Вправи для схуднення ніг

Вправи для схуднення ніг Вправи для схуднення ніг

Читайте також:

У даній статті ми вам розповімо про вправи для схуднення ніг в тренажерному залі. Даний комплекс вправ зробить ваші ноги стрункими, міцними і привабливими. У нашому випадку, коли ми прагнемо НЕ накачати м’язи ніг, а сушити їх, для виконання

вправ вам буде потрібно брати обтяження (гантелі, штанга), а також необхідно встановлювати на тренажерах таку вагу, з яким ви зможете виконати 30-35 разів за один підхід і сильно не втомитеся.

Для того, що б розім’яти м’язи і підготувати своє тіло до складних вправ в теченіе10-15 хвилин позаймайтеся на кардиотренажерах (бігова доріжка, орбітрек), потім виконайте вправи спрямовані на м’язи преса. Дана підготовка необхідна, щоб достатньою мірою розігріти тіло і підготувати його до більш складних фізичних навантажень.

Вправи для схуднення ніг:

1. Присідання з гантелями

Станьте прямо, ноги нарізно на ширині плечей, шкарпетки трохи розведені в сторони. Візьміть у руки гантелі, руки вздовж тіла, спина вигнута. Зробіть вдих і починайте присідати згинаючи коліна протягом декількох секунд, до тих пір, поки стегна не стануть паралельними підлозі. Затримайтеся на секунду внизу, а потім поверніться у вихідну позицію. Витримуючи 3-4 секунди під час підйому. Зробіть видих в кінці вправи. Повторіть дану вправу 30-35 разів по 3 підходи.

Замість гантелей можна використовувати штангу, яку кладуть на плечі і притримують руками, при цьому лікті спрямовані вниз.

Навчальне відео присідання з гантелями

2. Жим ніг

Розташуєтеся в тренажері, так щоб ноги впиралися на нижню платформу, а спина в спинку тренажера. Зробіть вдих і згинайте коліна і опускаючи вагу якнайнижче, при цьому коліна наближаються до плечей. Затримайтеся на секунду в такому положенні, потім повільно випрямити ноги до тих пір, поки вони не стануть прямими. Зробіть видих. Повторіть дану вправу 30-35 разів по 3 підходи.

3. Розгинання ніг сидячи

Сядьте на тренажер. Звідти ноги за валик, який можна відрегулювати під довжину ніг. Зробіть вдих і починайте розгинати ноги в колінах при цьому сидите рівно, не рухаючи корпусом тіла. Прагніть випрямити ноги до упору, а потім повертайтеся у вихідну позицію. Видих. Повторіть дану вправу 25-30 разів по 3 підходи.

4. Згинання ніг лежачи

Ляжте на тренажер і заведіть ноги за валик. Ноги повинні бути прямими. Зробивши вдих, починайте згинати ноги настільки, наскільки це можливо. Затримайтеся на 1-2 секунди, потім повільно поверніться у вихідну позицію. Видих. Повторіть дану вправу 25-30 разів по 3 підходи.

При виконанні вправи тримайтеся руками за поручні тренажера для того, що б зафіксувати положення тулуба і запобігти його підйом.

5. Широкі присідання зі штангою

Станьте прямо, ноги розташовані на максимальній ширині, розведіть шкарпетки в сторони. Покладіть штангу на плечі і притримуйте руками, при цьому лікті спрямовані вниз. Зробіть вдих і починайте присідати згинаючи коліна протягом декількох секунд, до тих пір, поки стегна не стануть паралельними підлозі. Затримайтеся на секунду внизу, а потім поверніться у вихідну позицію. Витримуючи 3-4 секунди під час підйому. Зробіть видих в кінці вправи. Повторіть дану вправу 30-35 разів по 3 підходи.

6. Випади з гантелями

Прийміть положення стоячи, ноги разом, руки вздовж тіла, в руках гантелі. Вдих. Робимо крок правою ногою вперед при якому стегно і гомілку ноги утворює кут 90 градусів. Спина при цьому залишається прямою. Затримайтеся в такому положенні на секунду. Піднімайтеся з випаду силами м’язів, а не поштовховими рухами. Видих. Чим далі ви зробите випад, тим сильніше будете навантажувати м’язи стегна і сідниць. Довжину випаду регулюйте на свій розсуд і за відчуттями комфортності виконання вправи. Повторіть дану вправу 25-30 разів по 3 підходи на кожну ногу.

  • орбітрек щоб схуднути а не накачати

Comments are closed!

_0.31MB/0.02202 sec