Вправи для схуднення литок ніг

Вправи для схуднення литок ніг Вправи для схуднення литок ніг

Не секрет, що різні частини нашого тіла мають свої «капризи» і не завжди «слухаються». Ну, наприклад, худнемо ми, займаючись в залі або стрибаючи в компанії таких же прагнуть до ідеалу, і, начебто,

все виходить, але якісь певні частини тіла все ніяк не «здаються». Кожна з нас знайома з таким поняттям як проблемна зона. Це означає, що спільних тренувань в цьому випадку не достатньо. Тому потрібно знати, якими саме вправами і методами можна зменшити в обсязі кожну певну проблемну зону. Давайте сьогодні поговоримо про литках. Змусити повні ікри схуднути – завдання не з простих. Але, що радує, вельми які реалізує.

Збираючись «схуднути» ікри, ви повинні знати наступне:

Купуйте степ-платформу або пристосуйте під неї що-небудь з того, що мається будинку. Встаньте на платформу правою ногою, ліва стоїть на підлозі. Підніміть до правої лівиці, щоб ви повністю стояли на платформі, потім опустіть на підлогу праву ногу і призначте до неї ліву. Те ж саме повторіть, тільки починаючи з лівої ноги. Всього потрібно зробити 10 вправ для кожної ноги. Темп виконання – швидкий. Слідкуйте, щоб не збивалося дихання.

Вправа № 2

Це вправа – на розтяжку. Зробіть крок однією ногою вперед, при цьому долонями упріться в сідниці. Не поспішаючи згинайте в коліні ту ногу, яка знаходиться спереду. Нога, яка відставлена??тому, повинна повністю всією ступнею спиратися на підлогу. Вага тіла припадає на ззаду стоїть ногу. Таким чином, присідаючи все глибше, ви розтягує задню частину стегна і литковий м’яз “задньої” ноги. Мінімальний час виконання розтяжки – 30 секунд.

Вправа № 3

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і по черзі тягніть носки на себе. Ця вправа також відноситься до розряду розтяжок. І хоча воно зовсім не складне, але дуже ефективне.

Вправа № 4

Стати біля стіни і упріться в неї руками. Зігніть ногу в коліні і покладіть її на гомілку іншої ноги. Підніміться на носку 10 разів. Зупиніться. Поміняйте ноги.

Вищеперелічені вправи – далеко не всі, які сприяють схудненню литок. Проте, цього нескладного комплексу цілком достатньо, щоб домогтися бажаного. Головне, що потрібно від вас, виконувати їх регулярно і сумлінно. І тоді весь світ буде у ваших ніг!

Спеціально для netkilo. ru – Тетяна Аргамакова

Comments are closed!

_0.31MB/0.01825 sec