Вправи для схуднення рук і плечей | 40 КГ | ВКонтакте

Вправи для схуднення рук і плечей | 40 КГ | ВКонтакте

Збираюся підкачати завтра руки, вирішила знайти інфу, кому цікаво зберігайте собі.

Замінити гантелі можна звичайними пляшками з водою або песком. Я частенько так роблю, щоб не тирити гантелі у друзів 🙂

Дорогі читачі, у цій статті нам хотілося б розповісти, як розвинути м’язи плечового пояса, оскільки багато людей, особливо чоловіки, віддають перевагу саме цій групі м’язів. На мій суб’єктивний погляд, людське тіло має бути пропорційно накачані, тільки тоді воно виглядає дійсно вражаюче, і, тим не менше, не можна не погодитися, що Прокачані руки виглядають вельми привабливо.

Дана стаття більше призначена чоловікам, які хочуть прибрати з рук і плечей зайві жирові відкладення, але, безумовно, багато жінок також знайдуть тут корисні поради.

Професійні бодібілдери приділяють тренуванні рук таку ж кількість часу, як і для прокачування всього решти тіла! Однак повернемося до звичайних людей, які хочуть не тільки розвинути свою мускулатуру, але і скинути зайву вагу. Звичайні зусилля теж здатні привести до помітного результату, зрештою, краще робити хоч щось, ніж зовсім нічого, проте цей результат може бути зовсім не таким, до якого ви прагнули. Тренування м’язів плечового пояса – це дуже копітка і нелегка справа.

Існує кілька способів накачати руки, прибравши з них при цьому зайву вагу: потрібно або виконувати спеціальну програму тренувань, або гойдатися самому. Вибір другого варіанту увазі, що людина вже знає деякі нюанси цієї справи, оскільки на конкретні деталі доведеться приділяти багато часу.

Багато хто вважає, що для збільшення біцепса і трицепса досить просто робити вправу і стежити за тим, щоб ці м’язи напружувалися. Але це переконання далеко не вірне. Часто нарощування потужної мускулатуру рук виявляється складною справою.

Проблема криється в тому, що початківці бодібілдери не знають достатнього числа вправ. Є велике число вправ, призначених для накачування однієї і тієї ж групи м’язів. І хоча ці вправи здаються схожими на перший погляд, насправді вони включають різні пучки москалів. Тому в справі створення красивих рук чимале значення має різноманітність.

Для початку пропоную поговорити про розвиток біцепса, або висловлюючись мовою професіоналів – біцепс-машини. В основі будь-яких вправ, спрямованих на схуднення біцепса, лежить згинання рук. До цього вправі слід поставитися серйозніше, оскільки існує безліч його варіацій.

Comments are closed!