Вправи для схуднення рук і плечей

Вправи для схуднення рук і плечей Вправи для схуднення рук і плечей

Сьогодні багато жінок прагнуть до ідеальної фігури. Для цього їм доводиться сідати на дієту, займатися в тренажерному залі, – все це необхідно, щоб подобатися чоловікам, виглядати красиво і ефектно. Ті, хто лінується,

намагаються підібрати якийсь одяг, яка приховає недоліки фігури, – благо, стилісти придумали безліч речей, в яких і пухкенька дівчина виглядатиме дуже витончено. Але найкраще докласти трохи зусиль і зайнятися собою.

Для цього необов’язково ходити в тренажерний зал. Якщо дівчина вирішила виконувати вправи для схуднення рук і плечей, то це можна здійснити і в домашніх умовах.

Для того щоб руки були спортивними і красивими, знадобиться виконувати декілька нескладних, але ефективних вправ.

Перше, з чого потрібно починати домашні вправи для схуднення. – Розминка м’язів трицепса. Для цього знадобляться невеликі гантелі, а якщо їх немає, то підійдуть і прості пляшки з водою. Отже, потрібно зайняти вихідне положення: нахилитися вперед, відставляючи одну ногу назад для підтримки рівноваги; зігнуті в ліктях руки потрібно притиснути до тіла.

Послідовність дій така: працювати повинна рука, яка протилежна відставленою назад нозі, – її потрібно розгинати назад, дотримуючись при цьому паралельності підлозі. Якщо виконувати дану вправу з гантелями поки важко, то можна обійтися і без них. Для цього варто проробити руху 20-25 разів.

Для того, щоб тренувати зв’язку «руки-груди», доведеться повчитися віджимання, так як це – найефективніший метод зміцнення плечової групи м’язів. Якщо відразу повноцінно віджиматися не виходить, то можна почати з віджимань від стіни або, наприклад, взяти в руки гантелі і в положенні лежачи на спині піднімати руки вгору.

Щоб проводити розминку плечової групи м’язів, потрібно робити нескладні вправи для схуднення рук і плечей в домашніх умовах. Всі пам’ятають, як у школі змушували на фізкультурі робити зарядку: для цього потрібно взятися пальцями за своє плече і робити кругові рухи руками – це хороша вправа для розминки м’язів.

Також можна виконувати «розмахування крилами»: піднімати руки до рівня плечей (вони повинні бути зігнуті в ліктях). Під час виконання даної вправи не варто просто безконтрольно махати руками – потрібно акуратно і повільно піднімати їх рівно до рівня плечей – не вище, – і відчувати, як напружують м’язи.

Такі нескладні вправи можна виконувати не тільки вдома, а й під час обідньої перерви на роботі. Крім гарної фізичної форми воно принесе Вам ще й відмінне бадьорий настрій.

  • вправи для схуднення рук
  • вправи для схуднення рук і плечей
  • вправи для похудання рук
  • як схуднути в плечах і руках
  • що робити щоб руки похудали
  • що робити щоб схуднути в плечах
  • похудання рук
  • вправи для рук и плеч
  • як швидко схуднути в плечах
  • зарядка для схуднення рук

Comments are closed!

_0.31MB/0.00855 sec