Вправи для схуднення ніг, виконувані в домашніх умовах

вправи для схуднення ніг, виконувані в домашніх умовах Вправи, що сприяють схудненню ніг: робимо себе самі

Краса – те, що потрібно зберігати і підтримувати. На жаль, це розуміють всі. Якщо для чоловіків поява невеликого живота з віком вважається цілком природним, то жінці доводиться стежити за собою

постійно. Це стосується не тільки стану шкіри, волосся і нігтів, а й фігури. Дієти дозволяють схуднути, але красивою спортивної фігури не роблять, що не може не засмучувати. Допоможе щоденна зарядка, спорт, адже це сила волі, прагнення до здорового способу життя, корисний тонус і красиве тіло.

Спеціальні вправи для схуднення ніг дозволяють привести їх до найпривабливішої формі. Крім того, велике значення мають і сідниці, які активно опрацьовуються під час тренувань. Бажання займатися своїми ногами повинно бути підкріплено силою волі, адже доведеться докласти масу зусиль, щоб гомілки, стегна і сідниці стали привертати увагу протилежної статі.

Фізичні вправи для швидкого схуднення ніг можна виконувати і вдома за наявності вільного часу. Про це далі і піде мова.

  Стрибки. Стрибки тренують майже всі групи м’язів. Їх можна здійснювати як у різних варіаціях на місці, так і зі скакалкою. Можна запозичити щось з гімнастики. Потрібно зауважити, що скакалка – відмінний і простий тренажер, який підійде будь-якій господині, яка бажає придбати гарні ніжки і має в запасі кілька вільних хвилин. Стрибки зі скакалкою повинні бути різними: на місці; в два проходи скакалки за один стрибок і так далі.

Тут дуже корисно згадати як ви в дитинстві грали зі своїми подругами. Тим, хто має чималу вагу, стрибки рекомендується проводити після досягнення більш низької ваговій категорії, а для новачків для початку вистачить однієї хвилини занять зі скакалкою. Якщо і за цей час ви втомлюєтеся, займайтеся на велотренажері або виконуйте гімнастику. Біг. За допомогою бігу можна не тільки швидко схуднути, а й зміцнити м’язи, надавши їм приємні спортивні форми. Витривалість і правильне дихання – головні супутники пробіжки, яку потрібно робити ежедневно. Можно використовувати і тренажери, серед яких особливо корисна бігова доріжка з регульованою швидкістю, яка послужить в будь-який час року і дозволить не витрачати час на фітнес-клуб. Ефективний так само і велотренажер, але все ж таки більш корисним буде біг на свіжому повітрі. Тому якщо у вас в хвилинної доступності є парк або шкільний стадіон, то сміливо вирушайте туда. Очень корисний тренажер для ніг – степпер, який дозволяє емітувати підйом по сходинках. Всі знають як важко підніматися верхні поверхи, якщо ліфт не працює. Доводиться затратити чимало калорій. Саме на це і розрахований степпер. Кожен бажаючий може організувати міні спортзал для зміцнення ніг, використовуючи всього два тренажери, включаючи велотренажер. Але не варто забувати і про користь гімнастики. Плавання. Насправді корисні не тільки вправи, що сприяють схудненню ніг, потрібно частіше ходити в басейн, виконувати комплекс вправ з гімнастикою займатися на велотренажере. Плаваніе тренує і благотворно діє на всі групи м’язів, причому не потрібно особливої??напруги і виконання різних вправ, звичайно, якщо ви не відвідуєте заняття з аква-аеробіки. Цілком достатньо просто плавати в своє задоволення настільки довго, наскільки ви можете. Вода забирає досить сил і калорій, головне – не накидатися на булочки і м’ясо після басейну. Поповніть запаси рідини за допомогою гарячого трав’яного або зеленого чаю, який дасть можливість зігрітися та розслабитися після запливу.

Комплекс вправ

Розглянемо найбільш ефективні вправи для схуднення ніг. Усі вони спрямовані на опрацювання різних груп м’язів, щоб ноги стали більш підтягнутими і придбали приємні погляду форми.

Для початку потрібно зрозуміти, що всім відомі махи ногами підійдуть тільки в якості легкої розминки, оскільки не дозволяють витрачати багато калорій, що необхідно для спалювання зайвих жирових запасів. Тому потрібно більш серйозний підхід. Можливо, вам більше підійдуть фізичні вправи з гімнастики або велотренажер, вирішувати вам.

Якщо є бажання схуднути швидко, то необхідно врахувати, що:

  тренування повинні бути регулярними (п’ять-шість разів на тиждень); три рази на тиждень необхідно проводити більш інтенсивні силові навантаження; зарядка повинна проводитися без перерви на «посидіти» чи «полежати» (допустима повільна ходьба на місці для відновлення дихання або 20 секунд для невеликого розслаблення м’язів); всі вправи повинні закінчуватися розтяжкою м’язів ніг, для зняття сильного тонуса. Ето стосується і занять на велотренажері та інших тренажерах.

Програма вправи

Важливо розуміти, що найбільш ефективним буде комплекс вправ для ніг, стегон і інших проблемних зон. Цього можна домогтися, займаючись на велотренажері або виконуючи комплекс вправ на інших тренажерах подібного тіпа. Комплекс заходів призведе до того, що ви придбаєте не тільки красиві ноги, але і підтягнутий живіт. Як приклад розглянемо наступний набір вправ:

Протягом 5 хвилин займайтеся на степплер, робіть зарядку або просто ходите на місці; Зробіть 100 стрибків на скакалці; потягніть м’язи ніг, притискаючи їх по черзі до тулуба, потім відведіть назад і притисніть гомілку до задньої сторони стегна; Присядьте 50 раз, розставивши ноги на ширині плечей. Слідкуйте за тим, щоб стопи стояли паралельно один одному; Знову переходите на степпер або ходьбу на 4 хвилини; Потягніть ноги і зробіть 80 стрибків з скакалкою; Зробіть 25 випадів на кожну ногу; Повторіть пункти 5 і 6, після чого приступайте до вправ на прес.

В залежності від фізичної форми можна коригувати кількість і швидкість виконання кожної вправи. Якщо вам важко займатися вдома, ходите в спортзал, обладнаний тренажерами, візьміть з собою подругу – удвох веселіше.

Вранці

Відразу після сну не зашкодить нетривала зарядка для ніг. Під час всього комплексу вправ потрібно правильно дихати і зберігати таз в напрузі. Зарядка складається з п’яти нескладних вправ:

Присідання: поставте ноги на ширину плечей, потім сядьте на видиху так, щоб стегна були паралельні підлозі, при цьому таз повинен тягнутися назад, а руки витягніть вперед. Затримайте положення на 8 секунд і встаньте на видиху. Повтор – 6 разів. У тому ж положенні підніміть ногу вгору так, щоб стегно було паралельно підлозі, пальці ніг підніміть вгору. Зробіть 6 підйомів на кожну ногу. З положення стоячи відведіть ногу в бік і утримуйте 5-8 секунд, роблячи 6 повторів на кожну ногу. Повторюємо друга вправа, трохи присівши на опорній нозі. Розтяжка: зробіть глибоке присідання на одну ногу і почекайте 8 рахунків, щоб з’явилася напруга в пах. Повторіть по 3 рази на кожну ногу.

Така нескладна гімнастика для ніг допоможе створити невеликий ранковий тонус, а разом із заняттями на велотренажері зробить ноги підтягнутими. Дивіться відео і вчіться разом з нами. Спеціальний комплекс вправ на тренажерах вам на допомогу.

Харчування

Для інтенсивного схуднення недостатньо одних вправ. Необхідно переглянути свій раціон. Харчування має бути більш низькокалорійним, щоб під час занять спалювалося якомога більше жирових відкладень. Відмовтеся від випічки, смаженого, ковбас, солодкого і консервів, замінивши їх кашами, сухофруктами, овочами, зеленню, фруктами, дієтичним м’ясом і морепродуктами.

Не забувайте, що вправи повинні проводитися на голодний шлунок, а також випивайте по 2 літри рідини (зеленого чаю, води і свіжих соків) в день.

Відео-гімнастика для схуднення

Якщо ви сумніваєтеся в тому, як робите вправи для ніг: відео уроки та фотографії з прикладами допоможуть. Постарайтеся скористатися хоч раз послугами тренера, який підкаже, що слід підкоригувати в тренуваннях і чому потрібно приділити особливу увагу. Пам’ятайте, завзятість і прагнення до мети завжди приводить до позитивного результату. Це наочно демонструють дівчата в представленому відео.

 • самі ефективні вправи для схуднення ніг
 • зірки які похудали
 • Зірки яки похудали
 • зарядка на велотренажері
 • приклади людей які похудали за допомогою таблеток
 • тренажер для ніг вдома
 • що робити щоб похудав пах у чоловiкiв
 • Що робити щоб частіше ходити стати в домашніх умовах
 • Які вправи сприяюті схудненю

Comments are closed!

_0.32MB/0.00958 sec