – переміщаємо ручку у вихідну. Виконуємо вправу десять разів. Потім також тренуємо іншу ручку. Ці вправи для м’язів рук дуже ефективні.

8. Всі ці вправи для схуднення рук – дуже корисні. Тепер стаємо рівненько, ручки з гантелями ніжно притискаємо до грудей. Раз – випад правою ногою вперед, в цю ж секунду – «викидаємо» вперед ліву руку. Два – випад лівою ногою, «викидаємо» праву руку. Всього двадцять випадів, кожної ручкою по десять.

9. Сидимо на стільчику, гантель охоплені двома ручками, піднімаємо над голівкою, ручки трошки згинаємо в ліктях. Ніжно, плавно згинаємо – розгинаємо руки в ліктях, гантель повинна надаватися за головою, і – у вихідну. Робимо вправу двадцять разів.

10. Стоїмо прямо, тримаємо спину, напружуємо м’язи живота. Руки паралельно тулубу. На рахунок один – руки з півторакілограмових гантелями розводимо в сторони, на рахунок два – приймаємо початкову позицію. Намагаємося проробляти це ефективна вправа для схуднення рук тридцять разів.

11. Стоїмо рівненько, руки розслаблені, як гілочки паралельно тулубу. На один – руки вперед, на рахунок два – приймаємо початкову позицію. Проробляємо не менше тридцять разів. Завершуємо вправи розминкою.

Мабуть, найефективніші вправи для схуднення рук – віджимання.

1. Для початку відіжміть від підлоги. Упор – лежачи, ніжки рівненькі, тримаємо їх разом, розставивши руки трохи ширше плечей, розводимо в сторони. Повільно згинаємо руки в ліктях, торкаючись грудьми підлоги. Повільно повертаємося у вихідну. Виконуємо ці вправи для схуднення рук десять разів. Якщо поки складно – віджимаємося, скільки можемо. Але поступово збільшуємо число віджимань.

2. Не менш ефективні вправи для схуднення рук – віджимання від стіни. Не надто тренованим панночкам таку вправу дається легше. Встаємо до стіни – і віджимаємося від неї! Починаємо з десяти разів, поступово збільшуємо число віджимань.

3. Ще ефективна вправа для м’язів рук – віджимання від стільця. Сідаємо спиною до стільця, навпочіпки, спираємося руками об його сидіння. Віджимаємося від стільця десять разів. Основне навантаження має припадати на руки!

Завершуємо тренування, виконуючи такі вправи для м’язів рук в домашніх умовах.

1. Стоїмо, тримаємо руки на поясі. На рахунок раз – повертаємося направо, руки по сторонам, на два – приймаємо вихідну позицію, на три – повертаємося вліво, руки по сторонам, на рахунок чотири повертаємося в початкову позицію. Виконуємо вісім – десять разів. Як вам такі вправи для м’язів рук? Простіше попередніх, правда?

2. «Вертушка велика» – теж ефективні вправи для м’язів рук. Стоїмо, розвівши руки в сторони. На рахунок від одного до восьми – вращаем руками вперед, на рахунок від дев’яти до шістнадцяти – назад. Повторюємо цю вправу двічі.

Варто врахувати, що будь-які, навіть самі ефективні вправи для м’язів рук, потрібно виконувати як мінімум три – чотири рази на тиждень, протягом чотирьох – п’яти місяців. Якщо ви бажаєте схуднути в області рук і не тільки, стежте за пульсом – він повинен бути не менше ста двадцяти – ста сорока ударів на хвилину.

І ніякі вправи для схуднення рук в домашніх умовах, навіть правильно виконуються не принесуть вам бажаного результату, якщо ви не будете раціонально харчуватися. Для панянки інтелектуальної праці в добу покладається близько півтори тисячі кілокалорій. Раджу займатися кожен день. щоб за 1 тиждень був дійсно хороший результат схуднення рук. Тренуватися варто, як мінімум, за годину до їжі, або через три – чотири години. Не забувайте вибиратися з друзями та родиною у вихідні на свіже повітря. Волейбол або баскетбол в осінньому лісі – допоможе поліпшити форму рук і підняти настрій і собі, і близьким.

Остання зміна неділя, 14 Жовтень 2012 11:13

  • похудати в домашніх умовах

Comments are closed!