Вправи для схуднення рук в домашніх умовах | Як накачати м’язи рук за тиждень в домашніх умовах жінкам, дівчатам, чоловікові |

Вправи для схуднення рук в домашніх умовах | Як накачати м’язи рук за тиждень в домашніх умовах жінкам, дівчатам, чоловікові | Комплекс вправ для схуднення рук в домашніх умовах

1. Вставши, опустіть руки вздовж корпусу. Зігнувши лікті, підніміть руки з гантелями (1,5 кг). Розведіть руки в різні боки, а потім опустіть вниз також через сторони. 10 раз.

2. Вставши, витягніть руки вперед. Звідти їх за голову, наскільки можливо. Тепер підніміть руки з гантелями (2 кг) вгору і поверніться в попереднє положення. 30 раз.

3. Ляжте, зігнуті руки розведіть по сторонам. Потім з’єднайте руки на рівні грудей. Поверніть руки в попереднє положення. 30 раз. Гантелі в цій вправі використовуйте вагою в 2 кг. Така вага, загалом-то, є стандартним в більшості вправ для схуднення рук і плечей (це стосується і всіх нижченаведених вправ).

4. Вихідна позиція як у першій вправі. Розведіть руки в різні сторони. Займіть попереднє положення. 30 раз.

5. Вихідна позиція як у першій вправі. Тепер вже піднімайте руки вперед, повертаючи їх потім у вихідну позицію. 30 раз.

6. Поставте ноги на ширину плечей. Праву руку з гантеллю витягніть вгору таким чином, щоб лікоть був біля вуха, кисть при цьому повинна бути вивернута від себе. Згинайте повільно руку, заводячи її за потилицю і опускаючи, так щоб гантель досягла лівого плеча. Краще притримувати при цьому лікоть лівою рукою. Потім акуратно випрямити руку, так само підтримуючи лікоть. 20 раз. Такі ж рухи зробите лівою рукою.

7. Вставши зліва від стільця, праву ногу висуньте вперед, ліву відставте тому. Ліву руку із затиснутою в ній гантеллю, притримуючи біля тулуба, зігніть під кутом в 90 градусів. Нахиліться вперед і праву руку покладіть на стілець. Корпус повинен бути паралельний підлозі, спина повинна бути прямою. Потихеньку випрямляйте ліву руку уздовж тулуба, кисть руки повинна опинитися біля лінії сідниць. Поверніться в колишню позицію. Виконуємо вправу 10 разів. Те ж саме виконайте правою рукою, але вже з іншого боку стільця. Крім усього іншого, це вправа вкрай корисно і для вашої спини.

8. Встаньте, притисніть руки з гантелями до грудей. Викиньте одночасно вперед праву ногу і ліву руку. Чергуйте випади. За 10 випадів для кожної руки.

9. Сівши на стілець, візьміться за гантель руками, витягніть її над головою. Злегка в ліктях зігніть руки. Не кваплячись, згинайте-розгинайте руки так, щоб гантель виявлялася за головою. 20 раз.

Вправи для схуднення рук в домашніх умовах

Віджимання Вправи для схуднення рук в домашніх умовах

1. Прийнявши упор лежачи, тримайте ноги притиснутими один до одного, руки поставте трохи ширше плечей, лікті розведіть в сторони. Неквапливо зігніть руки в ліктях так, щоб грудьми дістати до підлоги. Слідкуйте за спиною, вона повинна бути прямою. Так само не поспішаючи, поверніться в колишню позицію. 10 раз.

Comments are closed!