Вправи для схуднення ніг і стегон, литок: швидко, в домашніх умовах, відео

Вправи для схуднення ніг і стегон, литок: швидко, в домашніх умовах, відео Вправи для схуднення ніг / відео

Саме ця частина тіла часто є проблемною зоною більшості дівчат. І якщо вся складність полягає в надлишкової жирової прошарку, то одними махами не обійтися. Тут потрібні ефективніші руху, які сприяють спалюванню жиру.

Домашні вправи для ніг

Для тренувань

в домашніх умовах кращими вправами для схуднення ніг будуть ті, в яких задіяний тільки власну вагу. Якщо ви хочете швидко скинути зайве і знайти бажані форми, то займатися доведеться регулярно – 5 – 6 разів на тиждень.

Слід врахувати, що, виконуючи вправи для струнких ніг, не можна робити великих перерв. Допустима лише повільна ходьба на місці, щоб відновити дихання, або 20 секунд для розслаблення м’язів. Тренування повинна закінчуватися розтяжкою м’язів, що допоможе придбати ідеальні форми.

Вправи для ніг і стегон

Є багато вправ для схуднення ніг і стегон, які дозволять привести себе в порядок, не виходячи з дому. Розглянемо найефективніші, що забезпечують швидкий результат.

1. Ноги поставте на ширину плечей і присядьте на видиху таким чином, щоб стегна виявилися паралельними підлозі, при цьому сідниці повинні тягнутися назад, а руки вперед. Затримайтеся в цьому положенні на 8 секунд і на видиху встаньте. Повторіть 6 разів. Ця вправа добре тренує м’язи стегон, робить їх стрункими та підтягнутими.

2. Поставте ноги трохи ширше плечей, шкарпетки при цьому повинні бути назовні. Тримаючи руки прямо, повільно, але не до кінця, присядьте. М’язи сідниць і стегон повинні бути напружені. Присівши, трохи затримаєтеся, а потім, зробивши зусилля, встаньте. Зробіть три підходи по 10 разів. Ця вправа добре зміцнює м’язи, сприяє схудненню і допомагає позбутися целюліту.

Ноги поставте на ширину плечей і зробіть правою ногою крок вперед. Згинаючи коліно, повільно опустіться, поки стегно не опиниться паралельно підлозі. Підніміться, випрямивши коліна. Повторіть 12-15 разів, а на останньому присіданні замріть в нижньому положенні і зробіть кілька коливальних рухів. Поміняйте ногу і повторіть те ж саме.

Стрибки добре сприяють схудненню ніг і тренують практично всі групи м’язів, у тому числі і стегон. Це одне з кращих вправ для литок ніг . Стрибати можна самим різним способом: просто на місці або зі скакалкою. Варто відзначити, що скакалка – один з найефективніших способів схуднення в домашніх умовах.

1. Спираючись на стіну ліворуч, повільно підніміть праву ногу в сторону і так само повільно опустіть. Повторіть 15 разів і поміняйте сторону. Стільки ж разів підніміть убік ліву ногу. Потім встаньте до стіни обличчям, зіпріться долонями і піднімайте праву ногу назад, напружуючи задній м’яз сідниці і стегна. Зробіть вправу 15 разів, а потім те ж саме – лівою ногою.

2. Прийміть горизонтальне положення на спині, підклавши руки під сідниці. Прямі ноги підніміть вгору, розведіть в сторони і зведіть разом. Слідкуйте, щоб м’язи весь час були в напрузі. Повторіть 10 разів.

3. Лежачи на правому боці, зіпріться на зігнуту в лікті руку. Підніміть зігнуту в коліні ногу і перенесіть її вперед. Намагайтеся якомога вище піднімати ногу, яка опинилася внизу, і потім опустіть. Повторіть 4 рази, перекиньтеся і зробіть те ж саме для іншої ноги. Відпочиньте хвилини дві і повторіть підхід. Тут добре тренуються м’язи внутрішньої сторони стегна.

Варто відзначити, що одних вправ для швидкого схуднення ніг буде недостатньо. Важливо переглянути свій раціон харчування, яке повинно бути менш калорійним, щоб під час тренувань спалювалося більше жирових відкладень. Для цього варто відмовитися від випічки, смаженого, солодощів та консервів. Віддайте перевагу кашам, сухофруктам, овочам, фруктам, нежирного м’яса та морепродуктів.

Як бачите, вправи для схуднення та зміцнення ніг зовсім не складні, а ефект – приголомшливий! Заняття по 20-30 хвилин в день кілька разів на тиждень дозволять вам стати стрункою і красивою.

Comments are closed!