Вправи для схуднення особи. Комплекс. Відео

Вправи для схуднення особи. Комплекс. Відео. Вправи для схуднення особи – ефективний комплекс. Відео.

Зміст:

Завдяки вправам сприяє схудненню обличчя ви зможете позбутися надокучливого другого підборіддя і одвислою шкірою шиї. Це необхідно в тих випадках,

коли ваша вага бив ефективно знижений за допомогою дієт або тренувань, але обличчя категорично відмовлялося змінювати свої форми. Але навіть якщо ви не зациклені на схудненні, з їх допомогою ви підтягнете контури обличчя і омолодити.

Приділяти час тренуванні м’язів вашого обличчя ви можете щодня. Представлений комплекс працює за принципом накопичення навантаження. Це пов’язано з тим, що м’язам обличчя зазвичай вистачає доби для відновлення.

Вже через тридцять днів ви будете радіти першим видимим результатам. Ну і не менш важливий плюс до підтягнутою шкірі обличчя – приємний рум’янець. Все нижче представлені вправи допоможуть позбутися від подвійного підборіддя і схуднути в щоках.

Комплекс вправ для схуднення особи

Вправа номер один

У положенні сидячи або якщо вам зручніше стоячи, перекиньте голову назад. У вас повинно виникнути відчуття напруги м’язів, починаючи з підборіддя і закінчуючи ключицями, тобто по всій шиї. Якщо бажаєте збільшити навантаження, то потягніться руками назад. Перебуваючи в положенні, коли напруга буде на піку, відрахуйте п’ятнадцять секунд, після чого можете розслабитися. Тепер необхідно повторити дану ланцюжок не менше чотирьох разів.

Вправа номер два

Постарайтеся максимально можливо витягнути підборіддя вперед разом з нижньою щелепою. Тепер за допомогою великих пальців масажними рухами проведіть від області вух до середини підборіддя і в протилежну сторону. Продовжуйте масажувати шию протягом тридцяти секунд, але при цьому всі м’язи повинні бути напруженими. Після десятісекундного відпочинку необхідно повторити і так чотири рази.

Вправа номер три

Для цієї вправи вам знадобиться досить товста книга. Її необхідно покласти на голову і ходити так по кімнаті близько п’яти хвилин, при цьому постарайтеся її не впустити. Коли ви проробляє таку процедуру, ваша голова знаходиться в особливому положенні, а це посприяє підтяжки овалу обличчя і зменшить товщину жирового прошарку в області підборіддя. Так само завдяки йому у вас значно покращиться постава.

Вправа номер чотири

Необхідно максимально, по можливості, висунути вперед нижню частину щелепи, і після цього витягнувши нижню губу, потягніться їй до кінчика носа. У момент найбільшої напруги відрахуйте десять секунд. Повторити його необхідно не менше трьох разів. Лоб під час вправи не можна зморщується.

Вправа номер п’ять

Присядьте за стіл з випрямленою спиною. Лікті при цьому повинні знаходитися на краю стола, а підборіддя повинен знаходитися на руках. Як тільки ви займете вихідне, положення почніть тиснути головою на руки. При цьому вам необхідно подолати опір протягом тридцяти секунд. Для відпочинку виділіть тридцять секунд, після цього необхідно повторити вправу три рази. Запам’ятайте, що під час вправи ви не повинні відчувати дискомфорт або біль.

Вправа номер шість

Упродовж шістдесяти секунд вам необхідно напружуючи всі м’язи обличчя вимовляти букву “і”. Аналогічне необхідно повторити і для літери «у». При бажанні дану вправу ви можете повторити пару разів.

Вправа номер сім

Для виконання останньої вправи вам знадобитися скрутити мокрий рушник у вигляді джгута. І цим «знаряддям» проводити, починаючи від підборіддя по всій області шиї і у зворотний бік. Проробляти цю процедуру необхідно не менше трьох хвилин.

Ще можливо схуднути в басейні не тільки на обличчя, але і в загальному. Також є відмінні вправи в бодіфлекс для обличчя і всього тіла.

При виконанні цих вправ не варто забувати про тренування для тіла і правильне харчування, які будуть сприяти більш ефективній тренуванні м’язів обличчя. Робіть живіт плоским, особливо якщо є елементарні вправи для преса і живота. І буквально через кілька місяців ви перетворитеся назавжди.

Прості вправи на відео для обличчя.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00690 sec