Вправи для схуднення литок: Відгуки та рекомендації на WomenSlim. ru

Вправи для схуднення литок: Відгуки та рекомендації на WomenSlim. ru Вправи для схуднення литок

Вправи для схуднення литок

Сучасні жінки ведуть активний спосіб життя, працюють і заробляють нарівні з чоловіками, при цьому встигають піклуватися про сім’ю, народжувати і виховувати дітей. І найголовніше, більшість не забувають про свою жіночу природу, знаходить в собі сили і час стежити за собою, займатися своїм здоров’ям. Жінки ходять в тренажерний зал і бігають вранці. їздять на велосипеді і займаються на тренажерах. Однак, бувають випадки, коли деякі частини тіла дуже складно піддаються коригуванню. Наприклад, ікри ніг вимагають окремої уваги і спеціальних вправ. Вправи для схуднення литок не складні і їх небагато. Досить виділити собі 10-15 хвилин в день, і дуже скоро ваші ніжки візьмуть ідеальну форму.

Вправа 1. Розминка

Мета розминки – за допомогою рухів з невеликою амплітудою розігріти м’язи і підготувати їх до більш інтенсивної навантаженні.

Поставте одну ногу попереду іншої, на відстані приблизно 30 см, зігнувши її в коліні. Від стегна нахиліться вперед, живіт втягнутий. П’яти повинні бути притиснуті до підлоги, лікті відведіть назад. Руки можна покласти на стегна або впертися в стіну. Сидіть в такому положенні декілька секунд, потім змініть ногу.

Вправа 2. Крокуємо на місці

Початкове положення – ноги на ширині плечей. Підніміть п’яту лівої ноги, пальці від підлоги не відривайте. На «раз» поставте п’яту лівої ноги на підлогу. На «два» – Опустіть праву ногу на п’яту, а ліву ногу підніміть. Коліно лівої ноги з піднятою п’ятою повинно бути зігнуте, а коліно другої ноги випрямлено. Руки повинні бути зігнуті в ліктях, рухаються в такт «кроках». Виконуйте цю вправу для схуднення литок в швидкому темпі, до відчуття втоми.

Вправа 3. Піднімаємося на носочках

Встаньте прямо, ноги поставте на ширині плечей, погляд спрямований вперед. Починайте повільно підніматися на носки, а потім так само неспішно повертайтеся у вихідне положення. Виконайте цю вправу від 20 до 50 разів.

Вправа 4. Кругові рухи стопою

Присядьте на стілець, закиньте ногу на ногу. Стопою ноги, яка не спирається на підлогу, описуйте широкі кола. Повторіть цю вправу для схуднення литок 4 рази вліво, а після 4 рази вправо. Після поміняйте ноги місцями.

Вправа 6. Виконуємо на ходу

Підніміться якомога вище на носочки. Пройдіть чотири кроки на п’ятах, чотири на носочках і чотири кроки на зовнішній стороні стопи. Таким чином ходимо до відчуття легкої втоми. Ця вправа для схуднення литок виконуйте в швидкому темпі.

Як правильно виконувати вправи для схуднення литок

Щоб ікри ніг придбали бажану форму, схудли, а не накачалися, займайтеся в швидкому темпі. Уникайте навантажень із застосуванням обважнювачів, так як це тільки додасть м’язової маси, в той час, як нам необхідно «підсушити» литкові м’язи.

Для того, щоб схуднути саме в проблемних місцях, можна включити в свій раціон Вітаміноподібні жиросжигатель Карнівіт Q10. Цей натуральний препарат активно сприяє спалюванню жирових відкладень, допомагає відновити еластичність і пружність шкіри.

Тримати себе у формі, а також підтягнути литкові м’язи, допоможе звичайнісінька скакалка. Це простий і в той же час дуже ефективний спосіб тренування. Причому тренуватися ви можете в будь-якому місці і скільки завгодно часу. Стрибки відмінно «підсушують» ікри, приводять їх в тонус і підтягують. Регулярні заняття, крім користі для фігури, тренують серцево – судинну систему і підвищують витривалість. А що виділяється при стрибках гормон ендорфін підвищить настрій і самооцінку. Доповнивши вправи для схуднення литок стрибками на скакалці, ви досягнете результату набагато швидше.

І головне, любите себе і своє тіло. Дбайте про себе. Адже тіло – це храм для душі, а ваша душа гідна самого прекрасного тіла.

Comments are closed!