Вправи для схуднення рук і плечей | Журнал про схуднення Slimtoday. ru

Вправи для схуднення рук і плечей | Журнал про схуднення Slimtoday. ru Вправи для схуднення рук і плечей

Автор: Slimtoday. ru | Опубліковано: 12.05.2013

Цей простий комплекс вправ для схуднення рук і плечей, ви можете без праці виконувати

вдома, будуть потрібні всього лише гантелі для фітнесу. Для початківців рекомендується вага однієї гантелі 1.5-2 кг, правильно вибрати необхідний вам вагу дуже просто, якщо після третього повторення ви відчуваєте невелику втому – це оптимальний для вас спортивний інвентар.

Всього лише десять хвилин щоденних тренувань, і вже через місяць форма ваших руки і плечей буде підтягнутою і привабливою.

Ноги на ширині плечей, живіт підтягнутий, спина пряма. Піднімаємо руки вгору, починаючи з правої, потім ліва, згинаємо в ліктях і опускаємо вниз, п’ять повторень, після чого перемикається на ліву руку, піднімаючи спершу її, а потім праву.

З’єднуємо руки перед собою в замок, відчуйте як напружуються м’язи спини і шиї, злегка потягніть руки вперед, спина пряма. Замикаємо замок з ззаду і повторюємо вправу.

Поставте ноги на ширині плечей, зігніть руки в ліктях утворюючи прямий кут. Піднімаєте зігнуті руки в сторони, вважаєте до двох і повільно опускаєте у вихідне положення, виконуємо чотири повторення в уповільненому темпі, потім 2 підходи по 8 разів. Прекрасна вправа для зміцнення м’язів плечей.

Вправи на біцепс

Ноги на ширині плечей, гантелі виверніть долонями вперед, притисніть лікті до боків і піднімайте гантелі згинаючи руки в ліктях. 4 повторення в уповільненому ритмі, один підхід 8 разів. Наступна вправа по роботі з біцепсами, вихідне положення залишається колишнім, згинаємо руки в ліктях, піднімаємо вгору перед собою, 4 рази без зупинки, відчуйте м’язи, один підхід 8 разів.

Вправа на трицепс

Трохи зігніть коліна, нахиліть голову і корпус вперед, спину тримаємо прямо, з цього положення зігнути руки в ліктях, випрямляє руки відводячи їх назад, і повертаємося у вихідне положення. 4 повільних повтору, і два рази по 8 повторень у прискореному темпі. Затримуємо руки в положенні відведених назад, вважаємо до 8-ми.

Наступна вправа на розслаблення трицепса. Згинаємо праву руку в лікті, і заносимо її за голову, за допомогою лівої руки, притримуючи лікоть, вважаємо до 8, і міняємо руки.

Віджимання

Оптимальне вправа для розвитку м’язів грудей. Опускаємося на підлогу, спираючись на коліна, руки на ширині плечей, спина пряма, живіт підтягнутий. Не кваплячись виконуємо 4 віджимання, витягніться назад, повільно сідаємо на п’яти і розслаблюємо м’язи спини, після чого виконуємо 8 віджимань в більш швидкому темпі.

Вправа для верхньої частини спини

Початкове положення на підлозі, обличчям вниз, витягніть перед собою руки зігнуті в ліктях, утворюючи ліктями прямий кут, повільно піднімаємо руки вгору і опускаємо вниз. 4 повільних повтору, і два рази по 8 повторень у прискореному темпі. Намагайтеся не напружувати шию, вправа ідеально для формування правильної і красивої постави.

У цій вправі нам знадобляться гантелі. Початкове положення на підлозі, ноги зігнуті в колінах, беремо гантелі в руки, ліву руку ставимо прямо на рівні плеча, праву виставляємо трохи вперед утворюючи кут в 45 градусів. З цієї позиції не кваплячись заносимо праву руку, згинаючи в лікті за спину. Виконуємо 3 повільних повтору, потім 8 в прискореному темпі, опускаємося на п’яти і витягаючи спину розслабляємося. Повертаємося у вихідне положення помінявши руку на праву.

Регулярне виконання комплексу вправ для схуднення рук і плечей зробить ваші форми точеними і підтягнутими. Приділяйте особливу увагу навантаженні, яку ви відчуваєте, заняття «абияк» не принесуть жодного результату, а опрацювання всіх м’язів з оптимальним навантаженням вразить своїм результатом.

  • Жир із живота за 4дні

Comments are closed!