Вправи для схуднення ніг і стегон – Racionika. ru

Вправи для схуднення ніг і стегон – Racionika. ru Вправи для схуднення ніг і стегон

Вузькі стегна – гордість кожної жінки. Однак якщо на стегнах з’явився «апельсинова кірка» целюліту, а коліна стали швидше безформними, ніж привабливими, то пора братися за вправи

для схуднення ніг і стегон. Адже в такому стані жодна спідниця або плаття не буде виглядати належним чином!

Вправи для схуднення стегон і сідниць: худнемо і досягаємо бажаної форми!

Ноги людини – найміцніша частина його тіла. Навантаження, яку ми щодня «звалює» на ноги, більш ніж істотна. А з кожним зайвим кілограмом вона тільки збільшується. Тому вибравши для себе вправи для схуднення ніг, ви знайдете додаткову легкість ходи, при якій руху не обмежуються зайвим баластом.

Найбільші групи м’язів знаходяться у нас якраз в області ніг. Використовуючи дані м’язи під час тренувань, ми стимулюємо до них прилив крові. Чим більше м’язів знаходиться в роботі, тим кількість крові більше. Чим більше крові, тим більше надходить кисню. А чим більше кисню бере участь у реакції, тим більше калорій спалюється. Чудовий результат! Висновок – вправи для ніг і стегон, як ніякі інші, сприяють зниженню ваги.

Додатковий бонус таких вправ криється в природній особливості жіночого тіла. Позбутися від жирових відкладень на сідницях, стегнах і ногах набагато легше, ніж від зайвого «запасу» на талії та животі. Тому результати, при належних стараннях, дуже швидко додадуть краплю позитиву у всю непросту роботу з самовдосконалення. А це вельми серйозний стимул, щоб почати займатися вже сьогодні.

Вправи для схуднення сідниць і стегон

Підкоригувати форму ніг і стегон можна в спортивному або тренажерному залі. Переваги такого рішення – строгий контроль кількості і якості підходів, який здійснюється тренером. Він спостерігає за тим, як, в якому темпі ви виконуєте вправи і скільки ви займаєтеся. Це виключає як занадто малу, так і занадто велике навантаження на м’язи ніг.

Однак якщо бігти в спортзал або фітнес-клуб немає ні бажання, ні часу, завжди можна зайнятися собою і домашніх умовах. Вам для цього буде потрібно мінімум: зручний одяг і килимок, на якому вправи для схуднення ніг будуть виконуватися. Посилити домашні тренування можна стрибками через скакалку і вправами з хулахуп.

Варто звернути увагу, що нерідко включаються в комплекси вправ махи ногами не супроводжуються великою втратою енергії, тому для схуднення вони виявляються марними.

Для того щоб залишитися задоволеними своїми формами, нам достатньо щодня виконувати декілька простих вправ.

Біг на місці – саме універсальне вправа для ніг. Роблячи подібну пробіжку протягом 15 хвилин, ви добре розігрієте тіло, підготувавши його до подальших вправ. Вправа біля стіни, яке допоможе підтягнути задню частину ніг. Упритесь руками в стіну, підійміть ногу в коліні якомога вище, намагаючись з усіх сил, і відведіть її убік, а потім назад, виконуючи ластівку. Зробіть по 10 підходів кожною ногою. Вправа для зовнішньої області стегон. Ляжте на бік з опорою на лікоть. Підніміть верхню ногу 10 разів, потім поміняйте положення і виконаєте вправу, піднімаючи іншу ногу. Вправа для внутрішньої поверхні стегон виконується в такому ж положенні. Верхню ногу винесіть вперед, зігнувши в коліні. Нижньої прямою ногою виконайте 10 підйомів з максимальною амплітудою, потім поміняйте ногу. Вправа для сідниць. Ляжте, розслабте спину і робіть ногами вправи «ножиці» і «велосипеди». «Велосипеди» – крутити піднятими ногами уявні педалі, «ножиці» – схрещувати ноги поперемінно. Повторіть кожну вправу 10 разів в перший день, доводячи число рухів до ста.

Ефект від вправ буде помітніше, якщо одночасно користуватися спеціальним білизною для схуднення, яке дозволить незабаром оцінити стан вашої гладкою і рівною шкіри.

Вправи для схуднення ніг: протипоказання і застереження

Якщо ви страждаєте гіпертонією, захворюваннями серця, варикозним розширенням вен або захворюваннями суглобів, то перед тим як почати застосовувати вправи для схуднення ніг і стегон, вам варто проконсультуватися у свого лікаря.

Найголовніше – ніякі фізичні вправи не допоможуть звільнитися від зайвих кілограмів і обсягів, якщо ви не маєте наміру змінити свої звички в харчуванні. Часті переїдання, захоплення жирними і солодкими ласощами зводять всі старання нанівець. Наприклад, якщо ви будете займатися бігом на місці протягом години, то витратите 480 калорій, однак варто вам з’їсти після цього 80 г шоколаду, як 550 калорій туго заповнять утворилися жирові порожнечі.

  • Якщо почати займатися бігом чи схуднуть ноги
  • Біля стіни вправи для схуднення ніг
  • як підтягнутт заднютчастмну ніг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00625 sec